Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.srpskifudbal.rs/2012/05/2...ica-do-uspeha/

    Oplako sam.
    sigpic

    Comment


    • http://www.zurnal.rs/2012/05/29/tumb...ica/index.html

      Navodno, do kraja nedelje bi Pajovic trebao da potpise za nas.
      sigpic

      Comment


      • Spominju se Pajovic,Medenica,Zocevic,Knezevic...cenim da ce samo prva dvojica kod nas...eventualno Kneza

        Comment


        • Izgleda da je sa Pajovicevem sve zavrseno samo mi nije jasno sta ce nam on. Gomilamo stopere jos ako Maslac dodje , treba nam kvalitetan stoper
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ma nema od Maslaca nista, on se ne pominje vec dosta dugo. Realno gledano, Pajovic je bolji stoper za rotaciju od Voje Stankovica, ali nam opet pred njega, Ivanova i Ostojica treba jos jedan. Ako su ga uzeli da nam bude prvi stoper, onda ne znam. Realno je klasa za Rnica, ali nam opet treba neko ko je 2 klase bolji od njega.
            Last edited by colke995; 29-05-12, 01:38.
            sigpic

            Comment


            • http://www.mondo.rs/s246249/Sport/Sp...rmezovica.html


              Sto kad nam je sportski sektor ludilo? Smesno, nije Tumba lud.

              Comment


              • Posle informacije da klub iz Humske više ne računa na njegovoe usluge, David Manga nije mogao da prećuti neke stvari sa kojima se sreo tokom boravka u Partizanu.

                - Partizan mi je prirastao za srce i osećam veliku privrženost klubu i navijačima. Svaku šansu koja mi se ukazala pokušavao sam da iskoristim maksimalno. Ono u šta nisam bio upućen je da sam trebao da potpišem sa nekim poplarnim domaćim agentom kako bi dobio više šansi za prvi tim. To je potpuno promenilo moju sliku i mišljenje prema nekim ljudima iz vrha kluba, zato sam trazio da odem što pre. Ko zna možda se jednog dana ponovo vidimo.

                Samo se nadam da će se do tada znati da je klub iznad svih i da je jedino merilo teren.

                Comment


                • Ajde dovodite Stepanova prizivam ga vec 3 godine.

                  Comment


                  • Budale su ako ne iskoriste ovakvu priliku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ajde dovodite Stepanova prizivam ga vec 3 godine.
                      Dao bi da me 'ebe ceo stadion, samo da dodje neki iskusni stoper, koji je koliko toliko proveren.

                      Stepanov definitivno prva zelja.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Dao bi da me 'ebe ceo stadion, samo da dodje neki iskusni stoper, koji je koliko toliko proveren.

                        Stepanov definitivno prva zelja.
                        Burgija to je 50 hiljada ljudi
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Има он времена.

                          @тема

                          Јеботе, Милан Степанов. Ја за њега заборавио, где игра бре сад, како му иде?
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Slab sam sa vremenom, ali zrtvovacu ispite

                            Koliko sam ja cuo, para se ima za dva pojacanja,ostala ce se dovoditi za dzabe,osim ako se ne prodaju Medo,Tomic,Babovic,Lolateli...

                            Ocekujem jos jednog stopera,jednog levog beka,zadnjeg veznog ako ode Medo (a otici ce), bar jedno krilo i mozda jos jedan spic.

                            Malo li je na ovu skupocu

                            Comment


                            • Stojke kapiten, Aksent, Stepanov, Ivanov, Volkov, S. Markovic, crnac zadnji vezni, Ninkovic, Markec, Scepovic, crnac levo krilo.

                              Comment


                              • Samo se plasim da ne zavrsimo u napadu sa bracom Scepovic (od kojih onaj bolji nece biti spreman za Evropu),povredjenim Edu-om,Markecom koji nije klasican spic i jebenim Libijcem). Za JSL je to i vise nego dovoljno, ali za Evropu je to tanko.

                                Comment

                                Working...
                                X