Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja sam optimista

    Onaj Koreanac,ali ne verujem da ce od toga nesto biti. Drugi je valjda Djurdjic.
    Kad si ti bio pesimista? Nikad

    Od Koeranca nista, a Djurdjic zavisi od prodaje najverovatnije Tomica. Vrednost mu je 1 700 000e, sto uopste nije malo. Moracemo za njega dobro da odresimo kesu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Koliko sam upoznat, Genk je protiv nas bio nosilac, a sada bi trebali da dobijemo za nijansu slabijeg protivnika (Genk nije bio nista posebno, samo mi nismo imali nimalo srece), posle nam je pao Shamrock koji naravno ne sme i nece da se ponovi, Liga Evrope je po meni zagarantovana. Necemo praviti velike greske, ipak su tu Vermez i Tumba, jeste da im je uloga u klubu limitirana, ali sam siguran da ce uraditi ono najbolje za nas Partizan.
      Genk nije bio nosioc , mi smo bili nosioci u 3.kolo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Pojacanja mi ne ulivaju optimizam, samo Vermez. Kad se setim sta je taj sve iz Boje izvukao, kako covek sahrani Lacio, bruka.

        Valjda me onaj Samrok tera da ne ocekujem nikad vise nista preterano ali razlika u klasi izmedju Stanoja i Vermeza je ogromna. Valjda ce Crni lepo da sklopi to sto bude imao na raspolaganju pa da vidimo. Bitno je bez problema uzeti titulu i povratiti derbije a u Evropi mozemo ispasti u avgustu jedino ako nas izbace u 3. kolu za LS pa dodje neko bas jak u plej-ofu za LE. A trebalo bi da odigramo tih 6 utakmica u nekom takmicenju(nije ni LS nerealna) pa sad valjda uzmemo koji bod.

        Samo brinu me mnogo stariji Scepovic, Zabija, Knezevic, Katai, oporavak mladjeg Scepovica kako ce proteci, ostanak Babuna, mozda i Miljka... Ima tu dosta stvari koje ne valjaju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Genk nije bio nosioc , mi smo bili nosioci u 3.kolo
          Onda moja greska, mada mi je nelogicno da smo mi bili ispred njih u zrebu, ipak je njihova liga 3 klase bolja od nase.
          sigpic

          Comment


          • http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2...play-off_round

            Nisu ljudi igrali Evropu pa nisu imali odakle koeficijent , secam se da sam 3 dana pre zrijebanja strepio da njih ne izvucemo jer su bili mina i probudim se i imam sta videti na wiki
            Ove godine ima jos vise takvih timova da su nenosioci jer ne igraju u Evropi , oko 4 a prosle godine je bio samo Genk , tesko da cemo u LS , niko sretniji od mene , ali treba nam dosta srece
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2...play-off_round

              Nisu ljudi igrali Evropu pa nisu imali odakle koeficijent , secam se da sam 3 dana pre zrijebanja strepio da njih ne izvucemo jer su bili mina i probudim se i imam sta videti na wiki
              Ove godine ima jos vise takvih timova da su nenosioci jer ne igraju u Evropi , oko 4 a prosle godine je bio samo Genk , tesko da cemo u LS , niko sretniji od mene , ali treba nam dosta srece
              Ne razumem ja onda ovo njihovo bodovanje. Litex je imao veci koeficijent od Genka, a samo me zanima kad su oni igrali Evropu?

              Ma dovece sve Vermez u red. Nasi igraci ce fizicki biti sigurno mnogo bolji nego ove sezone, u to sa ubedjen, a trcanje i izdrzljivost je veoma bitan faktor, pogotovo u Evropi. Samo da nas sreca posluzi ove godine
              sigpic

              Comment


              • Pa Litex svake godine igra kvale a cini mi se da su nedavno LE igrali a Genk kvala ni za sto nije vidio 5 godine ako se ne varam ili je 1 ili 2 godine igrao kvale za LE a nije usao , posto se gleda koeficijent zadnjih 5 godina msm ili 4 nisam siguran , pre 5...

                Ja se licno bojim 3 tima u 2 kolu : Molde,Ironi i Ludogorets
                Molde je nesto kao Genk prosle godine , uzeli su Norvesku ligu , vodi ih Solskjaer , igraju dobro izgleda i mogli bi biti strasno nezgodni i verovatno favoriti protiv 75% nosioca. Ironi je prvak Izraela a Hapoel je pre dve godine igrao LS a prosle Makabi ispadne u PO na penale , realno nisu jaki i verovatno bi ih tukli vec posle prvog meca ali definitivno nisu lagani , Ludogorets je uzeo Bugarsko prvenstvo , pa Litex je tu stalno , njih bi valjda isto u 1 mecu ali da ne trcimo pred rudu , ovo 3. je najozbiljnije s time da je Molde dosta ispred ova dva. Sve ostale bi lagano tukli.

                Sto se 3.kola tice ono mi deluje lakse nego prosle godine kod nekih timova , Ventspilis,Serif,HJK,Zestafoni,Ekranas,Maribor , msm da bi ovo isto bilo u 1. mecu lagano reseno , Debrecen i Slask su malo zeznuti , Debrecen malo manje , Slask je ipak prvak Poljske , Wisla je bila blizu LS prosle godine , a smrt su AEL i Slovan Liberec , AEL je prvak Kipra , pa ajde nekako ipak njih bi na stranu , Apoel je igrao QF LS , a nisu uzeli domace prvenstvo , znaci nije los AEL , jos je igrao LE ove godine cini mi se , Cesi igrali isto LS ove godine (Plzen) , solidna liga i dosta su zeznuti.

                PO bi bio posebna prica
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Ne razumem ja onda ovo njihovo bodovanje. Litex je imao veci koeficijent od Genka, a samo me zanima kad su oni igrali Evropu?

                  Ma dovece sve Vermez u red. Nasi igraci ce fizicki biti sigurno mnogo bolji nego ove sezone, u to sa ubedjen, a trcanje i izdrzljivost je veoma bitan faktor, pogotovo u Evropi. Samo da nas sreca posluzi ove godine
                  One godine u LS smo pretrcali protivnika na 5 utakmica. Nije bitno koliko vec kako trcis. To ih treba nauciti.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    One godine u LS smo pretrcali protivnika na 5 utakmica. Nije bitno koliko vec kako trcis. To ih treba nauciti.
                    I jedno i drugo. Kod Stanojevica je bilo samo "koliko", a kod Vermeza ce biti i "kako". Kljucna stavka po meni za Evropu ove godine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Listao sam malopre komentare od prosle godine u ovo doba , ajde da ne trcimo pred rudu , utakmica po utakmicu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Stefan Babović, fudbaler Partizana i sin biznismena Milije Babovića, već šest meseci uživa u emotivnoj vezi s manekenkom Draganom Džajić, ćerkom treće Zvezdine zvezde. Kako Kurir ekskluzivno saznaje, prvotimac Partizana i Džajina naslednica do ušiju su zaljubljeni, a uskoro planiraju i da obelodane vezu.
                        Al' ce da rikne cica.
                        Last edited by LBJmvpFORlife; 11-06-12, 13:31.

                        Comment














                        • Srecno sampioni ! ! !

                          Comment




                          • Deca ga gledaju kao boga

                            Comment


                            • http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=618131

                              Dobicemo zuticu od gledanja u tribinu preko puta.

                              Comment


                              • smejerija, samo 16 meseci, pa treba da dobije 16 godina...

                                Comment

                                Working...
                                X