Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Podrzce ga posle dve pobede od 3 razlike. Takav smo mi narod. '' nije Sloba kriv mi smo govna, on zna da smo mi govna i kad mu dojadimo on ce da pusti vodu i govna ce da odu ''. Iako ti ne znas o cemu ja pricam to je cela sustina, Grant ce biti podrzan.
      znam o cemu pricas ;) znam i ja dosta istoriskih stvari ako ti na to mislis ;) pogotovo ovih u blizoj buducnosti ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        znam o cemu pricas ;) znam i ja dosta istoriskih stvari ako ti na to mislis ;) pogotovo ovih u blizoj buducnosti ;)
        Posto je ovo tema Partizana, reci nam u nekoj off temi sta ce se desiti u blizoj buducnosti.

        Elem, svi ti sto kukaju za Sranjojem ce podrzati Granta ako dobro pocne i krenuce sa pricom mora se ovako, Partizan iznad svega, Grant do LS, iako mole boga da kiksnemo protiv Pazara kako bi ispali mudonje, a i da kiksnemo pa posle nastavimo da gazimo poceli bi da hvale Granta i opet zaboravili ovog. Tako to ide kod nas, jedino je u sportu od trenera u poslednje vreme Dule Vujosevic napravio takve stvari da ako bi se vratio i sjebao stvar, niko ne bi zeleo njegov otkaz.
        Last edited by Casiraghi; 05-02-12, 21:37.
        sigpic

        Comment


        • Jedino je Dule Vujosevic napravio takve stvari da ako bi postao trener Fk Partizana i sjebao stvari, niko ne bi zeleo njegov otkaz.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Na stadionu ce svi podrzavati Granta. To potpisujem.

            Samo se neka decurlija sa raznih foruma nesto buni

            Comment


            • Kako ne mozete da skapirate da nije rec o Grantu! Nije rec cak ni o Stanojevicu ni o Krstajicu.

              Problem je u Upravi Fudbalskog kluba Partizan, koja od pocetka mandata pa do dan danas radi protiv interesa kluba.

              Comment


              • Originally posted by Astore View Post
                Kako ne mozete da skapirate da nije rec o Grantu! Nije rec cak ni o Stanojevicu ni o Krstajicu.

                Problem je u Upravi Fudbalskog kluba Partizan, koja od pocetka mandata pa do dan danas radi protiv interesa kluba.
                A koja ce to uprava da radi u interesu Partizana, Bjekoviceva?
                sigpic

                Comment


                • To je pitanje za one koji trebaju da izglasaju nepoverenje predsedniku i predloze kandidata za predsenika.

                  Comment


                  • Originally posted by Astore View Post
                    To je pitanje za one koji trebaju da izglasaju nepoverenje predsedniku i predloze kandidata za predsenika.
                    Lopovi ako odu doci ce drugi, to je prosto nemoguce da se promeni u ovoj zemlji. Bitan je sportski sektor i teren, na nama je da ih podrzimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Svaka uprava ce u Srbiji da radi prvenstveno u interesu svog dzepa, a potom kluba. Sta se svi pravite ludi, kao da zivite u Burkini Faso. Takvi su svi od Djure, Bjeke, do Den Tane i Lukica. Ko god da dodje nece se tu nista promeniti. To su samo pioni i marionete nekih vladara iz senke.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Sportski sektor je oteran jer mu nije dozvoljeno da radi kako ume i zna(a videli smo da zna).

                        Dovedeni su oni koji ce biti poslusni, ili oni koji su tu samo da uzmu brzu lovu.

                        Kome dajes podrsku?

                        Comment


                        • Originally posted by Astore View Post
                          Sportski sektor je oteran jer mu nije dozvoljeno da radi kako ume i zna(a videli smo da zna).

                          Dovedeni su oni koji ce biti poslusni, ili oni koji su tu samo da uzmu brzu lovu.

                          Kome dajes podrsku?
                          Ko zna, Krstajic i Stanojevic? Krleta volim od malih nogu, ali ovo sto je uradio u prelaznom roku je katastrofa. Doveo Jovancica, za kojeg je rekao da je najtezi igrac za cuvanje u JSL. Potom Rankovic, Eduardo je doveden za milionce, zakopao nas protiv Samroka sa Jovancicem i Vukicem. Za stopere nije nista kriv, tu je kriva bagra iz fotelja koja kakva god da je im je dala 4 milke sa cime bi Ivan Tomic na primer napravio dva tima. Iskopao kralj Dijaru za 60k, ej, bogotac! Za Tomica je isto kriva bagra.

                          Stanojeviceve greske smo objasnjavali mesecima unazad, prosto me mrzi da se ponavljam. Pocev od revansa u kupu sa ciganima je sve sto je uradio blago receno katastrofa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Astore View Post
                            Sportski sektor je oteran jer mu nije dozvoljeno da radi kako ume i zna(a videli smo da zna).

                            Dovedeni su oni koji ce biti poslusni, ili oni koji su tu samo da uzmu brzu lovu.

                            Kome dajes podrsku?
                            Svakakve karikature sam ovde docekao al ti si najkomicniji od svih zajedno, pa ti si izmanipulisan vise nego americka omladina, smesno mi je to o cemu pricas, ne mogu cak ni da pocinjem ovu raspravu sazvakanu 200 puta. Idi teraj Djurica odgovorice ti dovodjenjem trenera finaliste lige sampiona. U prevodu sve vas je sahranio tim potezom. Nije prodao nikoga, Medo ostao, Tomic ostao, Lazar ostao, Scepa ostao. Mozete samo da mu pljunete pod prozor.

                            Comment


                            • Nekima je dovoljno nabijanje komsinice,jebo to sto te izbace konobari iz Evrope.

                              Comment


                              • Ne pricamo o Stanojevicu i Krstajicu sada ali ajde,

                                Krivis Stanojevica za revans mec kupa protiv Zvezde? Stanojevic je izbacio cigane iz tog kupa. Polu-finale kupa Srbije se igra u dve utakmice, krajnji rezultat je pobeda Partizana i plasman u finale a potom i osvajanje kupa. A ako bas mislis da je Zvezda tada bila bolja ekipa od nas(ne mislim po imenima, nego na trenera, tim i igru), kako to da ih je Stanojevic samo 2 meseca posle toga zgazio u odlucujucoj utakmici za titulu?

                                Krstajic jeste gresio, slazem se. Ali prvo razmisli koliko je imao vremena da sklopi tim? 10 dana. Koliko je prvotimaca morao da zameni? 5 iz prvih 11. Pa razmisli da li bi ijedan sportski direktor na svetu to uspeo da uradi.

                                Comment

                                Working...
                                X