Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Currently on a deal with Partizan Beograd until June 2013, Sierra Leone international half-back Medo Kamara (24), according to latest rumours collected by TuttoMercatoWeb, has been targeted by Manchester City, whose management are weighing up the chance to submit Serbian club an offer for purchasing him. The palyer is tracked by several European clubs more, among which Udinese.






    Osecam da ce prste ipak umesati Guangzhou i preoteti ga City-u.




    P.S. Ova kosulja ne moze biti pederastija.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Medo je po meni bar za klasu iznad nase lige, i sigurno igrac za top 5, e sada ne verujem da Siti trazi takvu kupovinu...
      Mada bi Najdzelov posao mogao da odradjuje bez problema 4x jeftinije

      Comment


      • Ne budi ljubomoran na kosulju

        Medo verovatno ima mnogo dobrog menadzera,jer on jedva poseduje kvalitet za Partizan.

        Comment


        • Bek koji ce da gusi Aksenta i libijski terorista. Mora to mnogo bolje.
          sigpic

          Comment


          • Izgleda da ce od sledece sezone oba Sladjanova sina igrati za nas.

            Comment


            • Jos da negde iskopaju Milijinog vanbracnog sina pa da ga metnu kod nas i eto nam duple srece.
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Jos da negde iskopaju Milijinog vanbracnog sina pa da ga metnu kod nas i eto nam duple srece.
                Samo da Milijin mali ode i mi smo duplo jaci.

                Inace bicu zadovoljan ako i Stefan i Marko budu igrali u Partizanu. Znam koliko momci vole klub.

                Comment


                • Nisam ja nista rekla protiv Marka, sta vise, videlo se koliko nam je falio u onim utakmicama protiv Zvezde kada smo bili oskudni sa napadacima. O Stefanu ne znam bas puno sem da ove sezone standardno igra negde u Izraelu i da redovno daje golove tamo.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Slabiji je igrac od mladjeg burazera,ali za rotaciju ce biti odlican. Pogotovo sto je Marko povredjen,sto je Edu povredjen,sto je Zabija...pa jbg Zabija Markec nije klasican spic. Sve u svemu voleo bih da dovedemo Tejga ili Djurdjica onog sto se spominje.

                    Comment


                    • Da, kad se setim da se na pocetku sezone pricalo kako gomilamo napadace a na kraju nam je ocajnicki trebao jedan klasican.

                      Inace jedva cekam da vidim Zabiju u dresu Partizana, gledala sam neke klipove i sjajne golove i poteze je pravio u dosadasnjoj karijeri.

                      A sto se Tejga tice, da upotrebim bratov izraz, klasicna sisa mislim, kao necka se hoce li u Partizan, Partizan mu druga kuca a ovamo mu bulja zinula za neku astronomsku platu. Ma idi bre...
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Ma hoce Tejgo,samo je pitanje da li mi hocemo da damo pare koje on trazi. Ako Edu prima 400k,onda Tejgo zasluzuje 1M bez problema

                        Od Zabije ne ocekujem nista,tako je najbolje
                        Last edited by Ljuba90; 25-05-12, 01:51.

                        Comment


                        • Edu prima 400, Tejgo bi dosao za 500. Mladen Krstajic kaze bolje Edu.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Edu prima 400, Tejgo bi dosao za 500. Mladen Krstajic kaze bolje Edu.
                            Hteo sam da napisem 400,ali su blizu 3 i 4,jbg

                            Iskreno se nadam da cemo dovesti jos nekog spica,ali cisto sumnjam.

                            Comment


                            • Samo da Zabija ne da gol iz ofsajda pa mu poniste, ubice nekog i opet iza resetaka. Pa umesto da ga prodamo placamo kauciju.

                              Potreban je jos jedan spic, ovo sto imamo nije dovoljno ako hocemo da budemo ozbiljan rival svima. Spic, dribler u veznom da zameni Tomica i ajde Mereba. Pokriva vise pozicija pa ako bi dobio pasos bi bio odlican za rotaciju i mogao bi da menja prakticno svakog u veznom redu po potrebi u malim utakmicama + u jacim da udje da ubije utakmicu i donese svezinu i cvrstinu.

                              Mada ne mozemo mnogo da pricamo, prosli put smo mogli jer smo znali kako ce Samrok igrati. Vermez mozda bude nesto menjao i jos ne znamo njegov plan igre i sta je zamislio ovog puta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da sumiram...

                                Prica za Medu teska patka,nema on kvalitet za ligu kao sto je Premier,ako ode u Belgiju,Holandiju nek se sutira u dupe.Dolazak Zabije i verovatno drugog Scepovica me dovodi do misljenja da smo ovaj prelazni rok resili da dovodimo mentalno nestabilne ljude,koliko god da je Marko 'nestasan' i idiot brat mu je duplo gori od njega,zato je i otisao prvenstveno iz Partizana,al ajde,ako se ne oseti na terenu niko mu nece zameriti,mozda je do sad i sazreo malo.

                                Tejgo nije igrac za Evropu i davati njemu 600k godisnju platu(znaci 600 ne 500 koliko se ovde pise) je cista glupost,covek nema kvalitet da igra ozbiljniji fudbal,nasu ligu da,sve osim toga je previse za njega,uostalom cifre govore same za sebe.

                                Djurdjic koliko se secam,ako je to onaj na koga mislim bi bio dobro pojacanje za nase okvire,al nisam ga gledao jako dugo,ko zna kakav kvalitet poseduje trenutno.

                                Sve u svemu,uprkos dovodjenju ovih 'budala' ne brinem previse jer Vermez je trener koji ne trpi zajebanciju i moze da nametne autoritet umisljenim zvezdama.

                                Comment

                                Working...
                                X