Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ajde indijance ove!

    Comment


    • El Magico!

      Comment


      • Comment


        • Videlo se ovo iz aviona...Jaci su 10 puta od nas.

          Kraj.

          Comment


          • Ko je bio sve je video i cuo.

            Comment


            • Ne krivite nista igrace....oni nikako ne mogu biti krivi za sve ovo i svako ko ih krivi taj ne zna sta je fudbal taj je totalni laik i treba da ga grize savest....ne treba kriviti ni onog mucenog Babovica tog levog smetala i beskorisne mase....krivci se nalaze u upravi, a samim tim i u strucnom stabu....a pre svega u celokupnom nasem fudbalu tj. fudbalskim skolama i uzasnim mentalitetom...uprava je kriva jer sve radi na stetu kluba, pusta da razni menadzeri trguju sa nasim klincima, ne dovodi pojacanja tj. ne da pare, prodaje sve sto stigne ne bi li neki procenat strpali u svoj dzep...strucni stab je kriv sto je Scepovic bio okovan napadu od strane spricanih chamuga...nasi nesretni igraci su se trudili, ono je njihov maksimum, ne mog oni vise pa taman da ih lincujemo...Vermez "perfekcionista" napravio takvu taktiku gde napada nige nema....Matkovic i Tomic se stalno vracali u sredinu (a Tomic nekad cak do nasih stopera) da prime loptu, igrali veoma daleko od gola, Scepovic nije imao nikakvu podrsku....S. Markovic nije ovaj nivo, nema on kvalitet za sve ovo a pogotovo ne iskustva, Sale ilic majstor svog zanata, odlican tenicki i takticki ali dzabe kad posle 10-og minuta dise na skrge...vreme mu je da okaci kopacke o klin...Ostojic je jedno totalno pogubljeno i preplaseno detence...nikakva mirnoca, nikakvo samopouzdanje igrao je na nivou koji jedva dovoljan ni za nasu ligu a kamo li evropu...Volkov i Aksentijevic pokusavali nesto sa centarsutevima ali to su bili oni centarsutevi tipa " daj da zavrnem u sesnaes pa sta bude"...Aksentijevic opet podbacio u odbrani (ne zna covek da igra odbranu to se vidi) i zaboravio da izadje i time nismo napravili ofsajd kod gola....takodje je stajao daleko od igraca.....jedina svetla tacka veceras Ivanov i Stojkovic...i opet ponavljam igraci nisu krivi, kerivi su oni koji su ih ucili tako da igraju....ucitelj je uvek kriv ako ucenik ne zna....

              I jos nesto...cigansture manite se corava posla ;) ne provocirajte kad ste cak jadniji od nas ovako jadnih....i mi Grobari nemamo pravo da provociamo cigane i da ismejavamo njihove rezultate jer smo i mi jadni, doduse nesto manje jadni, ali ipak JADNI...kolektivno smo jadni i bedni...i ipak nalazimo mozga da se smejemo jedni drugima....a zasto to radimo? pa zato sto smo debili, idioti i kreteni...zato sto dozvoljavamo da nas jebe kod god hoce od Djure taksiste pa do Lukica svinjske glave...i umesto da teramo bagru i nesposobne parazite mi se prepucavamo oko toga ko je gori, ko vise namesta, koga Tole vise voli.....jbs budale....svi ste vi rodjaci, zajedno sa mnom i svima nama kolektivno veeeeelike BUDALE, a najpametniji su oni u upravi i oni sto vode juznu i severnu tribinu ;) .....
              Drao sam se juce "uprava napolje" kao da mi je to poslednje dranje u zivotu...videlo se da su svi jedva cekali to da izgovore...glasnije je bilo to nego bilo koja nasa pesma pre i posle toga....ova nasa uprava je nacuila dobro zanat od zeca i bika ;) prvo se obezbedili na jugu pa posle lrenuli da rade protiv kluba....i ko sad da ih otera?? Grobari?? Koji Grobari ??? Mi svi?? a ko ce nas da sastavi i organizuje ?? srbin da se slozi ??? to nikad da bude nece...osim ako nije rat...

              Comment


              • Originally posted by fudbalinho View Post
                I jos nesto...cigansture manite se corava posla ;) ne provocirajte kad ste cak jadniji od nas ovako jadnih....
                Nadji mi jedan provokatorski post od bilo kog Ciganina koji je sinoc postavljen na ovom forumu i momentalo odlazim odavde. Kao nemoj da se svadjamo a ti prvi prozivas bez da je iko ista ovde uradio. Druga mesta na netu me ne zanimaju i ja sam sinoc rekao sta mislim o tim glupostima.

