Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Valjda sam izbacio sav bes iz sebe na stadionu pa nemam potrebu i ovde da divljam. Mnogo taktickih gresaka, mnogo povreda, i malo srece. I dalje smo sampioni, 5 zaredom nije malo. Da mi je neko 2008-me rekao da cemo uzeti 5 zaredom prihvatio bih i da ne ucestvujemo u kupu a kamoli da koji osvojimo. Idemo dalje!
    Ne mozemo ni bas sve da osvojimo Nismo uopste imali srece u obe utakmice i eto. Meni licno, igra je bila super. Sto se primljenih golova tice, sve smo ih primili bez veze i za svaki velikim delom su krivi stoperi (tu mislim najvise na Rnica). Bolje da sad da dobijemo samar i probudimo se nego da zivimo u nekoj zabludi, dvomec nam je pokazao ko treba da ostane u ekipi, a ko ne, a na nama je da sastav popunimo sto bolje za vreme leta i krene polako u Evropu. Setite se, kad smo prosli put ispali od Vose, tog leta smo usli u Ligu Sampiona



    Ja sam ceo zivot s tobom kao mali pevao,
    po skolama se tuk'o, tvoje ima branio
    Ja jos sam JUGA deo i LUDO VOLIM TE
    sa drugovim tvojim za tebe borim se!

    oooooOOoooOOOoOOoooOoOOoOOoooooooo

    Teramo Rnica i picimo dalje
    Last edited by colke995; 12-04-12, 00:52.
    sigpic

    Comment


    • Al' Rnic je stvarno kriminalan bio,Babovic isto...(neka mu vec neko objasni da mu taj dribling ne bi prosao ni u vojvodjanskoj ligi) ,a mogu slobodno da kazem i Dija.Najbolji utisak mi je ostavio Vukic.Opet pomesana osecanja jer smo bili nadmocni ,sa ogromnim posedom lopte i stvarali sanse ali opet ista prica kao i u prvom mecu.Sta bi bilo kad bi bilo ali Lazar da nije uspeo promasiti ono ,druga bi prica bila.Da ne pricam o stativi Ivanova na samom pocetku (to da je uslo potpuno bi unelo pometnju u suparnicki tabor,sto bi se reklo).
      Last edited by milanche; 12-04-12, 10:46.

      Comment


      • O Babovicu ne treba trositi reci uopste...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Nemojte kriviti igrace,isti su to igraci koji su pre par meseci tovarili cigane laganeze,isti igraci koji nisu primili gol na JNA od cigana 3 godine,nisu igraci krivi.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Nemojte kriviti igrace,isti su to igraci koji su pre par meseci tovarili cigane laganeze,isti igraci koji nisu primili gol na JNA od cigana 3 godine,nisu igraci krivi.
            Takticki izgubljen derbi mada i sam si video sta su sve promasili, preterano. Plus 3 povrede, Scepo, Lazevski i Edu. Tesko je dobiti ih bez visokog spica.

            Comment


            • Da se osvrnem na jedan detalj, mi bar nismo zastavu okacili, i to na sred tribine, cak su i batine dobili.

              Komedija? S nama?

              Spoiler


              Rosoneri iz Ka(pogresno napisano Lj)arija.

              Comment


              • http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=256

                Evo streama.
                sigpic

                Comment


                • Tako je bre!

                  Odlican pocetak,idemo dalje!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Kicvu za +9

                    Comment


                    • Penal opravdano dosudjen, Zvone promasio ali pokupio odbitak. Naceli smo bunkerase na vreme i ovo nam je trebalo posle derbija.

                      Ako neko zna gde mogu da skinem derbi neka okaci, da vidim sta se izdesavalo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Penal opravdano dosudjen, Zvone promasio ali pokupio odbitak. Naceli smo bunkerase na vreme i ovo nam je trebalo posle derbija.

                        Ako neko zna gde mogu da skinem derbi neka okaci, da vidim sta se izdesavalo.
                        Imas na yt ceo snimak jos odavno.

                        Comment


                        • Sta se przite titula je obezbedjena.

                          Vukic nas najbolji igrac ovog proleca.

                          Comment


                          • Naceli smo ih na vreme, sad ce sve ici mnogo lakse. Ima li neke istine u pisanju medija da ce 6,7 igraca biti prodato?
                            sigpic

                            Comment


                            • Bice prodato sve sto moze da se proda.

                              Comment


                              • To se znalo jos odavno, svi koji se spominje ce i otici nadam se !

                                Miljko,Neca,Medo,Dijari nece biti ponudjen novi ugovor valjda, Eduarno je isto mozda zavrsio kod nas, mozda i Babo, Stojkovic. To su igraci koji ce otici.

                                Comment

                                Working...
                                X