Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smorio sam se sto mi se izvini sad

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Dobra je ova Sara, prenaglila ali spustila loptu na zemlju, ne tera do kraja po cenu svega, ipak nije tipicno zensko
      Takodje se moze ustanoviti da nije plavusa, sto je odlicno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Smorio sam se sto mi se izvini sad
        Bolje je ovako, volimo Partizan a to sta si i odakle si ostavimo po strani.

        Originally posted by colke995 View Post
        Takodje se moze ustanoviti da nije plavusa, sto je odlicno
        Bogme, tacno.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Mislis dobro je sto nije Sara Partizan
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Mislis dobro je sto nije Sara Partizan
            Pu pu, daleko bilo.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Ma smorio sam se jer si odustala od svadje, nisam okusio dobru raspravu mesecima. Ovi standardni stari clanovi nece vise da se svadjaju sad sam sa svima drugar, ovi sto hoce oni su banovani ili kad nisu onda sam ja. Totalna katastrofa.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ma smorio sam se jer si odustala od svadje, nisam okusio dobru raspravu mesecima. Ovi standardni stari clanovi nece vise da se svadjaju sad sam sa svima drugar, ovi sto hoce oni su banovani ili kad nisu onda sam ja. Totalna katastrofa.
                Au, sve si raster'o pa ti sad i ja odoh.

                Nista, cekamo nekog novog navijaca Partizana da se registruje pa udri.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Vidi ih, nema me par sati i odmah spamuju, samo su se toliko usrali da odmah brisu. Jos jedan dokaz da sam drugi najjaci covek ovog foruma(cak i sa nogom u gipsu) a kad uzmemo u obzir da je onaj koji je prvi dozivotno prvi jasno je gde sam. Samo ste se zajebali malo, ostavili ste soft delete pa sve vidim ko je sta pisao. Najebali ste, Mac prvi a za ostale cemo videti kojim redom.

                  Elem, iscitao sam ovo, nema potrebe za nekim svadjama na ovoj temi a o Stanojevicu zaista nemam nameru mnogo da citam, on vise nije trener Partizana i sto se mene tice to je proslost. Necu nista o njemu, ni pozitivno a ni negativno. Trener je sada Grant. Njegov rad treba da komentarisemo, da vidimo sta valja, sta ne. Neko je pitao za pojacanja, to tek treba da krene posle ove dve utakmice, o Zabiji se dosta pise ali evo 6. prelazni rok cini mi se kako se pominje. Nista dok ga sa salom ne vidimo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zar do sada ima ista pozitivno otkad je Grant trener?Evo ja sam se setio jedne stvari pozitivne,koriscenje Volkova za ubacivanje lopte iz auta i stvaranje prilika,ovo ostalo sacuvaj Boze,najveci fail stavljanje Babovica u sredinu i da je u drugom delu sezone jedan od najstandardnijih igraca.

                    Comment


                    • Zar do sada ima ista pozitivno da je rekao Layzick a da ne isijava mrznja iz tog posta i da ne pokusava da nas ubedi u nesto ? Evo ja sam se setio jedne stvari pozitivne, pomenuo je koriscenje Volkova za ubacivanje lopte iz auta i stvaranje prilika. Spusti loptu rodjace.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Zar do sada ima ista pozitivno otkad je Grant trener?Evo ja sam se setio jedne stvari pozitivne,koriscenje Volkova za ubacivanje lopte iz auta i stvaranje prilika,ovo ostalo sacuvaj Boze,najveci fail stavljanje Babovica u sredinu i da je u drugom delu sezone jedan od najstandardnijih igraca.
                        Igra da bi se prodao kao i kod Stanoja. I igramo 5 puta tecnije.

                        Comment


                        • Ostojic igra odlicno,S. Markovic igra odlicno, Babun jeste rupa,ali igra bolje nego ranije...Vukic sabija,Miljkon u glavnom ne igra...itd.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Zar do sada ima ista pozitivno otkad je Grant trener?Evo ja sam se setio jedne stvari pozitivne,koriscenje Volkova za ubacivanje lopte iz auta i stvaranje prilika,ovo ostalo sacuvaj Boze,najveci fail stavljanje Babovica u sredinu i da je u drugom delu sezone jedan od najstandardnijih igraca.
                            Ovaj derbi smo bili dosta losi ali opet i tako imali dosta sansi. Kroz ovu polusezonu se vide konture jedne odlicne zamisli, tecne igre. Videli smo malo i S.Markovica, videli smo Ninkovica, videli smo vise Aksenta nego Miljka, videli smo Ostojica, videli smo da Lazar osim sto je neverovatno brz moze maestralno da asistira, sad sto je ogroman pritisak na njemu je nesto drugo. Videli smo da je igracima data sloboda u igri da pokazu sta znaju a ne da ih neko opterecuje defanzivnim zadacima non-stop. Bilo je sjajnih poteza, uz jos par igraca i oporavak Scepovica postoji potencijal da vidimo jedan odlican Partizan, koji igra moderan fudbal, koji ume i da se brani i da napada i koji moze da bude tvrd orah u Evropi. A i ti vrlo dobro znas da bi Babovic igrao kod svakog trenera, igrao je i kod Stanojevica, igrao bi i kod Murinja da dodje u Partizan + igrao na krilu ili u sredini on ce upropastavati napade tako da je potpuno svejedno kad je neko beskorisna vreca i tatin sin. Ako ode resili smo mnogo toga u veznom redu. Desili su se ovakvi derbiji, nismo imali ni srece u nekim situacijama, nismo imali napadace, covek je tek dosao u klub i kad odradi prelazni rok i kad ga vidimo u Evropi mozemo da sudimo o njemu. A ponovicu ovo. Covek je sa Makabijem tukao Penalcestera 3:0 kad je igrao LS, sa sasvim prosecnim timom i zamalo prosao grupu. Ukrali su mu Svajcarci, odnosno Blater, plasman na SP sa Izraelom. U Celsiju do finala LS, znamo koliko je falilo da osvoji. Portsmut ga je uprava sjebala, jedini los posao WH. Ako ga ceni Ferguson i ako je bio Murinjov SD, treba coveku dati jos vremena. Ako mu se dogodi Samrok, prvi sam da ide, samo nema od novog takvog debakla nista.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nece mu se dogoditi Samrok jer je on vec bivsi trener.

                              Tako da Layzick mozes da se opustis

                              Comment


                              • Samo da dodam da je cinjenica da Stanoja nije bilo sada ne bi gledali ni Lazara ni Ninkovica ni Aksentijevica ... Ali on je bivsi necemo o njemu...
                                Sto se Granta tice , mnogo vise ima negativnog i to dosta vise nego pozitivnog , pozitivno je to sto Volkov izvodi aute u sesnaesterac , sto Aksentijevic igra vise od Miljkovica , sto je Ostojic dobio sansu , sto pokusava tecnije da igramo ali to je nesto sto jedva izvuce... Mnogo vise ima negativnog tipa sto mali Dzigi nikako ne igra , sto Babovic igra zadnjeg veznog , sto Lazar ne igra u napadu, sto forsira 4-2-3-1 u nasoj ligi umesto 4-1-3-2 , sto je izgubio 3 derbija ...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X