Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jaci smo bre! Sta ste se usrali?
    Ko se bre usrao, mojne te dohvatim stakama pre nego sto ih se resim prekosutra.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ko se bre usrao, mojne te dohvatim stakama pre nego sto ih se resim prekosutra.
      Kakva si babetina

      Ako sada ne dovedemo stopera onda smo stvarno maloumni

      Comment


      • Tacno ne verujem , imao sam osecaj 10 dana pred izvlacenje prosle godine da cemo dobiti Genk i nadao se da ih ne izvucemo , kad smo izvukli Shamrock bio sam uveren da prolazim ali osecaj mi je bio tj nikako nas nisam mogao zamisliti u LE a Samrok jesam sto nzm Sinoc kazem imam osecaj da cemo izvuci AEL (Dule mi svedok) i eto , ali imam osecaj da cemo i proci
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ako ce da dovode stopera ko Markesa bolje da ga ne dovode i nek igramo sa ovim sto imamo.

          Comment


          • A za Markesa smo inace videli dal je dobar ili nije...

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              A za Markesa smo inace videli dal je dobar ili nije...
              Ako se nije nametnuo ni kod jednog od tri trenera koji su totalno razliciti nema sta da pricamo + neki pouzdani ljudi tvrde da je izuzetno los igrac i totalni promasaj.
              sigpic

              Comment


              • Markes je bio otpisan sa odlaskom Stanojevica.A ti objasnjavas kao da je u nasem klubu sve poslozeno kako treba i da igraju najbolji a ne menadzerski igraci.Zna se ko ima prioritet a ko nema,pa zato i dan danas gledamo igrace kao Babovic,Miljkovic itd itd.Da je Stanojevic ostao Markes bi u drugom delu sezone bio u paru sa Ivanovim a ne Rnic,al to je vec sada istorija.

                Comment


                • Marques je los igrac,tu nema dileme. Glupo je verovati da je "oteran" zbog Stanoja. Da je valjao i da se na njemu moglo zaraditi Djura ga sigurno ne bi oterao.

                  Price za malu decu. Sto Ivanov nije oteran?

                  Comment


                  • Da skrenemo temu sa bivseg trenera,smorila je i boga i narod.

                    http://www.transfermarkt.de/de/emanu...ler_82727.html

                    Navodno se interesujemo za ovog igraca, koji je inace Mesijev rodjak

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Marques je los igrac,tu nema dileme. Glupo je verovati da je "oteran" zbog Stanoja. Da je valjao i da se na njemu moglo zaraditi Djura ga sigurno ne bi oterao.

                      Price za malu decu. Sto Ivanov nije oteran?
                      Prica za malu decu je da Djura uopste zna koju Markes poziciju igra.Niko ne moze da me uveri da je Markes losiji od Stankovica,Savica,Ostojica i Rnica, e to je prica za malu decu.

                      Comment


                      • Nije njegov posao da zna koju poziciju igra. To je bio posao Krstajica i Stanojevica. Pirtom bih zeleo da dodam, ocajno odradjen posao. Najgori prelazni rok u istoriji od strane dva coveka kojima se najvise verovalo. Ne ponovilo se.

                        Comment


                        • Ti da znas kakvi su sve prelazni rokovi bili u proslosti ne bi pricao tako.Prelazni rok je daleko od sjajnog i tu snosi krivicu prvo Djuric and co pa onda Krstajic i Stanojevic.Imao je Bik vise rokova koji su bili veca katastrofa od proslog.A ne vidim ni po cemu je ovaj sad bolji,nikog nismo prodali,nismo doveli ni jednog igraca koji moze odmah da uskoci u prvih 11,to je realnost.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Ti da znas kakvi su sve prelazni rokovi bili u proslosti ne bi pricao tako.Prelazni rok je daleko od sjajnog i tu snosi krivicu prvo Djuric and co pa onda Krstajic i Stanojevic.Imao je Bik vise rokova koji su bili veca katastrofa od proslog.A ne vidim ni po cemu je ovaj sad bolji,nikog nismo prodali,nismo doveli ni jednog igraca koji moze odmah da uskoci u prvih 11,to je realnost.
                            Ponovi to 3000 puta pa se vrati da napises sta si zakljucio.

                            Comment


                            • To sto nikog nismo prodali ne znaci da je po direktivi dobro.Dobro je sto nismo prodali Lazevskog,Miljkovica,Babovica,Smiljanica,Tomica sve je to dobro,jeste al u nekom drugom klubu gde nema lopova i gde igraju najbolji.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                To sto nikog nismo prodali ne znaci da je po direktivi dobro.Dobro je sto nismo prodali Lazevskog,Miljkovica,Babovica,Smiljanica,Tomica sve je to dobro,jeste al u nekom drugom klubu gde nema lopova i gde igraju najbolji.
                                Nisi ponovio 3000 puta. Mi ako ne prodamo Necu i Meda mi uzimamo titulu ponovo sa 10+

                                Comment

                                Working...
                                X