Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao prvo, bezobrazan si i nevaspitan, kao drugo, poredis najveci tim u Srbiji sa amterima koji su vas obrukali. Palamudite vi celo vreme na forumu, veciti trening itd, da ne idem dalje, pricate o nekoj dominaciji, a cim je Zvezda okupila krsten tim vi ne mozete da dobijete. Bili ste bolji danas, ali isto tako smo mi bili bolji od vas prosle godine, pa ste nas dobili. Ja se ne secam da je neko svrstao tim Partizana u rang sa amaterima.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Kao prvo, bezobrazan si i nevaspitan, kao drugo, poredis najveci tim u Srbiji sa amterima koji su vas obrukali. Palamudite vi celo vreme na forumu, veciti trening itd, da ne idem dalje, pricate o nekoj dominaciji, a cim je Zvezda okupila krsten tim vi ne mozete da dobijete. Bili ste bolji danas, ali isto tako smo mi bili bolji od vas prosle godine, pa ste nas dobili. Ja se ne secam da je neko svrstao tim Partizana u rang sa amaterima.
      Da neces ti da me vaspitavas?

      Drugo ja ne poredim nikoga, kazem da je to bruka za mene i za Partizan, sto i jeste, tako se osecam, ovo je sramota da bude ovakav rezultat. Ne palamudimo samo mi. O tome da li smo bili bolji i koliko nisam ni mogao da primetim, bio sam na tribini, skoro sam dosao. A o tome sta je sve pisano u temi Partizana, Zvezde i JSL o Partizanu otkad sam ja na forumu da ne pricamo, samo je obrisano, mada kad bih hteo mogao bih da iskopam neke stvari. Dr. Dule, carter, tuta i svi ostali, mali klub, franjevci, ovo-ono da ne nabrajam dalje. Rekao sam, imate svoju temu, baljezgajte sta ocete. Umesto da uzivate jer ste ovako nesto cekali dugo, vi citate sta mi pisemo.
      sigpic

      Comment


      • Necu ja da te prevaspitavam i nemam nameru. Treba postovati protivnika i kada se gubi i kada se pobedjuje. Ali, izgleda da ne misle svi tako.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Necu ja da te prevaspitavam i nemam nameru. Treba postovati protivnika i kada se gubi i kada se pobedjuje. Ali, izgleda da ne misle svi tako.
          Partizan nije imao nikada postovanje na ovom forumu, doduse Ljuba i ja smo se izborili za to do neke granice u poslednje vreme ali to je nebitno. Imate svoju temu, pisite tu sta hocete to nas ne interesuje. Dobili ste derbi, dovidjenja prijatno.
          sigpic

          Comment


          • Ajde ljudi zavrsavajte sa tom pricom. Za par dana su nove utakmice,nove borbe. Pa za 3 nedelje ponovo da se svadajmo

            Bas me zanima kako ce sad igraci odigrati protiv Hajduka. Mislim da ih poraz nije poljujao. Da smo ovako izgubili u Jelen Super Ligi,en onda bih se usr'o

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ajde ljudi zavrsavajte sa tom pricom. Za par dana su nove utakmice,nove borbe. Pa za 3 nedelje ponovo da se svadajmo

              Bas me zanima kako ce sad igraci odigrati protiv Hajduka. Mislim da ih poraz nije poljujao. Da smo ovako izgubili u Jelen Super Ligi,en onda bih se usr'o
              Hajduk buraz, filijala, 3 upisana boda. Brine me Rad, Vosa, Spartak i to sto dolazi. Ne sluti ovo na dobro, Grant mnogo isprobava, ne zna sta hoce. Fali Scepo nenormalno, uostalom on je daleko najbolji igrac proslog derbija igrom u polju, asistencijom i na kraju golom.
              sigpic

              Comment


              • Ma jebe mi se dal su filijala,nece se skloniti sa terena. Ako odigramo dobro,bicu zadovoljan.

                Ima mnogo svetlih tacaka danasnje utakmice i to treba da bude motiv za ostatak sezone. Titulu osvojiti i onda sa ovakvom igrom otici u Evropu.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma jebe mi se dal su filijala,nece se skloniti sa terena. Ako odigramo dobro,bicu zadovoljan.

                  Ima mnogo svetlih tacaka danasnje utakmice i to treba da bude motiv za ostatak sezone. Titulu osvojiti i onda sa ovakvom igrom otici u Evropu.
                  Kad je snimak jel znas?

