Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ma nije ni za sta. Moje neko misljenje je da su ga uzeli samo zato sto su gani prvi poslali ponudu, da bi se kurcili. Nisu ga verovatno ni gledali vec njegovu statistiku. Ispostavilo se da su sami sebi zavukli. Valjda ce otici na leto, ne mogu da ga gledam vise. Vecito je nesto fizicki nespreman ovo-ono pa koliko ti treba majku mu, Dija onakvu povredu imao pauzirao 100 godina i udje protiv OFK-e da dva komada, evo sad isto sipa.
    Ovo nije tacno. Stanojevic ga je zeleo.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ovo nije tacno. Stanojevic ga je zeleo.
      Pa mislio sam na njega i Krleta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pa mislio sam na njega i Krleta.
        Ma kazem ti da ga nisu uzeli zbog Zvezde.

        Kao sto su recimo planirali Addy-a

        Comment


        • Kako god okrenes buraz, zavukli su nam tim transferom svima koji volimo Partizan.

          Lazar - Scepo dobitna kombinacija ili Dija a Lazar na krilo. Ovako kad nema Scepe je pravi spic i neki ofanzivni vezni prekopotreban, posebno sto ce Neca verovatno da ide.
          sigpic

          Comment


          • A sada idemo po kup

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Jos samo u sredu da im ocitamo lekciju u fudbalu i da zaokrzuimo dominaciju

              sigpic

              Comment


              • Bitno je proci u finale a kojim odmerom i rezultatom nije bitno.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Bitno je proci u finale a kojim odmerom i rezultatom nije bitno.
                  To je istina, ali mislim da bi ih pobeda potpuno slomila
                  sigpic

                  Comment


                  • 3_wall.jpg

                    Oni su moda a mi smo histerija.



                    Uploader ;)


                    Last edited by Drazen 3; 19-03-12, 08:00.

                    Comment


                    • Kada ljudi kazu: "To su bila druga vremena."
                      Jedini moguci odgovor je: "Grobarstvo ne zna za vreme."

                      sigpic

                      Comment


                      • Da se ne lazemo,trenutno i nema nesto previse grobarstva po tribini,interesni ljudi vladaju zato je to i tako.

                        p.s Zaboravio sam na ovaj klip Misela

                        Comment


                        • Dok je grobara ima i grobarstva, dvaes ljudi ne cini tribinu, niti ce ikada. Grobarstvo je mnogo vise od onih 3 sata na tribini.

                          Elem :
                          Notable fans
                          Notable fans include tennis No. 1 Novak Đoković, President of the Russian Federation Vladimir Putin, Serbian Minister of Foreign Affairs Vuk Jeremić, politician Aleksandar Vučić, Belgrade Mayor Dragan Đilas, folk music singer Miroslav Ilić, Serbian Footballer Aleksandar Kolarov and German Footballer of Serbian descent Marko Marin, Spanish Footballer of Serbian descent Bojan Krkić and basketball players Darko Miličić and Miloš Teodosić, Handball player Marko Vujin, Real Madrid coach José Mourinho, Former basketball player Milan Gurovic, Famous Serbian actor Dragan Nikolic, Famous writer for children Ljubivoje Rsumovic, Singer and songwriter Borivoje Djordjevic, Film actor Ivan Bekjarev, Serbian footballer Zdravko Kuzmanovic, The famous actor from Hollywood Ralph Fiennes, Film director David Thornton, Serbian tennis player Jelena Jankovic, Rock musician Momcilo Bajagic, Pop singer Zdravko Colic, Musician and composer, former frontman of rock band Bijelo Dugme Goran Bregovic, The most popular folk singer Svetlana Raznatovic, Folk singer Seka Aleksić, military commentator Miroslav Lazanjski
                          Source : Wiki

                          Comment




                          • Comment


                            • Derbi sudi nas Milorad Mazic, hvala Tole kralju Sad sam 200% siguran da dobijamo

                              Daj Boze da Aksentijevic surta bude u postavi..

                              http://www.zurnal.rs/2012/03/19/smil...-mangina-zrtva

                              Manga kralju, skrljaj jos taman Vukica i Miljkovica pa da zaigramo onako kako umemo
                              Last edited by colke995; 20-03-12, 14:26.
                              sigpic

                              Comment


                              • Treba Mangu pustiti da igra na derbiju,taj bi osakatio pola zvezdinog tima bez da dobije karton.

                                Comment

                                Working...
                                X