Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema sta da cekamo,sve se vec vidi odmah.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Ma nema sta da cekamo,sve se vec vidi odmah.
      Onda necemo ni utakmice da gledamo.

      Comment


      • Ne znam bas da li se vidi , Lovre je igrao odlican fudbal u Anderlehtu , u Groningenu i Barnsliju nzm kakav je ali po statistici dobar tako da je on super pojacanje u poredjenju sa Babovicem i Smiljanicem koji su dolazili prethodnih godina. Stavise ima i iskustvo igranja u LS.
        Stefan Scepovic je dao 13 golova u minuloj sezoni + ce igrati zajedno sa bratom sto nekada zna biti i prednost , mislim da bi mogli biti dobar tandem , covek je dao 13 golova u sezoni u Izraelu a kod nas niti jedan napadac nije dao vise od 11.
        Doveli smo Pauljevica za koga se smatra da je najbrzi bek lige , Miljka cemo ili prodati ili ce biti tu al nece igrati tako da Pauljevic-Aksentijevic moze biti strasan tandem na desnom beku.
        Zabija bi mogao biti promasaj ali nista ne znamo o njemu pa da ne sudimo ali realno i da bude na klupi neka bude solidna zamena Scepovicima.
        Ja ne bi tako lako podcenio Kataia , imam on potencijal , videcemo.

        Znaci za sada stigli Lovre,Zabija,S.Scepovic,Pauljevic,Katai
        Prosle sezone su nam stigli : Volkov,Eduardo,Ivanov,Babic,Anderson,Rnic

        Po jacini mi vec imamo iste trasnfere kao prosle godine s time da smo vratili Brasanca koji je po meni veliki talenat ako se bude pravilno radilo sa njim a i prosao je sve omladinske reprezentacije Srbije.
        Da ne pricam da imamo i Jojica kojeg je jos Stanoje potencirao pa sigurno ima nesto u njemu , Savic je afirmisan , isto tako su Dzigi i Lazar afirmisani , videcemo , ja sam za sada zadovoljan , jos ako nam dodje stoper solidan nadjacali smo za koji nivo pojacanja od prosle sezone a setite se sa kakvim smo timom prosli Anderleht , Stankovic,Davidov u timu na primer a Radisa na golu , o Jovanovicu da ne pricam
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne gledas siru sliku,nemoj da nasedas na price pojacanje,LS kad nam klub iznutra smrdi na trulez.Udji gore na link sto sam postavio i vidi koliko igraca drze trenutno u Zvezdi i Partizanu i koliko je igraca bilo vec u klubovima i koja su potencijalna pojacanja.

          Comment


          • Kako stvari stoje Bodurov je novi stoper. Ja zadovoljan,cuo sam samo reci hvale na njegov racun. A on i Ivanov su tandem u repki sto je dodatni plus. Jos samo da se Knezevic,Katai i on predstave i mozemo na Taru. Evenutalno neki spic,pregovara se sa dvojicom,ali nisam optimista.

            Comment


            • Knezevic i Katai, dovodimo ladno dve najumisljenije sisice u JSL, ne moze to na dobro da izadje nikako jer ce verovatno morati da imaju minutazu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Knezevic i Katai, dovodimo ladno dve najumisljenije sisice u JSL, ne moze to na dobro da izadje nikako jer ce verovatno morati da imaju minutazu.
                Vermez je ekspert za takvu bandu. Ako neko moze da ih unormali onda je to on. A i konacno imamo ljude koji mogu da predju 100metara za manje od 2 i po minuta.

                Nije sve tako crno.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Vermez je ekspert za takvu bandu. Ako neko moze da ih unormali onda je to on. A i konacno imamo ljude koji mogu da predju 100metara za manje od 2 i po minuta.

                  Nije sve tako crno.
                  Ma Vermez je kraljina ali cisto sumnjam da on moze nesto sa ovakvim debilcinama. Knezevic ionako nije neki igrac, ovaj jeste talentovan ali stagnira vec 100 godina.

                  Bez jos 2-3 ozbiljna igraca ili eventualnog zadrzavanja nekog od bitnih igraca koji treba da odu nema nista.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bih ipak sacekao jos par meseci da dam sud.

                    Comment


                    • To svakako ali ne treba previse ocekivati tek zato sto je takav as na klupi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        To svakako ali ne treba previse ocekivati tek zato sto je takav as na klupi.
                        Koji bod u Uefa ligi je puna kapa za pocetak. Titula se podrazumeva. Kup da prepustimo Teleoptiku

                        Comment


                        • Jeste da se ja cesto drzim po strani, ali po meni ste previse pesimisticni. 2. i 3. kolo kvalifikacija bi prosli i sa ekipom koja je zavrsila prvenstvo, prvenstveno jer smo nosioci u 3. kolu. Liga evrope nam je garant, a za LS nam treba malo srece. Neki po mogucstvu laksi protivnik, par srecnih okolnosti kao pre 2 godine i tu smo. Otisao nam je samo Dijara, otarasicemo se jo 3,4 potpuno nebitna igraca i ove zamene koje su za sada dosle predstvaljaju po meni solidan upgrade. Uz Bodurova, jos 2 igraca i spremni smo. Ljubo, imas li nekih informacija koja su to 2 napadaca?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Jeste da se ja cesto drzim po strani, ali po meni ste previse pesimisticni. 2. i 3. kolo kvalifikacija bi prosli i sa ekipom koja je zavrsila prvenstvo, prvenstveno jer smo nosioci u 3. kolu. Liga evrope nam je garant, a za LS nam treba malo srece. Neki po mogucstvu laksi protivnik, par srecnih okolnosti kao pre 2 godine i tu smo. Otisao nam je samo Dijara, otarasicemo se jo 3,4 potpuno nebitna igraca i ove zamene koje su za sada dosle predstvaljaju po meni solidan upgrade. Uz Bodurova, jos 2 igraca i spremni smo. Ljubo, imas li nekih informacija koja su to 2 napadaca?
                            To smo isto i prosle godine govorili pa znas i sam sta se desilo , Genk , a ove godine ima malo vise ,,Genkova,, do PO-a
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              To smo isto i prosle godine govorili pa znas i sam sta se desilo , Genk , a ove godine ima malo vise ,,Genkova,, do PO-a
                              Koliko sam upoznat, Genk je protiv nas bio nosilac, a sada bi trebali da dobijemo za nijansu slabijeg protivnika (Genk nije bio nista posebno, samo mi nismo imali nimalo srece), posle nam je pao Shamrock koji naravno ne sme i nece da se ponovi, Liga Evrope je po meni zagarantovana. Necemo praviti velike greske, ipak su tu Vermez i Tumba, jeste da im je uloga u klubu limitirana, ali sam siguran da ce uraditi ono najbolje za nas Partizan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam optimista

                                Onaj Koreanac,ali ne verujem da ce od toga nesto biti. Drugi je valjda Djurdjic.

                                Comment

                                Working...
                                X