Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kako se zove,vodio je celo prvo poluvreme.
    Kazes prinudno,pa ko ce da ga menja kad su momci dobili 240 godina. Ima valjda jos ljudi iz grupe pa nek proba neko drugi pa ko se pokaze najbolji nek vodi dok ne dodje bolji.

    Comment


    • Na Rada misli, ne ume decko cinjenica, ali se vidi koliko mu je stalo i koliko se trudi, svakih 7 dana on izgubi glas, neka ga steroid meni ne smeta, atmosfera je bila sjajna, kome se ne svidja nek ide sa ciganima zabranjenima.

      Comment


      • Pas, kretnja, borba, realizacija, kolektiv, odlicno navijanje, stoka nadigrana, zabranjeni jos jednom ispali presmesni, ja sam presrecan. Cekamo jos Kimija i to je to, dalje je samo nebo granica.
        sigpic

        Comment


        • Kad dolazi Kimi ?

          Prvih 45 nikako nije bilo dobro,drugo odlicno.

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            Kad dolazi Kimi ?

            Prvih 45 nikako nije bilo dobro,drugo odlicno.
            Ne znam ja kad dolazi ali rekao je onom prilikom kad se oglasio da ne bi trebalo jos dugo da cekamo. MVP ce mozda vise znati.
            sigpic

            Comment


            • Ma to niko ne zna, covek je osudjen, ko ce ga znati, kad se vrati vrati se do tada navijaj i ne zabusavaj kao zene neke. Bilo je odlicno cela tekma, kakva reakcija posle primljenog gola, kako smo ih digli ne znam sta je problem, ljudi sto idu godinama su prezadovoljni pa tako i ja nemam zamerki, sve na nivou veceras.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ma to niko ne zna, covek je osudjen, ko ce ga znati, kad se vrati vrati se do tada navijaj i ne zabusavaj kao zene neke. Bilo je odlicno cela tekma, kakva reakcija posle primljenog gola, kako smo ih digli ne znam sta je problem, ljudi sto idu godinama su prezadovoljni pa tako i ja nemam zamerki, sve na nivou veceras.
                Ko bre zabusava?

                Fenomenalnih navijanja je bilo i bez njega i verujem posle ovoga danas da ce tek sad biti. Zao mi je sto nisam mogao da idem, videlo se da je konacno sve kako treba a sa njim je idealno, to je poenta.

                Nego u izvestaju na sajtu pise da je bilo 15k ljudi, meni se cini da je vise bilo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ko bre zabusava?

                  Fenomenalnih navijanja je bilo i bez njega i verujem posle ovoga danas da ce tek sad biti. Zao mi je sto nisam mogao da idem, videlo se da je konacno sve kako treba a sa njim je idealno, to je poenta.

                  Nego u izvestaju na sajtu pise da je bilo 15k ljudi, meni se cini da je vise bilo.
                  Tako petnaestak, ali pun Jug sto je jedino bitno. I ne kazem tebi nego Drogbi, nevazno je ko je na sipci, cim on povede pesmu, vristi, skaci, animiraj sve pored sebe i neces biti nista manje vazan od tog sto vodi.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Tako petnaestak, ali pun Jug sto je jedino bitno. I ne kazem tebi nego Drogbi, nevazno je ko je na sipci, cim on povede pesmu, vristi, skaci, animiraj sve pored sebe i neces biti nista manje vazan od tog sto vodi.
                    Ovo i jeste sustina, zdrava, normalna atmosfera, pravo uzivanje i zezanje koja god da je utakmica a opet sa druge strane ogromna ljubav prema klubu. Zato dok je tako, svi uz Alcz, koji ima mana ali bar ne gadja decu kamenjem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ovo i jeste sustina, zdrava, normalna atmosfera, pravo uzivanje i zezanje koja god da je utakmica a opet sa druge strane ogromna ljubav prema klubu. Zato dok je tako, svi uz Alcz, koji ima mana ali bar ne gadja decu kamenjem.
                      Ma bre njih ima 20 niko tu ne dolazi zbog njih, mnogo je bolje reci svi uz Partizan nego svi uz alcz. Boli mene za njih iskreno ali ako su juzni front, 40+, shadowsi, kartel... Svi ostali na Jugu da podrzavaju Partizan da i mi sto nismo u grupama treba isto da ucinimo.

                      Comment


                      • Tako 15 k je bilo,nije vise.

                        A brate LBJ ,razumem te,al sto je mnogo mnogo je. Zapostavljene su neke pesme koje dizu. Samo ide : i svi ce uvek citi,mi volimo, pa po 5000 puta volim partizan i napred partizan, gde god ti da igras i tako STALNO SVAKU UTAKMICU. Ne moram ni da idem ja mogu da pogodim kojim ce se redosledom neke pesme pevati. To me nervira. Zasicenost istim pesmama.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Tako 15 k je bilo,nije vise.

                          A brate LBJ ,razumem te,al sto je mnogo mnogo je. Zapostavljene su neke pesme koje dizu. Samo ide : i svi ce uvek citi,mi volimo, pa po 5000 puta volim partizan i napred partizan, gde god ti da igras i tako STALNO SVAKU UTAKMICU. Ne moram ni da idem ja mogu da pogodim kojim ce se redosledom neke pesme pevati. To me nervira. Zasicenost istim pesmama.
                          Skandiranje je nas stil, brze pesme, kratke, jake, bez dugog pevusenja, stil se ne menja to decenijama traje tako.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ma bre njih ima 20 niko tu ne dolazi zbog njih, mnogo je bolje reci svi uz Partizan nego svi uz alcz. Boli mene za njih iskreno ali ako su juzni front, 40+, shadowsi, kartel... Svi ostali na Jugu da podrzavaju Partizan da i mi sto nismo u grupama treba isto da ucinimo.
                            Jasno je to nego svi uz njih u smislu da ostanu tu gde su i da vode, ne trebaju nam nikakve promene po tom pitanju.

                            Nego, kad je vec titula osvojena i kad opet idemo u kvalifikacije za LS, koliko pojacanja mislite da nam treba i na kojim pozicijama? Mene stoperi najvise brinu, kupio bih 2 samo tesko je to odabrati na pocetku prelaznog roka i jos uigrati ali kad gledam Rnica i Ivanova mislim da je novi tandem neophodan ako zelimo u LS. Jedan ofanzivni vezni najmanje, da igra umesto Babovica, neko ko ce da pravi razliku. Spic bi takodje mogao, Eduardo nije ni za sta, Scepo ce biti rovit i pitanje je u kakvoj ce formi biti. Bice para sigurno, Djura ce dati Grantu bar 4 miliona kao sto je i ovima dao proslo leto, tako ja barem gledam na to. Ima vec i u ovoj ekipi mnogo potencijala, samo fali jos par igraca. Babovic i Miljko kad bi se prodali 50% odradjenog posla sto se mene tice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Golman nam treba...Mislim da cemo dovesti Aleksica. Stoper mesto Rnica i jos jedan domaci za rotaciju. Spic stranac i veznjak stranac. Mislim da svi stranci koji su trenutno u Partizanu odlaze na leto,osim Ivanova,a Dia ce da uzme pasos. To je neki minimum

                              Comment


                              • Ako se udje u LS ostace sva pakcad.

                                Comment

                                Working...
                                X