Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    I sta sam napisao posle prvog derbija?Da treba da sacekamo revans i onda dati generalno misljenje o tom dvomecu,odnosno da ne treba trcati pred rudu.Vi ako ste zadovoljni ispadanjem od Zvezde ili ako vam je Kup nevazan vasa stvar,ja nisam,mene licno sramota da onakva ekipa Zvezde nas dobija,ono je tuzno,a jos tuznija je stvar sto je Prosinecki takticki dobio Granta u oba meca.
    Posle drugog meca sam napisao da je za ovo ispadanje glavni krivac uprava,i da ne treba kriviti igrace jer su isti ti igraci drali Zvezdu kad god su se sastali.Ne krivim Rnica i Ivanova sto grese,niti Diarru i Markovica sto promasuju,u fudbalu nista nije slucajno,to su reci Stanoja ili kako je vama milije Shamrocka posle poraza od Brage.
    Stvarno ne znam sta treba da mi se desi pa da njega citiram. Jeste tuzno, dobio ga je takticki drugu prvu nije, prvu smo bili mnogo bolji drugu nismo. Grant nije imao na raspolaganju visokog spica i zato nije dao gol cista nesreca, Kup je kao takmicenje nebitan bitno je sada bilo jer je protiv Zvezde ali inace je kao trofej potpuno nebitan.

    Comment


    • To ti je kao da sam ja napisao da iz duela sa Shamrockom sam video pozitivne stvari.Nema pozitivnih strana,ispao si od slabijeg protivnika,rezultat se gleda i to je na kraju dvomeca najbitnije.

      Comment


      • 762. put ista rasprava. Ne kidajte zivce na besmislene stvari, prijateljski savet. Stanojevic vise nije trener, Grant jeste, done deal.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Stvarno ne znam sta treba da mi se desi pa da njega citiram. Jeste tuzno, dobio ga je takticki drugu prvu nije, prvu smo bili mnogo bolji drugu nismo. Grant nije imao na raspolaganju visokog spica i zato nije dao gol cista nesreca, Kup je kao takmicenje nebitan bitno je sada bilo jer je protiv Zvezde ali inace je kao trofej potpuno nebitan.
          Onda nemoj,takodje nemam ni najmanju zelju da diskutujem sa tobom i bilo cemu,klasican si provokator,stvara se utisak da vise zelis nekom da smestis ban sa svojim nastupom nego da razmenis misljenje.Jos jednom,slobodno me zaobidji,mislim da ce to biti na obostrano zadovoljstvo.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Onda nemoj,takodje nemam ni najmanju zelju da diskutujem sa tobom i bilo cemu,klasican si provokator,stvara se utisak da vise zelis nekom da smestis ban sa svojim nastupom nego da razmenis misljenje.Jos jednom,slobodno me zaobidji,mislim da ce to biti na obostrano zadovoljstvo.
            Ti si majstore skenjan i tuzan dok osvajamo petu titulu zaredom, mislim da to dovoljno govori o tebi i mislim da sam ovim rekao sta ja mislim o tebi. Ne mogu normalno da razmenim misljenje sa nekim ko je toliko ogorcen bez razloga. Ne zelim da ti smestim ban iskreno voleo bih da nikad ne budes banovan jer zelim da vidim tvoju reakciju ovde ako bismo se npr plasirali do godine u LS. Bas me interesuje kakva ce biti, naravno pod Djuricem i Grantom.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              To ti je kao da sam ja napisao da iz duela sa Shamrockom sam video pozitivne stvari.Nema pozitivnih strana,ispao si od slabijeg protivnika,rezultat se gleda i to je na kraju dvomeca najbitnije.
              Nisam pricao o derbiju kao pozitivnim stvarima vec o pobedama posle prvog meca i fudbalu koji smo igrali, koji nikad nismo igrali kod Stanojevica i postoji potencijal da ovo uz dobar prelazni rok izraste u nesto zaista odlicno. Realizacija je jedino sto je opalo od njegovog odlaska ali pritisak sa svih strana na tu situaciju utice na to, u ovu polusezonu se uslo u losoj atmosferi + politika i promasi se dosta zicera svaki mec ali ne pamtim lepsu igru i vise sansi. Realizacija se lako da srediti. Sad smo se izbrukali, ostaje nam ligaski derbi da se koliko-toliko ispravimo.

