Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ko god zna fudbala i gleda malo unapred zna da je odlicno da Grant ostane.


    Krenuh da se smejem al' ipak necu, pre cu da placem.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Gde ce bre Stanojevic u Spaniju sta pricate. Rostov, Amkar, Tomsk su plafon sto se tice Evrope.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post


        Krenuh da se smejem al' ipak necu, pre cu da placem.
        Cenim da znas fucu bolje od mene Zensko i fudbal.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Cenim da znas fucu bolje od mene
          Verovatno ne znam ali i to koliko znam je dovoljno da ne lupim onakvu glupost kakvu si ti lupio gore.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Nek mi neko navede sta je to bolje u igri Stanojevica nego u igri Granta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Verovatno ne znam ali i to koliko znam je dovoljno da ne lupim onakvu glupost kakvu si ti lupio gore.
              Nemas ti veze sa zivotom kao i polovina Stanojevih sledbenika ovde, zaslepljeni rezultatom u ocajnoj ligi. Covek je pretvorio Partizan u dekadentnu ekipu, postoji neka tradicija bre uvek smo igrali lepo bez obzira na rezultat i potrebe. Jebes rezultat dominiraj! Nijedanog klasnog igraca nije izbacio. Jokan i Djuka su za godinu dana izbacili po 2,3 a on nijednog za koliko dugo. Prokleti ziheras.

              Comment


              • Lepse bre prema Sari ok je lik skroz kad ti ja kazem Grant je bolji od Stanojevica kako god se okrene ;) mnogo je Stanoje sebe digao gore a nije mu to trebalo.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Stanoje i njegov bunker LS, dve titule, dupla kruna i udaranje cigana gde god stignemo.

                  Grant i njegov napredni fudbal 0:5 cigani, dovidjenja.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Lepse bre prema Sari ok je lik skroz kad ti ja kazem Grant je bolji od Stanojevica kako god se okrene ;) mnogo je Stanoje sebe digao gore a nije mu to trebalo.
                    Cekaj bre Saro polako videces kakav je as Grant... Ja sam Zvezdas ali u svakoj utakmici je Partizan imao milion sansi i lepu igru (ne racunam poslednji derbi tu ni jedni ni drugi veze nisu imali)...Nekad te nece pa te nece.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Stanoje i njegov bunker LS, dve titule, dupla kruna i udaranje cigana gde god stignemo.

                      Grant i njegov napredni fudbal 0:5 cigani, dovidjenja.
                      Grant titula* finale LS. Stanoje druga liga Kine.

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Cekaj bre Saro polako videces kakav je as Grant... Ja sam Zvezdas ali u svakoj utakmici je Partizan imao milion sansi i lepu igru (ne racunam poslednji derbi tu ni jedni ni drugi veze nisu imali)...Nekad te nece pa te nece.
                        Da, njegovi raniji rezultati govore za sebe, pravi as od trenera. Ima li ekipe osim Celzija, koju nije odveo u drugu ligu.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Stanoje i njegov bunker LS, dve titule, dupla kruna i udaranje cigana gde god stignemo.

                          Grant i njegov napredni fudbal 0:5 cigani, dovidjenja.
                          Sa Stanojevicem smo u 5 derbija bili losiji, ali su cigani uvek izvukli deblji kraj, mislim, da se neko brani protiv Samroka, stvarno nemam reci. Ako se realno sagledaju stvari, lako se moze zakljuciti da je Stanojevic imao mnogo, mnogo srece u pojedinim situacijama, a sad nam se to obija o glavu. Nismo imali 2 najbolja napadaca, Dija je poceo polako da se raspada, puno promasenih prilika i desilo se sta se desilo. Ako se adekvatno pojacamo za leto, s obzirom da smo nosioci u trecem kolu, imamo velike sanse za LS..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Da, njegovi raniji rezultati govore za sebe, pravi as od trenera. Ima li ekipe osim Celzija, koju nije odveo u drugu ligu.
                            Kad Stanoje dodje u priliku da nekoga izbaci u PL onda cemo da pricamo. Za sad se dokazuje u izbacivanju timova u drugu ligu Kine, doci ce valjda i do Engleske nekad

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Da, njegovi raniji rezultati govore za sebe, pravi as od trenera. Ima li ekipe osim Celzija, koju nije odveo u drugu ligu.
                              Ne bih ja to tako uprosteno gledao. Ima tu dosta okolnosti i faktora koji su uticali. On neznalica nije.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Grant titula* finale LS. Stanoje druga liga Kine.

                                Svasta, tu titulu bi ti sada slavio malo morgen da nije tog Stanoja koji je napravio +10 u prvom delu prvenstva. Da je razlika izmedju Partizana i Zvezde u prvom delu bila npr. 5 bodova i nakon ona dva remija na startu proleca sada bi Partizan bio barem 5 bodova ispod Zvezde. Kakav crni Grant, sve utakmice u prvenstvu su igraci sami izgurali, jevrejska zabokrecina nije tu imala nikakav uticaj, Zvezda nas unisti 5:0 a on se zali na ugovor koji je najmanji u njegovoj raspaloj karijeri i na stolice u lozi koje ne odgovaraju njegovoj zeni. Mada vidim vec kome pripadas tako da nema poente raspravljati sa tobom, barem vidim zasto je Jug danas u raspadanju i zasto ga vode poltroni a ljudi koji istinski vole Partizan ostaju kuci.

                                Uzmi Granta sa sobom pa ga vodi kuci da zajedno slavite finale LS sa Celzijem, ucinices uslugu mnogim navijacima Partizana, to vam je verovatno najveci uspeh u zivotu, obojici.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X