Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je tebi jedini cilj u sezoni da se uzme titula onda je tebi ova ekipa super.Moj neki san jeste da se Partizan dokaze u Evropi kao Apoel u poslednjih par sezona,da pokaze zube i kvalitet za evropske utakmice,a ne da sluzi kao topovsko meso.A topovsko meso smo upravo zbog alibi igraca.

    Comment


    • APOEL je ispusio za titulu ove sezone. Mora uporedo da se raste, necu da izgubimo titulu zbog Evrope.

      Comment


      • Dao bi titulu za cetvrtfinale LS,jer bi to znacilo da smo poceli da rastemo izvan nasih okvira i da stremimo mnogo vecem kvalitetu.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          APOEL je ispusio za titulu ove sezone. Mora uporedo da se raste, necu da izgubimo titulu zbog Evrope.
          Gledaj to sa druge strane- Dobili su bolesni koeficijent i cirka 15 miliona samo od UEFE sto ce im doneti uz ovakvu politiku verovatno tri titule i tri ucesca u LS zaredom bez problema...

          Comment


          • Nemoguce je u nasoj ligi stici toliko daleko i ne uzeti titulu. A Apoel uopste nece uzeti te tri titule, dobio je samo novac to je to. Tamo ima investitora gomila niko nije siguran.

            Comment






            • http://www.zurnal.rs/2012/07/20/navi...rtu/index.html

              Comment


              • Malo sam se raspitao i pretrazivao neke stvari za ovaj AEL. 37 golova na 32 tekme prosle sezone, 10 primljenih. Mnogo pobeda sa 1:0, ne znaju da igraju kad prvi prime gol. Tako da ako ga damo tamo i ostanemo smireni to je to, vrlo lako moze da padne i jos koji. Uglavnom, bolji smo tim, posebno sa Vermezom na klupi. Ovo protiv Malte sigurno nije maksimum tima i to se i videlo, moze bolje svaki od njih(osim Babovica) i odradjeno je to taman koliko treba da se obezbedi prolaz posle prvog meca. Kompletniji smo od njih sigurno i sa Vermezom mozemo i da se branimo, igramo na kontre, cuvamo loptu, napadamo maksimalno dok oni igraju samo na kontre i trcanje, ako to ne prodje ne znaju sta ce. Na Kipru javnost smatra da je steta sto oni igraju LS pre Omonije i Apoela.
                sigpic

                Comment


                • Vise bih voleo da revans igramo tamo ali vreme je da jednom u zivotu nesto pozitivno uradimo i kada se stvari resavaju na JNA.Pa ne moze doveka biti ista prica...

                  Comment


                  • Ala se ciste ovi nosioci ispred nas Salzburg ispao , Zilina 15 minuta od ispadanja , jos 2 i ako izbacimo Aela nosiocu smo u PO Recimo Dinamo i Kluz od Slovana
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Nema prenosa?
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Ima , prenosi RTS 1 samo dok zavrse ovi srecni
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • A, dobro... Rekoh ukopase vas sa Srecnim ljudima.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Nek sutne penal i dadne ako treba samo da ovaj maler skine majku mu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Bravo za Mitra!

                              Neca majstor, igrali su reda radi. U mecu nije odradjeno ono najvaznije a to je da Babun dobije zuti i ne ide na Kipar tako da nam prolaz nije siguran.

                              Bolje ovako pa da ih Vermez lepo pripremi za AEL, nece poleteti kao protiv Rila.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pirlo

                                Vermez mora ocitati lekciju. Ne znam kako cemo proci,ali moramo.

                                Comment

                                Working...
                                X