Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce propustiti jesenji deo sezone

    Fibula je valjda u pitanju.

    Comment


    • Sad Miljkovic sigurno ostaje.

      Comment


      • Aksent lockdown.

        Comment


        • Pauljevic ipak dobro prosao,nema preloma.Jos uvek ima sanse da Miljkon bude prodat.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Pauljevic ipak dobro prosao,nema preloma.Jos uvek ima sanse da Miljkon bude prodat.
            Bas mi je drago zbog decka. Imam neki dobar osecaj kad je on u pitanju

            Comment


            • Vermez :

              Sale je ikona Partizana. "Parni valjak"sa Ilićem i bez njega su dve različite ekipe, bez želje da uvredim ostale fudbalere. U svakom trenutku možete da se oslonite na njega, da mu date loptu i da preuzme odgovornost.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment




              • Posle ovoga se nekako iz vedra neba stvorilo 5 titula zaredom. Alcz!

                Comment


                • Sigurno zaslugom Alc

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Sigurno zaslugom Alc
                    Volim argument u vidu smajlija. Verovatno su ona dva kancera iz kluba isterali zabranjeni? U sred bojkota imali sastanke sa Zekom i posle toga proterani sa Juga kao poslednji psi sto i jesu. I sada su imali sastanak sa Djurom, pitaj Jangere koliko su dobili da se smire pred kraj sezone, pitaj ih pa mi javi sta kazu.

                    Comment


                    • Comment


                      • Darko Brašanac će dobiti šansu u Humskoj.

                        - Već je prošao četiri ili pet priprema, a svaki put je morao da ide na kaljenje. Verujem da je sada zaslužio šansu da pokaže šta zna.

                        Konacno,vreme je bilo,samo jos da poteramo 2-3 igraca da ne presedi sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Darko Brašanac će dobiti šansu u Humskoj.

                          - Već je prošao četiri ili pet priprema, a svaki put je morao da ide na kaljenje. Verujem da je sada zaslužio šansu da pokaže šta zna.

                          Konacno,vreme je bilo,samo jos da poteramo 2-3 igraca da ne presedi sezonu.
                          Uvek sam imao utisak da mu fali bas malo, od prvih priprema, nekako se uvek sve namesti protiv njega. Lola sa velikim ugovorom, Fejsa u top formi, Radosav, Medo. Cini mi se da ga nije htelo, ni sad ne vidim gde ce ga uglaviti.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Uvek sam imao utisak da mu fali bas malo, od prvih priprema, nekako se uvek sve namesti protiv njega. Lola sa velikim ugovorom, Fejsa u top formi, Radosav, Medo. Cini mi se da ga nije htelo, ni sad ne vidim gde ce ga uglaviti.
                            Mogu u TSL on i Sasa na centralnim pozicijama.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Mogu u TSL on i Sasa na centralnim pozicijama.
                              Crnac je jos uvek tu, Lovre je tu, Lola je tu, plus ovo sto sam ja gledao Vermez nijednom nije igrao sa dva klasicna zadnja vezna uvek je imao jednog koji je malo slobodniji, sve vise mi se cini da ce tog slobodnijeg da igra Babovic.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Crnac je jos uvek tu, Lovre je tu, Lola je tu, plus ovo sto sam ja gledao Vermez nijednom nije igrao sa dva klasicna zadnja vezna uvek je imao jednog koji je malo slobodniji, sve vise mi se cini da ce tog slobodnijeg da igra Babovic.
                                Nadamo se da ce crnac da ode,da Lolateli nece igrati mnogo. Poenta price da ce moci s' vremena na vreme da uleti Braske. Svakako nece biti standardan,ali jbg.

                                O Babovicu ne bih da trosim reci. On ce igrati do kraja karijere u Partizanu,nema nam pomoci.

                                Comment

                                Working...
                                X