Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nesto sumnjam da ce iz povrede kolena odmah vrhunska forma ali dobro...

    Fale nam dva igraca i to sa brojevima 9 i 10, to se vidi od pocetka sezone...

    Comment


    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      Pa nesto sumnjam da ce iz povrede kolena odmah vrhunska forma ali dobro...

      Fale nam dva igraca i to sa brojevima 9 i 10, to se vidi od pocetka sezone...
      Mislim da devetka polako pocinje da igra onako kako jedna devetka i treba da igra, a sto se desetke tice, tu se slazem, fali nam jedan igrac kao sto je Moreira i moramo da dovedemo takvog igraca. Za sada, tu poziciju moze i mora da igra Sale kapiten..
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
        Pa nesto sumnjam da ce iz povrede kolena odmah vrhunska forma ali dobro...

        Fale nam dva igraca i to sa brojevima 9 i 10, to se vidi od pocetka sezone...
        A ko je rekao da ce odmah da usledi vrhunska forma?

        Naravno, to ce hejteri jedva docekati ali majstor ce ih vremenom opet demantovati.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          oporavice se za sledecu sezonu i za kvalifikacije za LS.
          predviđanja kažu da će Šćepović pauzirati od četiri do pet meseci
          Pa ti onda macko racunaj...

          @colke
          Ne znam koja je to 9-ka pocela da igra, ali solidna igra Eduarda danas, dosta trcanja, asistencija, samo jos gol da da...

          Comment


          • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
            Pa ti onda macko racunaj...
            Nemam ja sta da racunam kad on najbolje zna sta su mu doktori rekli. Rekao je da u maju pocinje da trci i da bi trebalo da bude spreman za kvalifikacije, mozda ne za sam pocetak. Videcemo kakav ce se vratiti. A zbog njegove povrede nam treba jedan visok i jak spic, koji se dobro gradi i ima zavrsnicu. Nema leba od ovog Eduarda i treba nam jaci igrac ako mislimo u LS.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Nemam ja sta da racunam kad on najbolje zna sta su mu doktori rekli. Rekao je da u maju pocinje da trci i da bi trebalo da bude spreman za kvalifikacije, mozda ne za sam pocetak. Videcemo kakav ce se vratiti. A zbog njegove povrede nam treba jedan visok i jak spic, koji se dobro gradi i ima zavrsnicu. Nema leba od ovog Eduarda i treba nam jaci igrac ako mislimo u LS.
              Pa to je bila i poenta mog posta...
              Moci ce on da igra u julu, avgustu ali nece biti kadar za prvu postavu...
              Nekako tromo i mnogo sporo deluje Eduardo, danas je dosta dobro odigrao, ali za ozbiljnije protivnike za sada je cini mi se ispod trazenog nivoa...

              Comment


              • Ma nije ni za sta. Moje neko misljenje je da su ga uzeli samo zato sto su gani prvi poslali ponudu, da bi se kurcili. Nisu ga verovatno ni gledali vec njegovu statistiku. Ispostavilo se da su sami sebi zavukli. Valjda ce otici na leto, ne mogu da ga gledam vise. Vecito je nesto fizicki nespreman ovo-ono pa koliko ti treba majku mu, Dija onakvu povredu imao pauzirao 100 godina i udje protiv OFK-e da dva komada, evo sad isto sipa.
                sigpic

                Comment


                • Nije ni blizu dobar kao Tejgo i Kleo, ali ja mislim da ce obaviti solidan posao, makar u domacem prvenstvu ako nista drugo. Sto se tice kvalifikacija za LS, ne treba nam samo napadac vec i jedan igrac u odbrani (stoperi nam deluju nesigurno) i u veznom redu, tu najvise mislim na ofazivnog veznog..
                  sigpic

