Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2,3 soldine prilike. Vukic je po meni najveca rupa na terenu. Kada je otisao Moreira, izgubili smo pravog plejmejkera, a Vukic nije ni blizu dobar kao on. Za ovakvu formaciju bas je potreban igrac kao Moreira..

    Videcemo kako ce izgledati drugo poluvreme. Nadamo se da ce biti bolje..
    sigpic

    Comment


    • Najjace je kad prikazu Granta,lik izgleda kao da nema pojma sta radi.

      Comment


      • Ako ovo ne pobedimo sutra sam u BG , pretpostavite zasto , nedao mu Bog da izgubimo ali nedao , ajde bre trpaj tu boraniju
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kovinjalo: Markovic pokazuje da zna da se sluzi i desnom nogom.
          Bar nesto da me nasmeje.

          Igra sve bolja kako mec odmice ali fali zavrsni pas i klasicni spic. Evo vam strucnjaci sa Istoka i Zapada. Nema ga da se zagradi, navuce odbranu i otvori prostor za ostale, naravno i da asistira i pogadja. Vukic i Babovic sve koce, Lazar ne sme da igra kao nalistureniji.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Bar nesto da me nasmeje.

            Igra sve bolja kako mec odmice ali fali zavrsni pas i klasicni spic. Evo vam strucnjaci sa Istoka i Zapada. Nema ga da se zagradi, navuce odbranu i otvori prostor za ostale, naravno i da asistira i pogadja. Vukic i Babovic sve koce, Lazar ne sme da igra kao nalistureniji.
            Sve sto stoji ali mi smo sa Stanojevicem pobedjivali a ovime ne mozemo ni Pazara ni Slobodu dobiti. To je razlika.

            edit : Jao smotani Vukicu , da si na vreme reagovao sad bi bilo 1-0 , jao
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Sve sto stoji ali mi smo sa Stanojevicem pobedjivali a ovime ne mozemo ni Pazara ni Slobodu dobiti.
              Sa Stanojevicem ste izgubili od Slobode. Btw...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Sa Stanojevicem ste izgubili od Slobode. Btw...
                i pobedili ostalih 14 meceva a i to smo sumnjivo izgubili , onaj slobodnjak u 93 , ono postavljanje stojkovica, premijera stadiona , znaju se veze sa slobodom ...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  i pobedili ostalih 14 meceva a i to smo sumnjivo izgubili , onaj slobodnjak u 93 , ono postavljanje stojkovica, premijera stadiona , znaju se veze sa slobodom ...
                  Vidis mi ne znamo, ajde nam objasni kakve saradnje imate sa njima?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Sve je jedno, dobili su vas, a ti ih sada podcenjujes.

                    Posed 81 - 19 (sa tendencijom rasta za Partizan), e ovo odavno nisam video, cak ni na mecevima nase lige.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ako mi srce ne stane posle danasnjeg meca nece nikada , pa je li prokleto moguce da ne mozemo boraniji dati gol, pa ovo je kriminalno... Kad nama Miljko igra u prvom timu Babovic,Vukic,Smiljanic...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Koje je ovo smaranje, puk'o sa dva sata za dz Lepo to sve Grant zamislja, ali dzabe kad nema ko sve to da izvede. Vukica i Miljkovica bi' strpao u Teleoptik
                        sigpic

                        Comment


                        • Gore od ovoga ne moze,al bar ce biti zanimljivije prvenstvo.

                          Comment


                          • Ti si prvi trener Stanoje , Stanoje , Stanoje !!! Ti si prvi trener Stanoje , Stanoje , Stanoje !!!

                            Grant goni se iz Partizana gde god hoces , samo bezi , dajte Vuka Rasovica da nas trenira ako vec Stanoje ne moze , lepo ja rekoh zasto je avram doveden ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ovo me jos jednom podsetilo zasto skoro uvek izbegavam da gledam nas bedni fudbal. Ovo je smesno, celo prvenstvo je smesno. Fudbal koji igraju Partizan i Zvezda je smejurija. Mi mislimo da nije, pa nam se posle desi nesto poput Samroka i slicnih klubova koji fudbal igraju iz zajebancije.

                              Nas fudbal ? Neka, hvala. Tu je na svu srecu Mancester, Barsa, Real i jos mnoooogo mnogo klubova koji igraju FUDBAL.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ti ako hoces da gledas dobar fudbal ukljuci tv,mi idemo da gledamo Partizan,voljeni tim.Nego strucnjaci,jel i dalje nema potrebe za brigu,jel uzimamo kup?A titula je osigurana?Pravicemo Stanoja od blata i to ispred butika.

                                Comment

                                Working...
                                X