              A poenta svega je da si ti tu samo kad se nesto lose desi. Da smo prosli dalje najverovatnije se i dalje ne bi oglasavao.
              sigpic

              Comment


              • Jesam,skenjan sam,ogorcen sam,pre samo tri dana smo izgubili od Zvezde koja je igracki slabija od nas,izvini sto ne slavim poraze kao ti.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Jesam,skenjan sam,ogorcen sam,pre samo tri dana smo izgubili od Zvezde koja je igracki slabija od nas,izvini sto ne slavim poraze kao ti.
                  Razmazen si, seti se 2 za 2 kod Bjekovica pa razmisli da li zelis da se to vrati.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nisam pricao o derbiju kao pozitivnim stvarima vec o pobedama posle prvog meca i fudbalu koji smo igrali, koji nikad nismo igrali kod Stanojevica i postoji potencijal da ovo uz dobar prelazni rok izraste u nesto zaista odlicno. Realizacija je jedino sto je opalo od njegovog odlaska ali pritisak sa svih strana na tu situaciju utice na to, u ovu polusezonu se uslo u losoj atmosferi + politika i promasi se dosta zicera svaki mec ali ne pamtim lepsu igru i vise sansi. Realizacija se lako da srediti. Sad smo se izbrukali, ostaje nam ligaski derbi da se koliko-toliko ispravimo.

                    A poenta svega je da si ti tu samo kad se nesto lose desi. Da smo prosli dalje najverovatnije se i dalje ne bi oglasavao.
                    To jesu pozitivne stvari al necu da otvaram sampanjac jer smo eto dobili OFK Beograd i par solidnih timova u JSL,naravno da mi je drago i super smo rezultate ostvarili i utisali cigansku euforiju,al to je ocekivano za mene,mi sa ovakvim timom mora da haramo ovom nasom ligom i to je minimum koji ocekujem,isto kao sto od kosarkasa ocekujem titulu,sto je normalno,dominantni smo,najbolji tim imamo i bilo bi sramota da ne osvojimo,to su moja ocekivanja,a na sve to kad izgubis ili odigras nereseno sa takvim timovima onda mi je razocarenje duplo vece.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Razmazen si, seti se 2 za 2 kod Bjekovica pa razmisli da li zelis da se to vrati.
                      Nisam ja rezmazen nego se ne zadovoljavam sa stagnacijom,klub uvek mora da ide napred a ne da se zadovoljava vec ucinjenim,nazalost sad smo napravili mali korak nazad sa ispadanjem u Kupu.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Nisam ja rezmazen nego se ne zadovoljavam sa stagnacijom,klub uvek mora da ide napred a ne da se zadovoljava vec ucinjenim,nazalost sad smo napravili mali korak nazad sa ispadanjem u Kupu.
                        Svaka tebi cast ali nadam se da nikada nece doci na celo kluba oni koje bi ti zeleo.

                        Comment


                        • Ja se nadam da ce pre sledeceg kvalifikacionog ciklusa otici Djuric i ceo UO sa sve onih par pojedinaca sto placa na Jugu.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Ja se nadam da ce pre sledeceg kvalifikacionog ciklusa otici Djuric i ceo UO sa sve onih par pojedinaca sto placa na Jugu.
                            A ko da dodje? Savo i Bik? Je l' oni da dodju? Ono nepismeno seljace koje ih predstavlja? Oni da dodju? A ovi tvoji sa istoka ce dobiti Jug tek kada njihovi drugari Aca Bulic i Keka srede da se uhapsi ceo celacati Alkatraz i Juzni Front i sve ostale grupe koje su sad na Jugu i koje znaju sta su i ko su ovi sa istoka. Onda moze izvolite na Jug, znas koliko ce ljudi biti? 230 i to na nekoj malo jacoj utakmici. Osim ako kao i do sada ne budu delili dop za dzabe pa skupe 500. Sramota.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              To jesu pozitivne stvari al necu da otvaram sampanjac jer smo eto dobili OFK Beograd i par solidnih timova u JSL,naravno da mi je drago i super smo rezultate ostvarili i utisali cigansku euforiju,al to je ocekivano za mene,mi sa ovakvim timom mora da haramo ovom nasom ligom i to je minimum koji ocekujem,isto kao sto od kosarkasa ocekujem titulu,sto je normalno,dominantni smo,najbolji tim imamo i bilo bi sramota da ne osvojimo,to su moja ocekivanja,a na sve to kad izgubis ili odigras nereseno sa takvim timovima onda mi je razocarenje duplo vece.
                              Aman covece, niko ne otvara sampanjac ali tu smo i kad tim dobija i kad gubi, kad igra strasan fudbal i kad igra antifudbal. Moramo da haramo ali tako je kako je. Nije ni Stanoje ni bilo ko drugi harao niti igrao neki specijalan fudbal. Tim ima ogroman potencijal, videcemo na leto sta ce da se napravi. Ova dva poraza nismo smeli da dozvolimo, kao ni ovaj mrtvi gol sada ali idemo dalje, idemo da ih dobijemo u ligi, idemo u LS.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja i dalje ne verujem sta su oni i danas promasili.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X