                I nije tacno da igraci nisu krivi, igrali su kao babe najobicnije, sigurno mogu vise. Malo zivota da su pokazali jos neki sem klinaca, bilo bi drugacije.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  I nije tacno da igraci nisu krivi, igrali su kao babe najobicnije, sigurno mogu vise. Malo zivota da su pokazali jos neki sem klinaca, bilo bi drugacije.
                  Ne mogu oni bolje ono sinoc je bio njihov maksimum,a ovaj talenat koji godinu dana nije dao gol i sem brzine nema nista pocinje opasno da mi ide na zivce.

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Ne mogu oni bolje ono sinoc je bio njihov maksimum,a ovaj talenat koji godinu dana nije dao gol i sem brzine nema nista pocinje opasno da mi ide na zivce.
                    Niko ne moze da me ubedi da igraci u punoj snazi ne mogu da odrade presing bar jedno 20ak minuta. Pa jbt, da se okupimo mi sa foruma, mogli bi bar 10 minuta da istrcimo i da juris igrace. Svaki put kada su ih malo pritisli ovi su ispaljivali glupave pasove vazduhu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • @NebojsaNS

                      Nisam mislio na neke postove ovde vec UOPSTENO tj. generalno....
                      i nije tacno da nisu vrsili presing...ne znma sta si ti gledao...nasi igraci su jruili po terenu samo je proble sto su sporiji i fizicki slabiji od igraca AEL-a pa zato svaki put kad probaju da budu agresivni i da jure nekog crnca ispadnu smesni ;)
                      Igraci nisu krivi...ali ne vredi to svakom pricati jer ocigledno ne razume svako....dzabe ti da imas i motor u dupe kad SHEF(TRENER) kaze igraj polako, lagano, smireno, ne rizikuj, ne zaleci se previse na igraca da ne ispadnes bla bla bla....ukratko - igraci su ODSECENI jedan od drugog, nema kompaktnosti a za to je kriv strucni stab...i protiv Anderlehta smo igrali isti sporo i ne bas agresivno ali smo prosli jer su svi igrali ko jedan, Stanoje je znao da ih ukomponuje...a Vermez igra sa jednim spicem koji nema pomoci ni od koga.....Aksentijevic centrira i dribal mesto da vise obrati paznju u odbrani..Tomic se vise vraca u odbranu i uzima loptu od stopera nego sto pomaze Scepovicu da udje u sansu...a za to je trener kriv i niko drugi, on im daje takve zadatke.....igraci kako treniraju tako i igraju nema tu neke mnogo velike filozofije...takodje igraci su psiholoski KATASTROFALNO pripremljeni za sta je kriv takodje strucni stab....takodje, Tomic negde 75 minut - decko na izmaku snage jedva stoji a on to niti vidi niti niti konstantuje vec menja nekog drugog...posle ulaska Zubije smo stvorili najbolje sanse na utakmici...bez dva spica ili bez jednog spica i dva ofanzivna vezna (ali stvarno ofanzivna) nema svrhe igrati uopste a kamo li juriti 1-0....
                      Ukolio se ne prodaju L. Markovic, Ostojic, Ninkovic, Mitrovic imacemo za godinu dana odlicnu ekipu ukoliko ovi momci budu igrali standardno ali za to se opet tkzv "struka" pita....

                      Comment


                      • Mnogo si ti majstore umislio. Ako napises post od 1000 reci i par puta iskoristis caps lock ne znaci da si pametan. Znaci da bi voleo da to tako izgleda a sada da li jesi, ne znam, ja mislim da nisi i mislim da vecina tvojih analiza ovde ne vrede nicemu ali do sada ti nisam to rekao jer me ovde uce da treba da cenim tudje misljenje. Naravno to je glupo ali tako je kulturno ili sta vec.

                        Comment


                        • Pa dobro strucnjace ako mislis da ono moze da se objasni sa 2-3 reci izvoli....

                          Comment


                          • Ne moze sa 2-3 ali ne treba ni hiljadu. Kada je fudbal postao biznis, bilo je samo pitanje vremena kada ce siromasne zemlje i siromasni klubovi nebitno kakvu tradiciju imali pasti ispod bogatih. Dosli smo u poziciju da igramo protiv satro Kiprana a zapravo igras protiv neke portugalske dobro potkovane ekipe koja ti drzi lekciju o bloku 180 minuta i protiv koje ne mozes nista. Vermez je u pravu da je ovo realnost ali Vermez i jeste sisacki izgubio ovaj dvomec.

