Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliki smo mi Srbi pesimisti to je neverovatno...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.

      MVP je jednom nekome rekao, a kazem i ja tebi... kako mrzim takve kao ti, tzv navijace sa zapada, sto bukvalno jedva cekaju da Partizan izgubi, pa im puno srce kada se to desi i onda sa smeskom na licu dodju i kazu ti "Jesam li ti rekao da ne znamo nista?"

      Otisao je Stanojevic Bogu hvala, ne mozes da ga vratis, pa se pomiri sa cinjenicom da cemo, na tvoju zalost, i bez njega osvojiti duplu.

      Comment


      • Ja i dalje ne verujem da neko moze da kuka za covekom koji se branio i usrao protiv amaterskog tima.

        Prvi Grantov mec, covek je tek dosao. Mada nije nista promenio i to ne valja, jebeni Vukic, Miljkovic, Babovic i Lazevski pre Volkova.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Da li je moguce da je semafor opet na jugu ? Nek mi neko da jedan razgol sto nije prebacen na sever,da se konacno oslobodi cela tribina za jednu setalicu po sredini ? Ova kucica je i dalje ostala ,zasto ? Bruka i sramota.

            A,da ne spominjem pokusaj farbanja stolica,ali se ljustila farba . Koji pokusaj mazanja ociju !


            SUBOTA SVI NA ISTOK !

            Comment


            • Zato sto je menjan samo semafor ne i konstrukcija semafora,ovako je jeftinije.

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/vesti/13...oznati-granta/

                Comment


                • Ja posle ovog texta polazem punu nadu u Saleta Ilica , ako igraci ovo ne izvuku , pocece lov na Avrama ... Ali bukvalni
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Данас је рођендан прославио Ђорђе Туторић, последњи човек који је постигао гол за Црвену звезду у првенственим мечевима против вечитог ривала! Тутора, срећан рођендан!

                    Comment


                    • Eno ga u Novom Pazaru, pije vodku, jede cevape i slusa Usniju Redzepovu.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • http://www.smedia.rs/sport/vest/5930...a-naucili.html

                        Nadam se da je ovo istina.Ako ih nauci vec jednom da se moraju brze oslobadjati lopte ,istetoviracu Grantov portret

                        Comment




                        • Ne zaboravi nikad...

                          Comment


                          • PARTIZAN vs sloboda
                            Subota - 19:00
                            Stadion : JNA


                            U 17-om kolu igramo protiv neugodnih Uzicana. Jedini tim koji nas je pobedio do sada u sezoni i to sa 2-1 u Uzicama na premijeri novog stadiona. Tada smo primili gol u 93 minuti iz slobodnjaka. Videcemo sta spremamo za Subotu ali ako ne bude vecih iznenadjenja , pobeda ne bi smela da dolazi u pitanje. Nece moci nastupati Scepovic i Manga koji su povredjeni i nazalost Medo Kamara koji je dobio 4-ti zuti ove sezone protiv Pazara pa bi na njegovo mesto trebao uskociti Lola Smiljanic. Ako ne bude vecih iznenadjenja , trebali bi igrati u sastavu : Stojkovic-Miljkovic-Rnic-Ivanov-Lazevski-Smiljanic-Babovic-Tomic-Vukic-Diarra-L.Markovic
                            U ovom trenutku imamo 8 bodova ispred zvezde i gledamo samo na naredni mec i 3 boda.
                            Izjave pred slobodu

                            Grant : Najvažnije je što ćemo igrati na dobrom terenu, srećan sam zbog toga. Kao što je glumcima potrebna dobra bina, nama je potreban dobar teren. U Srbiji se ne igra agresivan fudbal i zato je važno za tehničke potkovane ekipe da imaju dobre uslove. Međutim, moramo da pobeđujemo bez obzira na to kakav je teren

                            Tomic : - Prva utakmica je bila teška, jer su se branili, a mi smo imali veći procenat poseda lopte. Takođe smo imali nekoliko šansi koje smo mogli da iskoristimo. Iskreno se nadam da u subotu možemo da ispravimo tu grešku. Ne da možemo nego da moramo i da krenemo u niz pobeda - rekao je Tomić i dodao da strah nije postojao pre početka meča.
                            Sigurno je da moramo da budemo ozbiljniji i oprezniji posle gubitka dva boda. Još ne razmišljamo o derbiju. Sada razmišljamo samo o Slobodi, kao i o teškom rasporedu u prvih šest kola - objasnio je vezni igrač prvaka Srbije i prepričao šta im je trener Avram Grant rekao po završetku meča.

                            Smiljanic : Grant je istakao da sam dobro odradio pripreme i spreman sam za duel sa Slobodom. Želimo da pre svega podignemo nivo igre i osvojimo tri boda. Moramo da promenimo i naš mentalitet. Mi nismo igrali sporo u Novom Pazaru, imali smo i šanse, ali ne može da se posle jedne utakmice da se dovodi u pitanje naše samopouzdanje i šanse za odbranu trofeja. Težićemo ka bržoj i konkretnijoj igri



                            Sutra dosta vazan mec za nas , posle kiksa u Pazaru ovde ocekujem pobedu od bar 2 gola razlike. Sloboda nas je tukla tamo tako da treba imati opreza ali nema tu par igraca tako da uz malo opreza do pobede sa 2-3 razlike PARTIZANE , tvoj sam verni sluga , kunem ti se zastavom sa juga
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Obioraaaa Oditaaaa

                              Molim Boga da grant stavi Aksentijevica i Vlkova u prvu postavu, ali od toga verovatno nema nista..
                              sigpic

                              Comment


                              • Partizan

                                88 Stojković
                                2 Miljković
                                24 Rnić
                                15 Ivanov
                                18 Lazevski
                                99 Smiljanić
                                22 Ilić
                                10 Vukić
                                7 Tomić
                                25 Babović
                                50 Marković Lazar

                                Rezerve
                                33 Ilić Radiša
                                3 Volkov
                                13 Aksentijević
                                44 Anderson
                                21 Marković Saša
                                9 Eduardo
                                26 Diarra

                                Ne znam sta je ovo, samo da se nekako pobedi. Ne svidja mi se nikako ovo sto Avram gura Lazevskog, mada je i on Koentrao za ove nase livade ali Volkov je pojam za njega. Kud nisam mogao da odem danas, mnogo mi zao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X