Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Nisam ni znao da je Stankovic jos u Partizanu

    Ljubo bolje i da ne odgovaras ako nemas sta pametno da kazes vidis kako Miko lepo covek objasni a ne ti se pravis pametan
    Pa kako nemam pametno kada je tacan odgovor?

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Nisam ni znao da je Stankovic jos u Partizanu

      Ljubo bolje i da ne odgovaras ako nemas sta pametno da kazes vidis kako Miko lepo covek objasni a ne ti se pravis pametan
      Jos da si mi likeovao post


      Moje neko misljenje je da tamo moramo pobediti , gol razlike gol ali moramo pobediti , nikako ne smemo dopustiti da se lomi utakmica u revansu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ako Ostojic dobije 3. zuti najverovatnije ce Lovre igrati stopera sa Ivanovim, sto je po mom misljenju ipak bolja opcija od Voje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ako Ostojic dobije 3. zuti najverovatnije ce Lovre igrati stopera sa Ivanovim, sto je po mom misljenju ipak bolja opcija od Voje.
          A mozda dovedemo nekog stopera u narednih par dana

          Comment


          • Moramo da se cuvamo Kare inace najebasmo

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Pa kako nemam pametno kada je tacan odgovor?
              Zaboravio sam da stavim ovaj smajli nemoj se ljutis.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                A mozda dovedemo nekog stopera u narednih par dana
                Djura se u japankama uputio da trazi stopera.
                sigpic

                Comment


                • Auuuuuu Ostoja izgleda povredjen. Upitan za prvu utakmicu protiv Tromso-a.

                  In Voja we trust

                  Comment


                  • Pa kako se povredio?? Razbio mu neko glavu flasom na splavarenju ?? Koji smo mi sou jbt....zasto se Babovic ne povredi !!?? ......strepicemo od vikinga.....
                    Inace primecujem jos jedan problem.....pocinje nam liga u sred avgusta umesto NAJKASNIJE sredinom jula...ponasamo se kao da smo spanci, englezi, italijani pa nasi klubovi mogu da udju u grupnu fazu iako nisu u formi....

                    Comment


                    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                      Kara mu je srednje ime, niko ne zna zbog cega...
                      Aj da ga onda trampimo za Babuna

                      Comment


                      • Na manageru je Kara jedan od najjacih zadnjih veznih. Moze da igra postavu u kojem god klubu

                        Comment


                        • Sad bas gledam ima bre zajebane ocene na manageru Zver prava....ako prodjemo Tromzo eto nam ga zamena za Medu

                          Comment


                          • "Dobar skok Kare" Al drago mi je da se smrznu malo ove nase pi*kice tamo ,mozda im proradi cirkulacija u glavu.

                            Ovaj mamlaz vec poceo da kuka http://kapiten.rs/fudbal/vermezovic-...icemo-spremni/
                            Last edited by milanche; 10-08-12, 15:00.

                            Comment


                            • U koju glavu??

                              Comment


                              • Originally posted by fudbalinho View Post
                                Inace primecujem jos jedan problem.....pocinje nam liga u sred avgusta umesto NAJKASNIJE sredinom jula...ponasamo se kao da smo spanci, englezi, italijani pa nasi klubovi mogu da udju u grupnu fazu iako nisu u formi....
                                Problem je u tome sto nam je infrastruktura ocajna i sto do prosle godine samo su stadioni Zvezde i Partizana imali reflektore.Vojvodina ima svoje godinu dana, Radnicki(N) i jos par klubova uskoro ce dobiti i na osnovu toga ce se moci igrati vecerenje utakmice, posto nam klima svakako krajem jula nije saveznik kada su temperature visoke.Ocekujem za godinu-dve da pocnemo barem u prvoj nedelji avgusta.
                                Imas primer i kod Hrvata, kada im je infrastruktura malo ojacala poceli su krajem jula, tako ce i kod nas to zaziveti.Siguran sam u to.

                                Comment

                                Working...
                                X