                  Comment


                  • Za ovo mora novi post

                    sigpic

                    Comment


                    • Bice slatko u Sredu , ponovo igramo na marakani oni bas vole da odmah izgube sve nade za prolaz u finale
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Nije ni blizu dobar kao Tejgo i Kleo, ali ja mislim da ce obaviti solidan posao, makar u domacem prvenstvu ako nista drugo. Sto se tice kvalifikacija za LS, ne treba nam samo napadac vec i jedan igrac u odbrani (stoperi nam deluju nesigurno) i u veznom redu, tu najvise mislim na ofazivnog veznog..
                        Treba tu nekoliko pravih igraca. Ono u sta ja ne sumnjam, da kakav je da je i da pored svih lazi i lopovluka, Djura ce dati pare kao sto je dao i proslog leta. 4 miliona je bilo sasvim dovoljno da se nadogradi vec jedan solidan tim. Savic jedini nije smeo biti prodat, ostalo je ok. Ako je dao te pare Krletu i Stanojevicu, ubedjen sam da ce Grantu dati bar isto toliko. Mada ce MVP znati vise o tome da kaze kad mu ban istekne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Treba tu nekoliko pravih igraca. Ono u sta ja ne sumnjam, da kakav je da je i da pored svih lazi i lopovluka, Djura ce dati pare kao sto je dao i proslog leta. 4 miliona je bilo sasvim dovoljno da se nadogradi vec jedan solidan tim. Savic jedini nije smeo biti prodat, ostalo je ok. Ako je dao te pare Krletu i Stanojevicu, ubedjen sam da ce Grantu dati bar isto toliko. Mada ce MVP znati vise o tome da kaze kad mu ban istekne.
                          Ne verujem da ce pare biti problem, samo se nadam da ce one biti bolje iskoriscene nego letos..
                          sigpic

                          Comment


                          • Grobari, kada Partizan igra u onoj rupi jedino sto na svojoj strani ima smo mi Grobari.
                            Cigani su u euforiji i samo neko ko je skroz nenormalan ne moze da primeti da im se pomaze sa svih strana. Oni su pred gasenjem i drzava je resila da ih odrzava u zivotu. Titulu da nam uzmu ne mogu nikako ali za kup je sve spremno da ga oni osvoje. Mi treba da ih sprecimo u tome.
                            Prvo, mi u sredu u prvoj utakmici nemamo sta da izgubimo. To je samo jedno poluvreme. Pobedili ili izgubili, oni nama dolaze u dvoriste na revans. Zato, treba da ovoga puta zajebemo sve sto je do sada bila praksa. Treba da budemo Grobari i da im svima (od cigana, novinara, drzave, medija, saveza, sudija) zacepimo usta!
                            U trenutku kada cigani krenu u napad, zvizdanje bez prestanka! Svaki put kada uzmu loptu i krenu na nasu polovinu, da se cepa krov od zvizdanja i arlaukanja. Za to ne trebaju da se znaju reci.
                            Svaki sudijin faul nad ciganima, svako navlacenje za njih, zvizduci i arlaukanje!
                            Kada izvode korner ili aut blizu Juga, gadjaj bre! Ako se pale baklje, neka lete u teren, da se prvi pritisak a ne da izgledamo kao da navijmo ispred video bima.
                            Sto se pesama tice, da se ja pitam samo jednu bi forsirao i nista drugo. Samo "dajte gooooool crno beliiiii". Forsirati je i forsirati dok ne pocne da se trese onaj lim iznad.
                            Oni neka pale baklje, sve pod konac, neka pevaju pesme kao u "ja imam talenat", posle 15-20 minuta oni staju, jer iza njihovih baklji i sarenila nema nista. Praznina.
                            Zato daj da zavlada ludnica i jedna pesma i to sve bez prestanka! Daj da razbijemo to "moderno" navijanje sa aranzmanima Zeljka Joksimovica.
                            Zapamtite, mi nemamo sta da izgubimo. Treba da divljamo uz tu jednu pesmu, da im svima udje u usi da je sanjaju nedeljama.

                            Napred Fronte samo napred Fronte!

                            Comment


                            • Ideja zivi!
                              sigpic

                              Comment


                              • \

                                0:40 Brena zarez Lepa.

                                Comment

                                Working...
                                X