Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki kiks, ali ja nisam previse zabrinut. Stize u pravo vreme da nam ukaze na eventualne propuste u pripremnom periodu.

    Comment


    • Kakvi su uslovi bili i dobro je.
      Nije mi jasno dokle ce vise Vukic da dobija prednost u odnosu na Ilica,lik samo usporava igru.

      Comment


      • Strepecemo mi za titulu pazite sta vam kazem.Stanoje vrati se,sve ti je oprosteno.

        Comment


        • Ne uzmemo li titulu , Granta treba ubiti ali bukvalno prokocka li 10 bodova prednosti , a doduse nismo ni mi valjda baksuzi da kiksamo na jos 3-4 tekme a da Zvezda dobije sve do kraja , ih sada ... Doduse i mi smo njima ono kad je Stanoje dosao okrenuli ali ponovo ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Тек је бре почела друга полусезона и ви причате о титули и шта би било, кад би било. Полако бре. Не значи ова утакмица ништа.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.
                Jel si ti siguran da navijas za Partizan?

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.
                  О чему бре ти причаш? Кој бре ветар у леђа? И да је тако, да нећемо можда због тога да изгубимо -10? Ово о купу не желим да коментаришем...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.
                    ''Plasim se samo poplave, vatre i da me zmija ne ujede''. - Slavisa Jokanovic

                    Odigramo nereseno na veoma teskom gostovanju iz vise razloga, i odmah ovi komentari puni pesimizma. Partizan se nikoga ne boji, ne boje se nikoga ni navijaci Partizana. Imamo kvalitet da ovo prvenstvo mirno privedemo kraju.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Znaci ova utakmica mnogo,jer su dali vetar u ledja ciganima.O igri necemo mnogo,ko je hteo da vidi video je.Na kup slobodno zaboravite,i da prodjemo cigane,u sta sad vec sumnjam,Vojvodinu u NS necemo dobiti 100%.
                      A sta fali igri?? Jeste da nije bila savrsena i da mi mozemo mnogo bolje, ali imali smo sigurno 5, 6 odlicnih prilika a oni smradovi samo 2, niko nam nije kriv sto smo se izmasili. Inace je stanojevic "izgubio" odmah na pocetku od Slobode sto je mnogo lakse gostovanje od ovog sad, pa koliko se secam, naredjali smo 13 pobeda u ligi, nemojte sad da nagadjate, sta bi bilo kad bi bilo
                      sigpic

                      Comment


                      • Uzice nisu lakse gostovanje od ovoga.Ne zaboravi da je Stanojevic u NP za kombinovanim sastavom dobio 0-3.Mozete da me zovete pesimistom za mene je to realnost,videcemo dal ja gresim ili vi ne mozete da je prihvatite.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Uzice nisu lakse gostovanje od ovoga.Ne zaboravi da je Stanojevic u NP za kombinovanim sastavom dobio 0-3.Mozete da me zovete pesimistom za mene je to realnost,videcemo dal ja gresim ili vi ne mozete da je prihvatite.
                          Ko god da je upravu, ti i pored toga sto ocigledno nisi na strani Granta, govoris kao da je Partizan ovim remijem izgubio titulu, izgubio kup, ma potpuno propao, a da je Stanojevic ostao, onda bi nam cvetale ruze. Dajem ti licni primer, Jovanovica ne mogu ocima da vidim, a protiv bilo koga da igramo uvek sam uz Partizan i kad gubi i kad pobedjuje, mani se tih prica sad, navijaj za klub, videcemo kako ce stvari stajati za mesec, dva..A inace, za teze gostovanje od Pazara stvarno ne znam..
                          sigpic

                          Comment


                          • znam ja , vojvodina,zvezda,sloboda,spartak ,dovoljno ? radnicki ?
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick
                              Uzice nisu lakse gostovanje od ovoga.
                              Sa Slobodom igrate kuci, ako si na to mislio.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                znam ja , vojvodina,zvezda,sloboda,spartak ,dovoljno ? radnicki ?
                                S obzirom kakvi su uslovi bili za igru, da su igraci u pojedinim situacijama bili ugrozeni, da su Pazarci ukrali 20 miunta (najvise onaj golman), nijedno od ovih navedenih nije bilo toliko tesko kao ovo sad..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X