Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, sta to mene boli kurac? Ne mozete da gledate svoja posla ni minut, cim malo losije krene, daj da se sladim tudjoj nesreci, neverovatni ste jbt.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      A, sta to mene boli kurac? Ne mozete da gledate svoja posla ni minut, cim malo losije krene, daj da se sladim tudjoj nesreci, neverovatni ste jbt.
      Ne sladim se ja nimalo, mene boli kurac. Ja samo komentarisem njegovu strucnost koja je cista nula i treba da ga terate sto pre ako zelite ikakav rezultat.
      sigpic

      Comment


      • Kao sto ti rekoh, to nije vasa briga, kao sto se meni jebe da li ce Babovic igrati ili ne, tako se i vi manite Robija.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          A, sta to mene boli kurac? Ne mozete da gledate svoja posla ni minut, cim malo losije krene, daj da se sladim tudjoj nesreci, neverovatni ste jbt.
          Ja se sladim i kad nam dobro ide, uvek sam kritikovao Robija jer to tako treba, komentarisem desavanja nevezano koji je klub u pitanju, kako smo mi pljuvali Stanoja tako vi 5x vise morate Robija ali ste zaslepljeni, covek je los trener. Cinjenica.

          Comment


          • Pravicemo mi Stanoja od blata,znao je ove ogranicene fudbalere u dusu.

            Comment


            • Zato ga govna i oterala jer je ZNAO pa nisu mogli da ga kontrolisu, a ovaj Vermez nije taj kalibar iako mislim da nije nista ni gori ni bolji od Stanojevica sto se tice suvih trenerskih sposobnosti jedino mu je minus to sto nema karakter kojim ce razdrmati igrace za razliku od Stanoja...
              Jedini razlog zbog kojeg smo izgubili je losa psihicka priprema tj. motivacija....do greske Aksentijevica veoma smo dobro stajali, kiprani nisu mogli da pridju golu, a u napadu smo iznenadjujuce brzo razmenjivali paseve i bili agresivni na protivnika medjutim posle greske Aksentijevica ekipa je TOTALNO PALA i poceli smo da se bojimo sopstvene senke,..takodje mi nije jasno zasto je Vermezovic do 70-tog minuta cekao na prvu, a do 83 na zadnju izmenu...mislim da je to zato sto se uplasio da napadne jer je video da nam duva promaja poazdi i ako se samo malo otvorimo uvalise nam ga chamuge kroz usi...to je i moj utisak bio...da smo napali vise pregazili bi nas iz kontri...dobro je sto je SAMO 1-0...imamo sansu u Beogradu...onakva utakmica NE MOZE da se ponovi dva puta za redom tako da ako ne budemo pravili onako drasticne greske u odbrani kiprani nece moci da nam daju gol budite sigurno...a ubedjen sam da cemo dati do 60-minuta barem jedan....

              Comment


              • Stanojeve trenerske vestine. Error 404 not found.

                Comment


                • Polako imas vremena,shvatices kad se promeni jos par trenera,pa kad puknemo titulu e onda ces se setiti Stanoja,ima vremena,svi shvate pre ili kasnije,isto kao i za Lukica,vidis kako su poceli ljudi da shvataju kakva je sarena laza.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Polako imas vremena,shvatices kad se promeni jos par trenera,pa kad puknemo titulu e onda ces se setiti Stanoja,ima vremena,svi shvate pre ili kasnije,isto kao i za Lukica,vidis kako su poceli ljudi da shvataju kakva je sarena laza.
                    Cinjenica je da ga nikad necemo zaboraviti, Samrok je jednostavno previse upecatljiv poraz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kao i LS,koju danas mozemo samo da sanjamo.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Kao i LS,koju danas mozemo samo da sanjamo.
                        Jeste, izgubimo 1:0 od prosecnog tima i mogu da sanjam pobedu kuci, ispali smo, AEL iz Limasola je pretezak protivnik... Daj saberi se i ti i svi ostali.

                        Vermez je bog za njega, ono sto je on napravio onomad nece neki nas trener skoro. Samo ga prodali posle Zec i Bik, danas bismo bili redovan ucesnik LS.

                        Dzaba mu LS, kad izgovoris Aleksandar Stanojevic, svim Grobarima i uopste celoj naciji prvo na pamet padne Samrok.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lepo je sto si poceo da pricas u ime svih Grobara.A to sto smo izgubili 1-0 ne znaci nista,al sto igramo kao amateri to vec znaci,ti ako mislis da smo mogli bolje da prodjemo na Kipru grdno se varas,sa onakvom igrom mi smo prosli odlicno,bolje nismo mogli,sa samo jednim primljenim golom.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Lepo je sto si poceo da pricas u ime svih Grobara.A to sto smo izgubili 1-0 ne znaci nista,al sto igramo kao amateri to vec znaci,ti ako mislis da smo mogli bolje da prodjemo na Kipru grdno se varas,sa onakvom igrom mi smo prosli odlicno,bolje nismo mogli,sa samo jednim primljenim golom.
                            Sa ocajnom igrom samo 1:0 na nas kiks znaci da je AEL cist prosek ako ne i ispod. Svaki od nasih igraca moze bolje, za Vermeza znamo koliko moze bolje da postavi taktiku.

                            Igrali smo kao amateri i pod Stanojem, cak ispali od onih koji su zvanicno amateri. Nebitan je lik potpuno, ne treba trositi tastaturu na njega. Trener je sad gospodin Vermezovic, ostali me ne interesuju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Problem je sto ti mislis da mozemo bolje a u ovom trenutku ne mozemo,jedino da se vrate Medo i Scepovic u tim al znamo da je to nemoguce.Fizicki smo totalno nespremni,toliko smo nespremni da je to smesno,ja ne znam sta su radili na pripremama ali ovo je tuga koliko igraci ne mogu da trce.Trazi se presing a ne moze niko da ga odigra osim Volkova koji to ne treba ni da radi...Nije Vermezovic Hari Poter i nece nesto mnogo promeniti za 7 dana,pogotovo nece jer ne sme da izbaci Babovica iz prvog tima.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Problem je sto ti mislis da mozemo bolje a u ovom trenutku ne mozemo,jedino da se vrate Medo i Scepovic u tim al znamo da je to nemoguce.Fizicki smo totalno nespremni,toliko smo nespremni da je to smesno,ja ne znam sta su radili na pripremama ali ovo je tuga koliko igraci ne mogu da trce.Trazi se presing a ne moze niko da ga odigra osim Volkova koji to ne treba ni da radi...Nije Vermezovic Hari Poter i nece nesto mnogo promeniti za 7 dana,pogotovo nece jer ne sme da izbaci Babovica iz prvog tima.
                                Znam da mozemo, ne znam da li cemo odigrati. Nismo nespremni, spremniji su nego ranije ali su bezvoljno igrali, potpuno bezvoljno. Protiv Valete su duplo vise ginuli i igrali isti taj presing koji su trebali juce da igraju. Zajebao je Vermez ali on zna, on moze da se ispravi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X