Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^ Da li time sto ides na utakmice znaci i da volis Partizan vise od mene ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post
      ^ Da li time sto ides na utakmice znaci i da volis Partizan vise od mene ?
      ne mora da znaci time sto ne ide na utakmice ali ne blati ga govoreci da ne gleda nas fudbal jer ,,nije lep,, ... Ako ne gledas Partizan , kako ga mozes voleti ? Ja ne idem na utakmice jer nisam iz BG ali zato gledam svaku i smatram da sam veci Grobar od tebe 50 puta
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Zaista ne mogu da svarim ove postove ''lepo sam ja rekao''. Kako mozete da stavljate sebe ispred Partizana, zar je toliko zelja da se nesto dokaze? Zar vam nije jasno da i da se promeni uprava nece biti otkaza Grantu? S tim se treba suociti i navijati za nas klub, teren nas zanima.


        Elem, svidja mi se sto smo igrali u drugacijoj formaciji, ofanzivno, sa posedom i takodje sto nije bilo kontri i sansi za protivnika. Falio je sigurno zavrsni pas, Babovic nije los na ovoj poziciji ali i dalje davi loptu. Sasa Ilic apsolutni majstor. Vreme je da se Vukic premesti na klupu, da njegovo mesto zauzme Ilic, a da levo krilo bude Manga ili cak Volkov koji je igrao na toj poziciji u Serifu.

        Sloboda jednstavno nije htela da igra fudbal, branili su se sa 10 igraca i trosili vreme. Naravno, mi smo krivi za remi, ali mi nije jasno zasto se ovakvi treneri a la Curcic uzdizu do nebesa.


        Glava gore, Grant pamet u glavu, dosta je bilo adaptacije na nasu ligu, vreme je da se krene sa pobedama.

        Comment


        • @ Miko, volim ja da gledam Partizan, ali ne u fudbalu, da li je to zato sto nam je liga takva kakva je ili ne, nemam pojma, kosarka je recimo druga prica, kad god mogu gledam, fudbal ne toliko.
          Last edited by Mr. Wolf; 10-03-12, 20:33.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Gandalf View Post
            ^ Da li time sto ides na utakmice znaci i da volis Partizan vise od mene ?
            Pa bogami i znači... Pomažeš svom klubu na tribinama.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Gandalf View Post
              Ovo me jos jednom podsetilo zasto skoro uvek izbegavam da gledam nas bedni fudbal. Ovo je smesno, celo prvenstvo je smesno. Fudbal koji igraju Partizan i Zvezda je smejurija. Mi mislimo da nije, pa nam se posle desi nesto poput Samroka i slicnih klubova koji fudbal igraju iz zajebancije.

              Nas fudbal ? Neka, hvala. Tu je na svu srecu Mancester, Barsa, Real i jos mnoooogo mnogo klubova koji igraju FUDBAL.
              Onda uzivaj u ovome, ucini nam uslugu i nemoj komentarisati nas jadni fudbal.

              Prosle godine su isto spustili pa smo vratili, svakako uzbuna i igra bez zavrsnog pasa, kojeg nije dovoljno bilo ni dok je Samrok bio, samo je Neca tad imao nastelovanu nogu za prekide i Scepo je bio zdrav da odradi ono sto sam vec napisao. Mora onaj Eduardo da igra kakav je da je, 187 je visok i moze da se gradi i malo razrgne ove bunkere kojih ce sad tek biti.
              sigpic

              Comment


              • Zasto niko ne spominje Toleta ?

                Comment


                • I sta reci... Vidi se da Grant trazi kao neku brzu igru ali je to sve delovalo nekako rastrkano,nehomogeno,nesigurno.Delovalo je kao da smetaju jedni drugima.I kakva je to postava sa jednim napadacem protiv bunkera?
                  Vukic je odigrao KRIMINALNO! Loptu jednu nije primio kako valja,sprint ne znam da li je napravio na celoj utakmici.Hajde brate,priznaj sam sebi da nisi za fudbal,okaci kopacke o klin i prestani da nam skracujes zivot.Taman sam se bio poradovao kada su pisali da nece produziti ugovor...
                  Ali dobro,mozda je sladje ovako, da se dusmani ponadaju...

                  Comment


                  • Ruka nek se osusi onom sto udari Lazara!
                    sigpic

                    Comment




                    • U sredu protiv OFK-e , cujem da je na karaburmi teren ocajan , da se ne zna kako ce se igrati , bar imam takve informacije... Ako ovo ne pobedimo onda stvarno ... Nazalost necu moci gledati 2-go poluvreme , prvo cu nekako sklepati na casu na kompu da me profa ne skonta
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ja sam sad stigao kuci, video sam golove, Neca doktor fudbala!

                        Jel moguce da niko nije gledao da napise nesto o igri majku mu?
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao sam,nazalost.
                          Realno ciste sanse nije bilo,puno faulova,Partizan poveo iz treceg slobodnog iz te pozicije,OFK izjednacio nekim centrasutom,i fantasticnim sutem galvom napadaca iz Ekvadora.
                          I onda iz niceg ponovo Partizan dolazi do vodstva.
                          Mrtav mec,Partizan je imao nesto bolju igru,ali slabo.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Gledao sam,nazalost.
                            Realno ciste sanse nije bilo,puno faulova,Partizan poveo iz treceg slobodnog iz te pozicije,OFK izjednacio nekim centrasutom,i fantasticnim sutem galvom napadaca iz Ekvadora.
                            I onda iz niceg ponovo Partizan dolazi do vodstva.
                            Mrtav mec,Partizan je imao nesto bolju igru,ali slabo.
                            Hvala najveci admine ovog foruma.

                            Ma samo da se dobije konacno i da se veze par pobeda. Igru cemo naci vremenom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ja sam sad stigao kuci, video sam golove, Neca doktor fudbala!

                              Jel moguce da niko nije gledao da napise nesto o igri majku mu?
                              Gledam ja,al me mrzi da pisem

                              Samo je rezultat bitan danas. Veliki je pritisak nad igracima.

                              Comment


                              • E tako sad se lakse dise. Sad jos Jagodina i da se sredi malo igra do derbija. Cestitam velikim Grobarima koji su prizeljkivali novi kiks.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X