Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Mislim da ni Bogicevic nije lud da dodje i da isplati Jevremu na ruke skoro milion. Jedino ako ce on da proda Lazara za sta se ne bih puno bunio. Ne svidja mi se mali nikako.
    Odigrao losiji drugi deo sezone i odjednom ne valja.
    sigpic

    Comment


    • Da,Bogicevic,on je jedina opcija i jedini covek koji uopste hoce da se upusta u nas fudbal.

      Inace zanimljiv podatak,ako nas istorija necemu uci onda Grant nece jos dugo.

      http://www.kurir-info.rs/tako-je-gov...-clanak-218836

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Mislim da ni Bogicevic nije lud da dodje i da isplati Jevremu na ruke skoro milion. Jedino ako ce on da proda Lazara za sta se ne bih puno bunio. Ne svidja mi se mali nikako.
        Lazar je veliki talenat,i takvih igraca nema mnogo,njegova prodaja je ogromna glupost al teraju ga oni vec mesecima.

        Comment


        • Da l ga neko tera ne znam ali ne bih se bunio.

          @Nash Sta znam nije samo zbog toga, mnogo je svilen i pickast, bar mi tako deluje, i Joveta je imao katastrofalnu prvu sezonu celu pa sam ga podrzavao.

          Comment


          • Ma Grant 100% odlazi,nemo' se brines Layzick

            Ne bih voleo da dodje Medojevic,pun mi kufer pozajmica.

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...je-godinu-dana

              Evo vam ga jebo vas on.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Da l ga neko tera ne znam ali ne bih se bunio.

                @Nash Sta znam nije samo zbog toga, mnogo je svilen i pickast, bar mi tako deluje, i Joveta je imao katastrofalnu prvu sezonu celu pa sam ga podrzavao.
                Na terenu nije pickast, grize, ima tu sportsku drskost, ne boji se da probije, nudi se stalno. Van terena je po svim onim pricama bubica + jedan od najvecih talenata poslednjih godina.

                Jeste odgledali ovo? Jedan od najjacih klipova koje sam gledao za mlade igrace sirom sveta, genije!

                sigpic

                Comment


                • Retki su nasi igraci koji su iz nasih klubova otisli i vece evropske timove i bez seljakanja iz ligu u ligu, klub u klub uspeli da naprave zavidne karijere. Bude li Lazar tako rano otiso u Chelsea... I Bambi i Ljajic brze bolje odose u Junajted, ali...
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Ma zenica je mala.

                    Comment


                    • Lazara ne bih dao ni za karton vinjaka (a sam Bog mi je svedok da bi mi dobro dosao jedan). On,Ninkovic,S.Markovic bi trebalo da budu karte za buducnost,da ova uprava ista vredi...

                      Comment




                      • Alcatraz Dorcol!

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Na terenu nije pickast, grize, ima tu sportsku drskost, ne boji se da probije, nudi se stalno. Van terena je po svim onim pricama bubica + jedan od najvecih talenata poslednjih godina.

                          Jeste odgledali ovo? Jedan od najjacih klipova koje sam gledao za mlade igrace sirom sveta, genije!

                          Najjaca je ova #9 koja ne moze vola da pogodi...Decko mu namesti sve 1 na 1 i ovaj k'o da namerno masi.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment




                          • Zeko Bjeko lopove! Da se ne ponovi!

                            Comment


                            • Ponovilo se...

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Ponovilo se...
                                Jedino ako dodju ovi tvoji.

                                Comment

                                Working...
                                X