Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda ce morati da mu isplate veliku lovu?

    Comment


    • Originally posted by milanche View Post
      Onda ce morati da mu isplate veliku lovu?
      Pa pominje se neki rekordni ugovor sto se tice Antica, a naravno da ce i Avramu isplatiti veliki novac.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ako cemo realno ne znam ko ce prvo da isplati Avrama u potpunosti, a potom da da taj rekordni ugovor Anticu posto su i vas isto jebali za licencu. Nesto ne znam koliko Partizanu trebaju takve egzibicije, al' dobro, hvala Bogu pa nemam nista s tim.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Bio bih presrecan !

          AVRAME PLIZ GO HOME, izgubio si 3 derbija za redom,alo 3 komada za 50 dana !!!!! Da li se to u istoriji derbija desilo ?

          Comment


          • Tako je, samo neka se nastavi unistavanje Partizana, rasipamo se parama za trenere kao da smo Real Madrid. Fino da imamo normalnu upravu umesto mutavog stvora i dalje bi Stanoje bio trener a taj novac koji dajemo na menadzere upotrebio bi se za dovodjenje nekih kvalitetnijih igraca.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              Bio bih presrecan !

              AVRAME PLIZ GO HOME, izgubio si 3 derbija za redom,alo 3 komada za 50 dana !!!!! Da li se to u istoriji derbija desilo ?

              Izgubio je i Djukic za 25 dana tri derbija.

              Comment


              • Pare nisu problem.Para nema

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Izgubio je i Djukic za 25 dana tri derbija.
                  Pa on je i jedini krivac za te poraze. Grant je tu samo glineni golub.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ne znam za vas ali meni ova komsijska euforija posle pobede u prijateljskoj utakmici i priblizavanju na minus 9 govori da smo totalno dominantni Ja pristajem i sledece godine da oboje dobijemo po derbi a mi da uzmemo sestu u nizu. Jedino moram da skinem kapu Lukari, Vesicu i Kekici kako su se maestralno izvukli iz izgubljene situacije i sacuvali polozaje. Doveli par klinaca, dogovorili kup i kupili mir pred izbore i jedne i druge sa pricom o buducnosti Zvezde, iako ce na leto jovo nanovo, prodaja svega sto valja ukljucujuci i tu decu. Peta, sesta je bila i kad je Gurovic plakao, opusteno grobari, sada sledi laksi deo
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Sad nesto citam, valjda Partizan dolazi 13. maja u Beranama, i igraju protiv nas.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Ne znam za vas ali meni ova komsijska euforija posle pobede u prijateljskoj utakmici i priblizavanju na minus 9 govori da smo totalno dominantni Ja pristajem i sledece godine da oboje dobijemo po derbi a mi da uzmemo sestu u nizu. Jedino moram da skinem kapu Lukari, Vesicu i Kekici kako su se maestralno izvukli iz izgubljene situacije i sacuvali polozaje. Doveli par klinaca, dogovorili kup i kupili mir pred izbore i jedne i druge sa pricom o buducnosti Zvezde, iako ce na leto jovo nanovo, prodaja svega sto valja ukljucujuci i tu decu. Peta, sesta je bila i kad je Gurovic plakao, opusteno grobari, sada sledi laksi deo
                        Prepotencija je prvi korak ka neuspehu, mi to najbolje znamo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ko god zna fudbala i gleda malo unapred zna da je odlicno da Grant ostane. Dovoljno smo jaki za titulu a napokon igramo. Da smo imali zdrave Scepovica i Edu sigurno ne bismo izgubili 3 derbija. Mozda 1. Za sad ide kako se meni svidja a vi prizivajte Stanoja vratiti ga necete. Istera one jadne kineze iz lige, cepa bunker svaku utakmicu.

                          Comment


                          • A ti kao gledas Stanojeve Kineze ? Pa druze covek dosao nakon 5 kola u tim koji je poslednji na tabeli i ocekujes da tuce prvih 5 u ligi ? Sacekaj malo Stanoje je jedan od najperspektivnijih srpskih trenera, doci ce i njegovih 5 minuta
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              A ti kao gledas Stanojeve Kineze ? Pa druze covek dosao nakon 5 kola u tim koji je poslednji na tabeli i ocekujes da tuce prvih 5 u ligi ? Sacekaj malo Stanoje je jedan od najperspektivnijih srpskih trenera, doci ce i njegovih 5 minuta
                              Kao i Djuka zavrsice u nekom Kadizu, mozda Valjadolid, eventualno ako ubode premiju neki Hihon.

                              Comment


                              • Ne vole u Spaniji bunkerase, pre ce u neku Rusiju ili sl ligu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X