Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Pa znam da se radi ali onda ne moze LBJ reci da to nema ni u okruznoj ligi kada ima u timu koji osvaja ligu
    Procitaj malo sta si napisao, malo lupas.

    Comment


    • Mesas babe i zabe Mikac...ali nije ni bitno.

      Ajde malo o vedrijim temama...Pauljevic,Knezevic,Tejgo...ima li jos kakva realna spekulacija?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post

        Ajde malo o vedrijim temama...Pauljevic,Knezevic,Tejgo...ima li jos kakva realna spekulacija?
        To ce nam reci Condition, on je u tim menadzerskim vodama pa ima dobre odnose sa Djuricem i upravom, mozda nam posalje nekoga na pozajmicu iz te njegove ekipe.

        Nije jos potvrdjeno ali negde sam citala da je Bruncevic blizu prekomandovanja u prvi tim, takodje sam citala da je moguc i dolazak Simona Vukcevica nakon sto je Blekburn otisao u drugu ligu a mislim i da je realno da se to ostvari, njemu trebaju utakmice a u Partizanu bi igrao standardno i taman se spremio da opet ode preko.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ajde malo o vedrijim temama...Pauljevic,Knezevic,Tejgo...ima li jos kakva realna spekulacija?
          Maslac?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Maslac?
            Nemam nista protiv

            Ivanov,Maslac,Ostoja i treba nam jos jedan kvalitetan. Mada Ostoja je bas dosta pokazao u ovih par utakmica.

            Comment


            • Nemoj Maslaca jbt :S

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Nemoj Maslaca jbt :S
                Sta bi ti da imas 4 odlicna stopera?

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Sta bi ti da imas 4 odlicna stopera?
                  Samo dva

                  Comment


                  • On se pominjao da dolazi u paketu sa Knezevicem, videcemo uskoro koliko ima istine u tome.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      On se pominjao da dolazi u paketu sa Knezevicem, videcemo uskoro koliko ima istine u tome.
                      Nek idu preko puta.

                      Comment


                      • Taman smo poceli o da pricamo o onome sto treba i onda dodje covek i vraca nas na ono na sta smo se dogovorili da stanemo i vrti se ista, bespotrebna prica. Isto kao i na tribini 2 tabora gde jedan koci drugi. Molim vas nemojte vise o Stanoju, ni pozitivno ni negativno, covek je sada u Kini i ima drugi posao i to je to. Evo lepo vas molim ovog puta i poslednji put. Ako se nastavi sa tim cistim bez problema, ne interesuje me, pa vi birajte. Sto se tice poredjenja njega i Granta, Grant je sa tada nista jacim Makabijem od nas sada tukao Mancester 3:0 sa Skolsom, Beksom, Rajanom, Rudom i jos dosta igraca koji su tada bili u najboljim godinama + ukraden plasman na SP sa Izraelom u grupi sa Francuzima i Svajcarcima. Kada tako nesto uradi gospodin Stanojevic, mogu da poredim njih dvojicu kao trenere. To bi bilo to, od sad me ne interesuje nista nego preostale dve utakmice i letnji prelazni rok.

                        Ne svidja mi se to sa Knezevicem, upgrade u odnosu na Babuna ali opet nedovoljno, za rotaciju moze da prodje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Niko nije bitno pomenuo Stanojevica nego je polemika bila oko Granta i njegovog dosadasnjeg vodjenja tima.

                          Comment


                          • Ma kakav upgrade Babun jeste beskorisna kesa ali je za Knezevica igrac. Ljudi znate koja je razlika biti jedina krstena napadacka opcija u timu koji ispada iz lige i biti poslednja svirala u sampionu. Ogromna.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Niko nije bitno pomenuo Stanojevica nego je polemika bila oko Granta i njegovog dosadasnjeg vodjenja tima.
                              Ti si prvi rekao kako bi on leteo da je izgubio od Zvezde 3 puta bez da ga je iko spomenuo, ostali se nastavili. Ende.

                              @MVP, Babun ni za mene nije igrac. A i nema to veze sa pozicijama klubova, po tome je Adam Dzonson bolji igrac od Dejvida Hoilea, sto je van svake pameti. Ne zelim Knezevica ali nece biti gori od ovog, koji sa 25 na terenu izgleda kao da ima 45.
                              sigpic

                              Comment


                              • Adam Dzonson bi bio u svakom klubu ispod 10-og mesta prvi igrac. Tehnika, brzina, dribling, sut, centarsut, sve vanserijsko ima.

                                Comment

                                Working...
                                X