Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medo Sasa Markovic ti se ne svidja? Ispred njih Tomic Sale Markec? Ne zezaj da ti se ne gleda ovako nesto...

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Medo Sasa Markovic ti se ne svidja? Ispred njih Tomic Sale Markec? Ne zezaj da ti se ne gleda ovako nesto...
      Medo i Pirlo mi se ne gleda,Medo i Xavi mi se ne gleda. Medo i Tito mi se ne gleda. Mislim da kapiras poentu

      Tomic i Robben mi se ne gleda,Tomic i Ribery mi se ne gleda, Tomic i Tito mi se ne gleda. Opet mislim da kapiras poentu

      Medi i Debelom se bezi iz Partizana i ne bih da im stajemo na putu.

      Comment


      • Fudbalski kvaliteti obojice su trenutno iznad nase lige i iznad kluba. To su nam dva najbolja igraca.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Fudbalski kvaliteti obojice su trenutno iznad nase lige i iznad kluba. To su nam dva najbolja igraca.
          Slazem se. Ali ne zelim nezadovoljne igrace u timu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Volim argument u vidu smajlija. Verovatno su ona dva kancera iz kluba isterali zabranjeni? U sred bojkota imali sastanke sa Zekom i posle toga proterani sa Juga kao poslednji psi sto i jesu. I sada su imali sastanak sa Djurom, pitaj Jangere koliko su dobili da se smire pred kraj sezone, pitaj ih pa mi javi sta kazu.
            Razlika izmedju mene i tebe jeste sto ja ne podrzavam ni jedne ni druge,ovo sto se desava to je cista borba za vlast na tribini i nova podela priliva novca.Nemam sta da pitam nikog jer znam i ko prima pare od uprave i ko je bio na besplatnom letovanju na Kipru.A ti i dalje podrzavaj koga hoces i zivi u svetu gde navijaci nisu na platnom spisku uprava i policije.Zeku ne bi sklonio niko ziv da on sam nije odlucio da ode,ovo su samo bajke i mitovi o Grobarskom proterivanju uprave,gde jedan samovoljno ode a drugi i narednih nekoliko godina i dalje ima kancelariju u Partizanu.Mnogo si naivan al polako doci ce vremenom.

            Svaka cast momcima koji zive za Partizan al su manjina u tim navijackim grupama,ja im zelim da se dogovore oko podele novca pa nek krenu zajedno da navijaju,cisto da atmosfera na stadionu bude na nivou kluba.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Fudbalski kvaliteti obojice su trenutno iznad nase lige i iznad kluba. To su nam dva najbolja igraca.
              Kad Medi procenat tacnog pasa bude iznad 20% mozemo da pricamo o necemu. Tomic je car ali mu se evidentno ide i ne treba ga zadrzavati, decko je u kurcu citave pripreme.
              sigpic

              Comment


              • Osim Saše Ilića ugovor sa Partizanom produžiće i kapitenov prezimenjak Radiša. Iskusni golman jedan je od najzaslužnijih za plasman crno-belih u Ligu šampiona 2010. godine.
                Sa sportala
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment




                • Najveci ikad.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post

                    Najveci ikad.

                    Kako za koga. U svakom slucaju bilo bi mu bolje kad bi prestao da loče.

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      Kako za koga. U svakom slucaju bilo bi mu bolje kad bi prestao da loče.
                      Cim mi istekne ovo sto dajem puno reputacija dobices negativnu. I cim istekne ponovo tako u krug, non stop Posto ne smem da psujem i da ismevam.

                      Comment


                      • Kako god.

                        Nisam ja kriv sto on voli da loče.

                        Comment


                        • 578 utakmica 216 golova 8 titula 3 kupa.

                          I jedan veliki razlog da te mrzim vise od svakog ciganina. Onaj ko o njemu kaze nesto tako, treba biti izvrgnut ruglu.

                          Comment


                          • Moze istina da bude bolna,kao u ovim slucaju.

                            Comment


                            • Sreca tvoja sto je ovo regionalni forum, da je Partizanov za ovo bi trajni isao.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=1078

                                Comment

                                Working...
                                X