                  Ja sam bio tamo, skroz gore jedva da sam ista video, samo navijao a i tu smo podbacili. Cujem da smo bili mnogo bolji i video sam vise sansi ali moram sam da vidim igru. Mada je tuga ovo stvarno, nismo smeli da dopustimo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima sad svi redom da najebu sa bar 2-3 gola razlike
                    I na kraju osvajamo duplu krunu

                    Comment


                    • Ne znam kad je snimak,ali bice verovatno i da se skine ;)

                      Imali smo bolesne dobre sanse. Ni protiv mnogo slabijih timova nisu bile toliko lake za realizaciju. Ali jbg,kad nece-nece.

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Ima sad svi redom da najebu sa bar 2-3 gola razlike
                        I na kraju osvajamo duplu krunu
                        Iz tvojih usta, u Bozije usi! Imam neki osecaj da idemo dalje..Vracali smo se posle onolikih zaostataka u basketu protiv velikih evropskih klubova i ne vidim razlog da ne uvalimo komsinici bar 2 komada (mogli smo veceras 5 lagano), poznati smo po tim "Come back-ovima"..Samo treba da verujemo i kraj price!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nash, snimak ti pocinje za desetak minuta na RTS2. Bili ste mnogo, mnogo bolji, oni promasaji su kriminalni.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • "Vojska magaraca na čijem je čelu lav, uvek će pobediti vojsku lavova na čijem je čelu magarac!"

                            Toliko cu reci o ovom mecu,cekamo revans pa nek se vade fleke a ko je kriv i zasto videce se u revansu.

                            Comment


                            • Nikad bolji derbi igracki, nikad losiji rezultatski u poslednje 4 godine. Svakako je bolje dobiti ih sto je Stanoje radio majstorski ali ovako ih nikada nije nadigrao. Ne znam sta da mislim, Dija i Sale su morali ono da daju a Ivanov stvarno tuzne greske. Nije izgubljeno nista ali bas steta.

                              Comment


                              • Gledao sam i snimak. Vrlo cudan derbi. Neke greske kad vidim, vrlo je moguce i da su Rnic, Ivanov i Sale placeni da sjebu, ono je nenormalno stvarno. Babovic nije smeo da igra tu ali Babovic ako cemo realno ne bi smeo nigde da igra u Partizanu i gde god igrao on ce daviti loptu i usporavati igru. Grantu zameram sto nije izveo isti sastav kao protiv Jagodine, s tim da je jedino Lazevski morao umesto povredjenog Volkova i Tomic umesto Babovica. Jos jednom se pokazalo da nema potrebe da se bojimo Lazovica i Evandra, koji jeste asistirao ali je dobio loptu u noge. Ocajan u polju, cim mu stavis cvrsceg DM-a nema ga. Bas sam pricao sa caletom i rekao mu da ako neko uradi uradice Milunovic i Kasalica sto se i ispostavilo i mora se priznati da su komsije tu napravile odlican posao. Ja sam Kasalicu zeleo kod nas ove zime ali sta je tu je. Kako god, smatram da smo mi igracki jaci bez obzira na sve. Grant je i pored takve postavke uspeo da ih nadigra i to ne malo. U principu se videlo sta je on zamislio ali to ne moze sa ovim igracima, ne moze Babovic nigde, ne moze Sale levo, ne moze Vukic, mada mu je ovo mozda i najbolja partija u polju ove sezone. Stanojevic nije trener za Partizan ali dobijao je derbije i za to mu hvala, to ne mogu da mu osporim i oduzmem nikad. Prosinecki se izgleda konsultovao sa njim oko taktike i cim ga je uvalio povukao se i to jos gore nego sto je ovaj radio. Vec duze vreme pricam svima da su smesni i jedan i drugi i to se i videlo u Evropi. Jos nam nije sviran penal nad tatinim sincicem, mada ga nisam ni ocekivao jer se zna da nama ne sme da se svira penal u derbiju. Ako ovako nastavimo da igramo i malo popravimo realizaciju, mozemo da ih napunimo u hramu bez ikakvih problema samo veliki je pritisak, mnogo ce tesko biti. Da ima sanse, ima. Da smo bolji, jesmo. A kapiram samo da je Sale Markovic poceo umesto Babovica da bi napravio razliku, velika steta sto decku ni Stanoje nije dao da igra, a ni sad Grant.
                                Last edited by Casiraghi; 22-03-12, 09:12.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X