Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Todor skoro savrseno radi godinama, levati novinare a KK znamo kakve uspehe ima.

    Grant je vodio Celsi samo u sezoni 07-08 gde nisu igrali sa Barsom. Mozda mislis na 08-09 ali tad ih je vodio onaj genije od Hidinka. Grant nije bio los u Celsiju ali su svi ti igraci tada bili na svom vrhuncu. Posle u Portsmutu ocajan iako nije imao toliko los sastav ali zapali su u dugove pa ajde. Prosle godine Vest Hem je bio zakucan na dnu sa timom mnogo igracki jacim od Vulvsa, Blekpula, VBA, Birmingema, Blekburna i Vigana. Videcemo ga uostalom ali da ga toliko placamo ne vredi. Mozemo 2 odlicna igraca kupiti za te pare.
    U pravu si, pogresio sam al' je igrao finale jebes ga, nije to malo. A Radomir koga toliko velicaju je isterao 3 kluba iz primere licno. Treba nam ovakvo pojacanje po svaku cenu.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      U pravu si, pogresio sam al' je igrao finale jebes ga, nije to malo. A Radomir koga toliko velicaju je isterao 3 kluba iz primere licno. Treba nam ovakvo pojacanje po svaku cenu.
      Radomir je i osvojio duplu sa Atletikom pored mnogo jacih Barse i Reala, Barsu je preuzeo kad je bila 16. u tom trenutku i na kraju zavrsise 6. vrlo blizu 4. mesta. Ronaldinjo je bio njegova zelja ali taj uspeh je pripisan Rajkardu. Cesto mu i nije data prava sansa u nekim klubovima i nije imao vremena. Posle koliko godina je reprezentacija igrala fudbal, na SP malo koncentracije i srece da je bilo mogla se proci i grupa. Nije sad Murinjo ali dobar je. Svaki trener ima svojih uspona i padova. Nije ni ovaj ne znam koliko los ali ne uliva mi neko poverenje. Mada cu ga podrzati dok ne vidim na sta ce da izadje, nema druge. Samo kad bi video ledja onoj bagri jednog dana na celu sa Babicem.
      sigpic

      Comment


      • Granta cemo da ocenimo na leto. Meni je drago sto je dosao i ima moju punu podrsku. Verujem do mu to dosta znaci

        Comment


        • Ne mogu da verujem............ Grant!!! Ni među 1.000 trenera na svetu ne bih ga uvrstio. Ne zato što jeste ili nije stručan, to još niko nije potpuno siguran, već zbog svega ostalog: na šta taj čovek liči..., bolje da više ništa ne govorim! Jadan "Partizan" (klub kojeg najviše volim!) našta je spao!? Tu zaista više nisu čista posla...! Ajd, bili živi i zdravi - pa videli!!!

          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Originally posted by Dragooon View Post
            Ne mogu da verujem............ Grant!!! Ni među 1.000 trenera na svetu ne bih ga uvrstio. Ne zato što jeste ili nije stručan, to još niko nije potpuno siguran, već zbog svega ostalog: na šta taj čovek liči..., bolje da više ništa ne govorim! Jadan "Partizan" (klub kojeg najviše volim!) našta je spao!? Tu zaista više nisu čista posla...! Ajd, bili živi i zdravi - pa videli!!!

            Validni argumenti flying all over the place

            Comment


            • Ma i da nam je misa tumbas trener mi bi osvojili duplu krunu.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Ma i da nam je misa tumbas trener mi bi osvojili duplu krunu.
                Ne potcenjuj velikog asa Misu, jedan je Misa Tumbas!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Ma i da nam je misa tumbas trener mi bi osvojili duplu krunu.
                  Znam da se šališ, ali to mi izgleda otprilike ovako: Na primer, "Napredak iz sela Rakovica" (nižerazredna beogradska liga), redovno pobeđuje 'laganica' sve protivnike, od septembra do aprila, jer ima vrlo dobrog trenera - entuzijastu, i onda njihov "Abramovič" priđe treneru i ("mrtav ladan") kaže: "Ne treba nam više trener, dalje možemo i sami, zahvaljujem se na dosadašnjoj saradnji!"... U svlačionici - tajaaaaaac...! Nije to baš ozbiljno! Zato smo tu gde smo!?
                  Last edited by Dragooon; 13-01-12, 15:46.
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ma nije peckanje, nego znam da ga ni momci ne vole ovde, pa ga zato tako zovem, znam da im ne smeta.
                    Ma nema frke brate, nego pitam cisto da znam ako mi izleti neki slican nadimak za Prosineckog ili nekog drugog trenera da necu dobiti ban
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Ma nema frke brate, nego pitam cisto da znam ako mi izleti neki slican nadimak za Prosineckog ili nekog drugog trenera da necu dobiti ban
                      Problem je sto mi Robija volimo kao brata rodjenog, ove ostale trenere polivaj do prekosutra.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Sutra se teraju govna iz Uprave. Svi koji su u mogucnosti nek dodju ! Kerovi ce naravno hapsiti jer su Djurini placenici, ali jaci smo od njih !

                        Ja sam sutra tamo, da nas bude 2000 minimum !

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Sutra se teraju govna iz Uprave. Svi koji su u mogucnosti nek dodju ! Kerovi ce naravno hapsiti jer su Djurini placenici, ali jaci smo od njih !

                          Ja sam sutra tamo, da nas bude 2000 minimum !

                          Cuo sam Djura se sprema za tebe.

                          Comment


                          • Предпостављам испред стадиона. А када ?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Imam neki osecaj da ce ovo sa Grantom da se zavrsi bas lose..

                              1.Nikad nista nije osvojio sa mnogo ozbiljnijim klubom-ispao sa odlicnim timom WHU,i sa Portsmutom,sa Celzijem dosao do finala LS
                              2.Ne zna jezik
                              3.Ne zna igrace
                              4.Ne zna na kom je nivou srpski fudbal,tu mislim na ocajne terene i navijace
                              5.Cini mi se skup angazman

                              Jedino sto moze da ulije neko postovanje i autoritet kod igraca..Mislim da cemo skupo platiti Djurine zezancie..
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Problem je sto mi Robija volimo kao brata rodjenog, ove ostale trenere polivaj do prekosutra.
                                Mozda neko ovde voli Stanoja, a mozda neko tamo ne voli Robija. Relativno je sve to, moras da mi definises pravila
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X