Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Nije meni do njega toliko ali sigurno cu njega pre da podrzim nego mutavog, Babica i ekipu. A nas jedini sistem je trci-dodaj-dobro se prodaj.

    Sto da ga podrzim pre, sto je dobar covek? Sto je Partizanovac? Sto je bio dobar igrac? Boli me klinac nema Partizan od toga nista.

    Comment


    • Nista dobro nije doneo, nek ide. Svaka mu cast na tome sto je toliki Grobar koliki jeste, ali u ovom trenutku to nama ne pomaze.

      Comment


      • Ako uz pomoc jos nekih jakih ljudi uspe da otera ove donece nesto dobro, a posle neka ide. Treba nam Ivan Tomic ali dok su ovi tu on se vratiti nece.
        sigpic

        Comment


        • Mamu im j@@@m svaki prima po dve plate i to kakve a opet im nije dosta nego jos kradu.OLOS bi trebalo onako skupa negde sacekati i dobro narendati! Sve moj do mojega...

          Comment


          • Samo nek se razilaze nek se biju ne interesuju me bitno je da na pocetak priprema dodju ekipa i trener sa kojom god upravom i da znaju sta hoce.

            Comment


            • Evo post od pouzdanog coveka:

              Тешка одлука , можда на кратко гледамо сви као да смо уздрмани. Али на крају ће се видети чија је победа.

              Мутави и олош око њега практично 3 сата су молили Крлета да се помире и да направе примирје. Читаво поподне је Дуле изигравао медијатора између њих али Крле није попусти за педаљ. И добро је што није.

              После 2 сата безуспешног тражења излаза нису више имали куд. А главна реченица им је била како их Крле УВРЕДИО.
              Значи ништа професионално , него лично ...

              Већ ту се види да су у паници и да једноставно су погубили компасе. Идемо на Скупштину па да видимо бројно стање.
              sigpic

              Comment


              • Moram dupli.

                Nadj jedini bio za Krleta a Jovicic izjavio kako je Krle hteo da smeni Stanoja.
                sigpic

                Comment


                • Samo da nama Stanoje ostane iako tesko u ovim okolnostima , za Krleta mi i nije nesto ali mislim da ce na skupstini da se vidi ko ce da leti , mornari ce da otplove
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Sto da ga podrzim pre, sto je dobar covek? Sto je Partizanovac? Sto je bio dobar igrac? Boli me klinac nema Partizan od toga nista.
                    A sta imamo od ove snajderske lopine?

                    NAPOLJE DJURO!!!!!!!!!!!!!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Sad sam slusao Grubora na presici 25 minuta i ne znam sta da kazem , da li mulja , da li laze , nek sam cuo iz Gruborovih usta da je on licno zvao Stanoja i cestitao mu na neverovatnim rezultatima u ovoj polusezoni posle Samroka , od Grubora Jedva cekam skupstinu

                      EDIT : Mislio sam na jovicica , lapsus da ne editujem sad sve
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • E pa Miko tvoj Stanoje je i zvanicno bivsi trener.

                        Krle rekao da ce ovih dana sazvati konferenciju pa ce da prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Citam,citam , bolje i ovako otici nego biti u klubu pod ovakvom vlascu , sta nam se desava sa klubom
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Nek se teraju svi u tri lepe...

                            Comment


                            • Kod nekih dobro informisanih Grobara provejava optimizam...

                              Comment


                              • Ma mornari ce ispu_iti na skupstini ko dobar dan i sve ce ostati isto , tj doci ce novi predsjednik ali uglavnom manje-vise ce stvari ostati iste
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X