Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vermez nikad nije dobio derbi,eto onako usput


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ja bi licno volio videti Sabalalu , Mfela je isto dobar ali ja bih pre volio videti Tejga
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Vermez nikad nije dobio derbi,eto onako usput
        Osvojio titulu bez poraza. Usput. Iz drkanja.

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Vermez nikad nije dobio derbi,eto onako usput
          Ni vi tada nas niste pobedili, oba meca su bila zavrsena neresenim rezultatom.
          Ako me secanje ne vara Partizan je u toj sezoni bio neporazen i tada su poslednji put prezimili Evropu ,igrajuci nereseno sa Laciom i Viljarealom, a pobedili su kuci Egaleo.Prosli su Dnjepar i ispali od CSKA koji je te sezone osvojio tadasnji UEFA Kup.

          Comment


          • Ma da ..ali nije se sladio protiv zvezdane
            ne zamjerite


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Ma da ..ali nije se sladio protiv zvezdane
              ne zamjerite
              Ne mora, ako ce da uzme titulu, nek radi protiv zvezdane sta god hoce.

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s244931/Sport/Fu...T_trenera.html

                Comment


                • Moca,Tumba,Vermez...bas lepo zvuci

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?feature...aNuYstU#t=362s


                    Sad? Sasa Ilic. On je broj 1.

                    Comment


                    • Momci sa juga posle ulaska na atletsku stazu ekspresno uhapšeni,osuđeni na zatvorske,novčane i kazne zabrane prisustvovanja utakmicama.Jedan od njih je i dalje u istražnom zatvoru i pitanje je kada će biti pušten.DRŽAVNI PROJEKAT GRUPA ZABRANJENI orgijaju u Kragujevcu na način koji smo svi videli i to će proći kao i sve do sada pojeo vuk magarca.Pojam značke dobija sve više neke druge konotacije.Izgleda da će vreme definitivno pokazati ko je ko.Njihova jedina prednost je medijski i fb rat koji su definitivno dobili i ona stara 100 puta izgovorena laž postaje istina.Dok je nas boleo ***** oni su radili u tri smene na internetu.Jedino što ih realnost sve više demantuje.I čisto za njihovu informaciju,A.V. kome su posvetili celu utakmicu u KG nije na jugu već dve godine.Ko je čiji žandar bolje da vide u svojim redovima nego da se bave nekim koji nije deo naše organizacije već dve godine.
                      One down, how many to go?

                      Comment


                      • Pozdravio ih brat Vava sto dovodi trubace buducem premijeru

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Pozdravio ih brat Vava sto dovodi trubace buducem premijeru
                          Telohranitelj fudbalera Partizana u prvom redu Zabranjenih. I pise ti dole da covek nije na Jugu vec dve godine, ako me vec ignorises ignorisi sve, nemoj selektivno.

                          Comment


                          • Komentarisem isecak ne tebe,ne laskaj sebi.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Komentarisem isecak ne tebe,ne laskaj sebi.
                              Pre 20 minuta si rekao da dok ne sazrim neces da diskutujes sa mnom. Jesam li sazreo? Koliko je zapravo teska tvoja rec kada je prekrsis posle 20 minuta?

                              Comment


                              • Sto bi rekli braca preko Drine,razguli.

                                Comment

                                Working...
                                X