Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Naceli smo ih na vreme, sad ce sve ici mnogo lakse. Ima li neke istine u pisanju medija da ce 6,7 igraca biti prodato?
    Medo, Tomic, Rnic idu 100% jos 3,4 treba oterati tako da je to to.

    @Layzick Pa gde si bre majstore? Dok ne izgubismo nema te Ti samo dolazis kad je tesko, da nam dignes moral?

    Comment


    • Da, zaboravih Rnica, Andersona nek idu koji ce nam.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Medo, Tomic, Rnic idu 100% jos 3,4 treba oterati tako da je to to.

        @Layzick Pa gde si bre majstore? Dok ne izgubismo nema te Ti samo dolazis kad je tesko, da nam dignes moral?


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Brat nas Layzick motivator, vodja i veliki grobar.

          Comment


          • Ne pisem jer sam napisao sve sto je trebalo,ko je shvatio do sada super,ko nije nece nikad,nema potrebe da se ponavljam.Tesko mi pada ovo urusavanje kluba i sve sto se desava oko FK.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Ne pisem jer sam napisao sve sto je trebalo,ko je shvatio do sada super,ko nije nece nikad,nema potrebe da se ponavljam.Tesko mi pada ovo urusavanje kluba i sve sto se desava oko FK.
              I meni tesko pada peta titula zaredom, toliko tesko da razmisljam da sve batalim i odem u Afriku.

              Comment


              • Cudno je to,slavis titule a pljujes ljude koji su ti doneli te titule i kupove,no nebitno,svako ima pravo na svoje misljenje,neka ostane na tome.Cekamo da prodju ovi drzavni izbori a onda ce doci klupski na red.

                Comment


                • Sve ih treba proterati i pustiti Granta da napravi svoju ekipu. Dolazi li Aleksic iz Spartaka na leto?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Kicvu za +9
                    Mislis za +10 ;)
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Cudno je to,slavis titule a pljujes ljude koji su ti doneli te titule i kupove,no nebitno,svako ima pravo na svoje misljenje,neka ostane na tome.Cekamo da prodju ovi drzavni izbori a onda ce doci klupski na red.
                      Igrace ne pljujem, bar ne sve, pljujem nekolicinu. Oni su doneli ove titule, nijedan od njih sem Scepa,Markeca, Miljka i Lazevskog nije naucio da igra lopte kod Shamrocka, svi su ili vraceni iz inostranstva ili su naucili kod drugih trenera jedino sto mogu da mu zahvalim i odam priznanje su Brisel mada je majstor i tu uspeo da prokocka 0-2 jer se nabio u sesnaesterac i derbiji, sve ostalo je smesno.

                      A sto se tice izbora, dolaze i ostace isti ljudi u klubu, losi ali sigurno, milion posto manje losi od onih koji bi da ih zamene.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Cudno je to,slavis titule a pljujes ljude koji su ti doneli te titule i kupove,no nebitno,svako ima pravo na svoje misljenje,neka ostane na tome.Cekamo da prodju ovi drzavni izbori a onda ce doci klupski na red.
                        Nisi imao nijedan post u ovoj temi jos od pobede nad Hajdukom gde smo ocajno igrali. Protiv Rada i Vojvodine fenomenalno uz manje oscilacije 1. poluvremena protiv Vose, Spartak takodje dosta dobro, onda se desio poraz u derbiju i tek tada si se oglasio. Svaki komentar suvisan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nisi imao nijedan post u ovoj temi jos od pobede nad Hajdukom gde smo ocajno igrali. Protiv Rada i Vojvodine fenomenalno uz manje oscilacije 1. poluvremena protiv Vose, Spartak takodje dosta dobro, onda se desio poraz u derbiju i tek tada si se oglasio. Svaki komentar suvisan.
                          Pravi je brat zabranjeni navija protiv Partizana ali za njegovo dobro.

                          Comment


                          • Koliko Lazar nema samopouzdanja u zavrsnici, odlicno je prosao. Samo da sto pre pogodi i onda nastavi gde je stao na jesen.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nisi imao nijedan post u ovoj temi jos od pobede nad Hajdukom gde smo ocajno igrali. Protiv Rada i Vojvodine fenomenalno uz manje oscilacije 1. poluvremena protiv Vose, Spartak takodje dosta dobro, onda se desio poraz u derbiju i tek tada si se oglasio. Svaki komentar suvisan.

                              I sta sam napisao posle prvog derbija?Da treba da sacekamo revans i onda dati generalno misljenje o tom dvomecu,odnosno da ne treba trcati pred rudu.Vi ako ste zadovoljni ispadanjem od Zvezde ili ako vam je Kup nevazan vasa stvar,ja nisam,mene licno sramota da onakva ekipa Zvezde nas dobija,ono je tuzno,a jos tuznija je stvar sto je Prosinecki takticki dobio Granta u oba meca.
                              Posle drugog meca sam napisao da je za ovo ispadanje glavni krivac uprava,i da ne treba kriviti igrace jer su isti ti igraci drali Zvezdu kad god su se sastali.Ne krivim Rnica i Ivanova sto grese,niti Diarru i Markovica sto promasuju,u fudbalu nista nije slucajno,to su reci Stanoja ili kako je vama milije Shamrocka posle poraza od Brage.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                I sta sam napisao posle prvog derbija?Da treba da sacekamo revans i onda dati generalno misljenje o tom dvomecu,odnosno da ne treba trcati pred rudu.Vi ako ste zadovoljni ispadanjem od Zvezde ili ako vam je Kup nevazan vasa stvar,ja nisam,mene licno sramota da onakva ekipa Zvezde nas dobija,ono je tuzno,a jos tuznija je stvar sto je Prosinecki takticki dobio Granta u oba meca.
                                Posle drugog meca sam napisao da je za ovo ispadanje glavni krivac uprava,i da ne treba kriviti igrace jer su isti ti igraci drali Zvezdu kad god su se sastali.Ne krivim Rnica i Ivanova sto grese,niti Diarru i Markovica sto promasuju,u fudbalu nista nije slucajno,to su reci Stanoja ili kako je vama milije Shamrocka posle poraza od Brage.
                                Nije niko zadovoljan ali za razliku od vas sa istoka mi vidimo i pozitivne stvari.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X