Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samar u pravo vreme, igra po meni nije bila losa,ali nadam se da ce Miljko sesti na klupu vise .


    Ne svidja mi se ova sredina sa petoricom, mada ne izlgeda za oko lose,ali dzaba kad gubimo bodove. Protiv Kule Eduardo od prve,Aksent,i na sredini S. Markovic.

    Comment


    • Ljudi mi nismo izgubili zbog lose taktike ili igre,izgubili smo samo zbog dekoncentracije i sopstvenih gresaka.

      Zvezdu nismo ovako nadigrali od one 4-2 pobede na Marakani...to sto Dijara nije sto je nekad bio,a za Saleta mi nije jasno...ovo nije masio od utakmice protiv Reala.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ljudi mi nismo izgubili zbog lose taktike ili igre,izgubili smo samo zbog dekoncentracije i sopstvenih gresaka.

        Zvezdu nismo ovako nadigrali od one 4-2 pobede na Marakani...to sto Dijara nije sto je nekad bio,a za Saleta mi nije jasno...ovo nije masio od utakmice protiv Reala.
        Poenta je da smo izgubili, sto ne smemo da dozvoljavamo dok smo igracki jaci a posebno ne kad ih ovako nadigramo. Jos kad dodamo cinjenicu da su falila dva igraca koja na terenu prave ogromnu razliku, Volkov i Scepovic, racunica je jasna ko je tu gde. Ostaje nastaviti ovako, popraviti realizaciju i otici u finale. A Grant je zajebao sa ovom formacijom, trebao je kao protiv Jagodine ali sta je tu je, idemo dalje. Mi smo Partizan, jedan poraz ko nijedan.
        sigpic

        Comment


        • Ma jebes formaciju kad propustis tri neverovatne sanse,a primis dva glupa gola. Formacija tu nije bila problem. Mozda je ona na papiru izgledala lose,ali na terenu Boga mi nije.

          Comment


          • Dobro je bilo ljudi, ne moze 2 puta da se desi onako. Mustafa resava revans na penale

            Comment


            • Ja vam kazem, idemo dalje, mene moj "insekt" nikad ne vara..2-0 regularan deo, 3-0 u produzecima, Markovic ce biti igrac utakmice ;)
              sigpic

              Comment


              • Mrtvi Vukic najbolji juce kod nas, pored njega jedino Medo standardno dobar...

                Losa igra od 60-og minuta pa na dalje, nesrecni Rnic organizuje napad sa nekim dijagonalama i balon loptama na Lazara i Dijaru sto je i prolazilo u nekim situacijama ali tako ne treba da se igra...

                Ima sanse u revansu samo bez ovakve kiks igre stopera...

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ljudi mi nismo izgubili zbog lose taktike ili igre,izgubili smo samo zbog dekoncentracije i sopstvenih gresaka.

                  Zvezdu nismo ovako nadigrali od one 4-2 pobede na Marakani...to sto Dijara nije sto je nekad bio,a za Saleta mi nije jasno...ovo nije masio od utakmice protiv Reala.

                  Mozda nismo izgubili zbog taktike al smo sigurno primili golove zbog taktike.

                  Comment


                  • Greska Ivanova nije falinka taktike.

                    Comment


                    • Ne zelim i nemam vremena da opet ulazim u raspravu Stanoje vs Grant. Niti pokusavam da branim Granta. Pricao sam sa gomilom zvezdasa i svi se slazu da ih ovako dugo nismo nadigrali. Jebe mi se dal je za to zasluzan novi trener,ili mozda stari ili se samo tako poklopilo. Jedino sto je bitno je rezultat,koji nam ne odgovara. Probati u revansu,pa sa bude. Mnogo ce bitniji za nas biti onaj derbi u prvenstvu. Ne sumnjam da cemo pobediti.

                      Comment


                      • Ma sve super,vracamo se u devedesete kada smo mi igrali a oni davali golove,al moram jednu stvar da napomenem,da je Stanoje izgubio derbi 2-0 trazila bi mu se glava na tanjiru a posle one sinocne bruke nikom nista,odjednom kup nije bitan.Mnogo toga ce biti reseno posle revans meca,kako u kupu tako i u ligi,mi sad moramo da dobijemo ove dve u gostima,nema mesta za kiks,nema izgovora.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Ma sve super,vracamo se u devedesete kada smo mi igrali a oni davali golove,al moram jednu stvar da napomenem,da je Stanoje izgubio derbi 2-0 trazila bi mu se glava na tanjiru a posle one sinocne bruke nikom nista,odjednom kup nije bitan.Mnogo toga ce biti reseno posle revans meca,kako u kupu tako i u ligi,mi sad moramo da dobijemo ove dve u gostima,nema mesta za kiks,nema izgovora.
                          Sve stoji sem toga da je ono sinoc bruka. Daleko od toga, cigani su nadigrani i to debelo.

                          Comment


                          • To je sve stvar kriterijuma,za mene je bruka i to iz dosta razloga,za tebe nije,tvoje pravo.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ma sve super,vracamo se u devedesete kada smo mi igrali a oni davali golove,al moram jednu stvar da napomenem,da je Stanoje izgubio derbi 2-0 trazila bi mu se glava na tanjiru a posle one sinocne bruke nikom nista,odjednom kup nije bitan.Mnogo toga ce biti reseno posle revans meca,kako u kupu tako i u ligi,mi sad moramo da dobijemo ove dve u gostima,nema mesta za kiks,nema izgovora.
                              Da ih je Stanoje onako umlatio igrom niko ovde na forumu ne bi rec rekao protiv njega, potpisujem. On to nikad nije uradio ali je dobijao i hvala mu do neba za svaki derbi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja nekako vise volim trofej nego lepotu igre,a protiv ovakve Zvezde izgubiti,to treba umeti.

                                Comment

                                Working...
                                X