                            Comment


                            • Ja sam samo detaljnije pokusao da objasnim da igraci stvarno nisu krivi ni za sta....i to je sve...

                              Comment


                              • Na kraju ne odem u BG i kako vidim dobro sam odlucio , najlosija i najjadnija igra Partizana u ovom dvomecu otkad ga ja gledam pa recimo u zadnjih 8-9 godina. Odakle poceti , a gde zavrsiti ? Od igre,uprave,navijaca ili trenera ? Igra nikakva , rekao sam da necu ali moracu jos jednom da spomenem i uporedim Stanojevica i Vermezovica , Sasa je za njega magistar i to teski. Otkad on ode sve ide niz brdo , jos samo da izgubimo ligu sto se u ovom trenutku cini ,,nemoguce,, i mozemo da pevamo. Stanojevic je evropski trener , kad se setim igre protiv Arsenala,Sahtjora u Donjecku,dvomec sa Anderlehtom u onakvom timu gde su Radisa,Voja i Lola u timu i onda neko da prica da je igrao bunker , koga boli qrac sto je igrao bunker u domacoj ligu u kojoj se sprdao , koliko sam god mislio da ce igra sa Vermezovicem biti dobra , da ce fizicka sprema biti boli glava sve je bilo obrnuto. Smesna igra , ne zna niko dati gol , bezveze primljen , naklon Kapitenu i Stojkovicu , nemaju oni u ovom timu s kime da igraju , Tomic nekad bljesne ali bio je kardinalno los u ovom dvomecu. Ostojic me zadovoljio , bice dobar stoper za 2-3 godine. Aksentijevicu goni se vise , 2 gola za oba on krivac , samo nam desni bekovi prave problem... Volkov , pa nemam reci za momka , koliko god je bio dobar kod Stanojevica toliko je los kod Vermezovica. S.Markovic nije za prvi tim Partizana, secam se da se ovde prosle godine u ovo doba spominjao Stanojevic i pitanje sto ga drzi na klupi , ubacio ga je Vermezovic ? Sta je napravio ? Za 25. necu trositi rec
                                Lazar , citam po nekim Partizanovim forumima da ga kritikuju , to mi se nikako ne svidja , momak ima 17 godina , klinac jos jbt a neko dize frku na njega , smirite se ljudi , cim dobije loptu istrci i pokusa nesto da napravi , njemu i Dzigiju niko ne sme rec da kaze nikako.
                                O Scepovicu necu da trosim reci... Zabija Dosta sam rekao.

                                Djurica treba gadjati kamenjem i govnavim stapom terati iz kluba , ima vise botoksa u licu od Madone. Tumbakovic i njegova faca , pa i on mi ne lezi u zadnje vreme nikako. Kakva ironija i na sto smo spali da nas Ael ponizi u 2 meca. Navijaci koji pocnu tj krenu Uprava Napolje a onda gospoda sa sipke krene ,,I kada ne budes prvi ti,, , ma katastrofa. umesto da se vrsi pritisak da se oteraju iz kluba... Kakav Vermezovic , ja mislio bice ovo perfektno , rutinski cemo proci kad nas covek ponizi samo tako i jos prica nisu igraci krivi , mozda je i upravu , on i Tumbakovic su krivci za ovaj poraz.

                                Citam i jos nesto da pisu ovo je kraj , moze li gore od ovoga ? Nadam se da ne moze , ako izgubimo titulu u ligi mozemo slobodno da pevamo a ako ovako budemo igrali ...

                                Samo kazem pogledajte igru protiv Genka i Anderlehta , Sahtjora i Arsenala i treba se zapitati jedna stvar ? Koliko je bolja igra nego ova sada , u Evropi smo pod Stanojevicem u svakom mecu bili vise nego odlicni , pa setite se meca protiv Arsenala na Emiratima , u BG kad smo igrali egal mec sa 10 igraca , imao je on viziju , igru za Evropu a sa solidnom uzimao duplu krunu... Tesko cemo vise ikada imati takvog trenera , gospodin covek , Kristodolu malo podseca na njega ...

                                Glavu gore i moramo uci u LE , ako ne udjemo , sezona za zaborav
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X