Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Nista nije gori od Lole,a Lolu bi ja zadrzao do kraja karijere u klub. Ne bi me cudilo u stvari da Lolateli pokida ove sezone. Vermez zna sa takvima.
    Lola je ratnik na terenu i nevidjena Grobarcina, ovaj je kerov kurac.
    sigpic

    Comment


    • Jedna opasna njuska preko nekog francuza vodi svoje igrace. Pazite molim vas gistro francuz vodi agenciju, a vidite igrace.

      http://www.transfermarkt.co.uk/en/an...ater_1793.html
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Lola je ratnik na terenu i nevidjena Grobarcina, ovaj je kerov kurac.
        Nikad nisam pljuvao igraca Partizana dok to ne zasluzi,pa necu ni ovog.

        Sve u svemu,on je low risk igrac tako da nas boli uvo.

        Comment


        • Jedini plus je sto je Grobar, sve ostalo je katastrofa. Igrali bre mi u Sapcu neki turnir vrucina, avgust mesec. Kao 4 ekipe bile Borac, Sloboda Uzice, neki tim bzv i domacin na cijem terenu se igra, neka njiva u sklopu nekog izvidjackog kampa jebem li ga zaboravio sam kako se zove znam samo da je bilo veliko blato. Uglavnom poenta price 300 stepeni i mi uzeli to i oni nas puste kao da odemo do grada, brat Knez poneo garderobu mozes da ga vodis na pistu direktno, svi ostali klupske trenerke setamo bezveze po gradu jedemo sladoled, on zapeo oce u da ide u neki klub, stavio bre neku kapu, meni puca glava od vrucine on kapu stavio. Teska je to praznoglavcina.

          Comment


          • To inace ima veze kakav fudbal covek igra, 85% danasnjih ''fudbalera'' je tom ''fazonu''...

            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ko mu je menadzer?
            Mislim da je Kezman izjavio da je Knezevic njegov igrac...

            Comment


            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
              To inace ima veze kakav fudbal covek igra, 85% danasnjih ''fudbalera'' je tom ''fazonu''...



              Mislim da je Kezman izjavio da je Knezevic njegov igrac...
              Veci deo zivota sam proveo sa ''fudbalerima'', u globalu, jako su ograniceni ali on je specijalan primerak, cak ne toliko ogranicen kao vecina koliko je zastranio.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Jedini plus je sto je Grobar, sve ostalo je katastrofa. Igrali bre mi u Sapcu neki turnir vrucina, avgust mesec. Kao 4 ekipe bile Borac, Sloboda Uzice, neki tim bzv i domacin na cijem terenu se igra, neka njiva u sklopu nekog izvidjackog kampa jebem li ga zaboravio sam kako se zove znam samo da je bilo veliko blato. Uglavnom poenta price 300 stepeni i mi uzeli to i oni nas puste kao da odemo do grada, brat Knez poneo garderobu mozes da ga vodis na pistu direktno, svi ostali klupske trenerke setamo bezveze po gradu jedemo sladoled, on zapeo oce u da ide u neki klub, stavio bre neku kapu, meni puca glava od vrucine on kapu stavio. Teska je to praznoglavcina.
                Tu njivu Mac nije dobro obradio pa ste imali lose uslove.
                sigpic

                Comment


                • Jojic i Braske izdominirali,a Knezevic dao evro gol

                  Comment


                  • Kako se zove ovaj novinar sto vrsi intervjue sa Vermezovicem stalno a cini mi se da je i sa Stanojevicem dok je bio ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Kako se zove ovaj novinar sto vrsi intervjue sa Vermezovicem stalno a cini mi se da je i sa Stanojevicem dok je bio ?
                      Verovatno raspali Top.

                      Comment


                      • Kako je ime i prezime znas li posto mi je glas toliko poznat sem sto slusam ove intervjue
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Kako je ime i prezime znas li posto mi je glas toliko poznat sem sto slusam ove intervjue
                          Milos Topalovic.

                          Comment


                          • Хахаха, овај баја са СОСа је највећи ретард којег ја знам.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.zurnal.rs/2012/07/04/anzi...vra/index.html

                              Nash, mislim da ga ovoliko ni ti ne bi platio
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ako je to istina,onda ovi iz Anzija stvarno nisu normalni.

                                Comment

                                Working...
                                X