Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Apsolutno...

    Ubedjen sam da cemo igrati u grupnoj fazi. LS ili LE,manje je vazno
    jbs LE , ove godine jbs LE , prosle godine sam mislio posle poraza od Genka mozda je i bolje da igramo LE , ove godine napad na LS, samo LS Nikako da se zadovoljimo sa LE samo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Vise bih voleo LE da igramo. Od para koje bi dobili od ulaska u LS mi nemamo nista.

      A u LE cemo uzeti i koji bod.

      Comment


      • Mislis da ne bi imali sanse da budemo recimo 3. u grupi i prezimimo preko LS u Evropi ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Mislis da ne bi imali sanse da budemo recimo 3. u grupi i prezimimo preko LS u Evropi ?
          Naravno da ne bi imali sanse.

          Comment


          • U krajnjem slucaju nebitnom,Uefa svaki zreb izmanipulise i do poslednjeg trenutka se ne zna u kojoj si grupi,jedino je sigurno povlasceni i nepovlasceni.Elem,ako bude ovakav splet pobednika,definitivno treba izbeci Kiprane i Norvezane,a najvise bi po meni leg'o Serif,nisu oni vise toliko jaki.U svakom slucaju maltene imamo vec odredjenih 5 protivnika osim ako se ne desi neko veliko iznenadjenje u revansima.

            Comment


            • Voleo bih da nam padnu AEL ili Molde tj. najjaci moguci rivali...ne zelim da se provlacimo pored nekih shLj ekipa vec zelim da igramo sa jakim protivnikom gde ce igraci da se pomuce da prodju i time napreduju timski...mozemo da prodjemo sve ove protivnike, neke na laksi, a neke na tezi nacin....ja biram tezi....ako hoces da igras sa najboljima onda pobedi najbolje...nema tu mnogo filozofije...ili si sampion ili nisi....Najvise se uzdam u Vermeza jer verujem da je daleko iskusniji nego onomad kad su mu se lupale tikve po glavi...protiv valete je napravio neke takticke poteze koji su me prijatno iznenadili i mislim da ce ovaj partizan sa Vermezom znati bolje da igra na rezultat nego ranijih godina...jer to je mozda i najveci problem naseg fudbala, nema se strpljenja svi hoce sve i odma a igra na rezultat zahteva strpljenje i takticku mudrost u ovom modernom fudbalu...bice sve dobro...stedite pare za 3. kolo i play-off, a ako Bog da i Ligu sampiona....

              Comment


              • Kupite sezonsku,uvek se isplati kako za KK tako i za FK

                Comment


                • http://www.zurnal.rs/2012/07/20/stop...anu/index.html

                  Koja sprdnja
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Decko je samo dosao na probu. Sigurno nece biti stub nase odbrane.

                    Comment


                    • Originally posted by fudbalinho View Post
                      Voleo bih da nam padnu AEL ili Molde tj. najjaci moguci rivali...ne zelim da se provlacimo pored nekih shLj ekipa vec zelim da igramo sa jakim protivnikom gde ce igraci da se pomuce da prodju i time napreduju timski...mozemo da prodjemo sve ove protivnike, neke na laksi, a neke na tezi nacin....ja biram tezi....ako hoces da igras sa najboljima onda pobedi najbolje...nema tu mnogo filozofije...ili si sampion ili nisi....Najvise se uzdam u Vermeza jer verujem da je daleko iskusniji nego onomad kad su mu se lupale tikve po glavi...protiv valete je napravio neke takticke poteze koji su me prijatno iznenadili i mislim da ce ovaj partizan sa Vermezom znati bolje da igra na rezultat nego ranijih godina...jer to je mozda i najveci problem naseg fudbala, nema se strpljenja svi hoce sve i odma a igra na rezultat zahteva strpljenje i takticku mudrost u ovom modernom fudbalu...bice sve dobro...stedite pare za 3. kolo i play-off, a ako Bog da i Ligu sampiona....
                      Znaci ti bi radije rizikovao prolaz u PO nego glatko da prodjemo ? Svaka cast Da udjemo u PO pa onda koga nam bace pa sta bude
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Decko je samo dosao na probu. Sigurno nece biti stub nase odbrane.
                        Navodno se nema para za Bareira koji se spominjao, a to je vec treci stoper za kog nemamo novca
                        sigpic

                        Comment


                        • Nek nam City da Savica na pozajmicu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Navodno se nema para za Bareira koji se spominjao, a to je vec treci stoper za kog nemamo novca
                            Prvi put cujem za Bareira

                            Zna se kako ce da bude...ako prodjemo i sledece kolo dovesce se stoper,a kasnije mozda jos neki igrac

                            Comment


                            • Ma doci ce 2 dana pred 3.kolo k'o Rnic prosle godine
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Znaci ti bi radije rizikovao prolaz u PO nego glatko da prodjemo ? Svaka cast Da udjemo u PO pa onda koga nam bace pa sta bude
                                Ako se mi plasimo timova koji su na papiru slabiji od nas, onda ne treba ni da igramo Evropu.
                                Samo da Partizan ne izvuce bunkerase koji mogu biti kobniji od Moldea i bicu zadovoljan.

                                Comment

                                Working...
                                X