Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise bih voleo onog lika iz Norveske nego Scepovica br 2, ali sta da se radi.Nadam se da ce ovaj nauciti neke stvari u tandemu sa bracom

    Comment


    • http://www.zurnal.rs/2012/06/09/kata...013/index.html
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Gledao sam ga nekoliko puta u Vosi, nista posebno. Nisam nesto bio za to da dolazi kod nas. Mozda je talenat ali ja stvarno nista spektakularno nisam video, Ninkovic i Markovic su mladji a 5 puta bolji igraci.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma smesno sve siptarovi igraci se dovode, Paulj, Scepovic, Katai, Lovre, samo me interesuje kako Tumbu nije sramota da stavi potpis na te transfere.

          Comment


          • Ove sezone vam Falji bas kroji ekipu, mora da ste mu gadno duzni.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Nezvanicno je pomenuti gospodin uleteo oko 1,5 miliona u svrhu "pomoci funkcionisanju kluba koji je u krizi''...

              Comment


              • Covek nam daje pare i onda mu mi razigravamo igrace. Sami smo krivi.

                Ali na stranu sve,imamo tim koji moze da se proseta do titule. A za Evropu je Vermez maher

                Comment


                • Ako ne dovedemo Sulera,izgleda placamo Bugarina 350 000+%,ukoliko ne iskoci bolja opcija.

                  Zvone 99% ostaje.

                  Medo ce dobiti povisicu samo ukoliko produzi ugovor na jos godinu dana.
                  Ovaj insajder do sada nije gresio.

                  Comment


                  • Stvari se nisu promenile ni za pedalj u klubu,katastrofa opsta.Posle spasavanje karijere starijeg Scepovica sada cemo i Kataiju da obezbedimo anganzman.Nije Djura frizura predsednik Partizana nego Falji Ramadani,a potpredsednik Damjanac.

                    http://www.transfermarkt.de/en/lian-...erater_13.html

                    Comment


                    • Tumba stavlja potpise, kako ga nije sramota, bar sam verovao da on dolazi u nesto bolje.

                      Comment


                      • Tumba i Vermez su protiv njegovog dovodjenja al realno koliki oni uticaj mogu da imaju...

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Tumba i Vermez su protiv njegovog dovodjenja al realno koliki oni uticaj mogu da imaju...
                          Ali zasto su se vracali, nije im bilo moranje da se vracaju u cirkus, to mene zanima. Ja sam verovao da dolaze u nesto sto se promenilo. Ako oni prihvataju ovo ko onda nece, ko moze da ga skloni ako ne mogu nas najbolji trener i Vermez koji je igrao u ono lepo vreme i plus bio fantastican trener.

                          Comment


                          • I da se suprostave bili bi oterani,jos dve legende potrosene za smirivanje navijaca.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              I da se suprostave bili bi oterani,jos dve legende potrosene za smirivanje navijaca.
                              Nije ni trebalo da dolaze onda. Mogao sam ovo da gledam i sa Grantom.

                              Comment


                              • Ajde da ne sudimo dok ne vidimo kako ce sve izgledati , ja sam licno zadovoljan sto se doveo odredjen broj igraca , sa imenima nisam zadovoljan ali da se ne zezazmo u proteklim godinama nismo ni dovodili neke bombe izuzev Clea i Tejga
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X