Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Vidis da se proseravamo sa klincima...umesto da sada kad smo osvojili titulu formiramo dobar tim koji bi uz 2 dovedena igraca na leto garantovao bar Ligu Evrope.
    Ja ti opet kazem da samo crnce racunam!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ja ti opet kazem da samo crnce racunam!
      S' obzirom da su nam uprava i Krstajic nesposobni,cisto sumnjam da ces dobiti crnca od 22 godine u Januaru. A vrlo je moguce da ga izduvamo za dobro pojacanje i na leto.

      Comment


      • Moram dupli post

        http://www.zurnal.rs/2011/12/16/navi...lda/index.html

        Comment


        • Comment


          • Konacno neko da uvali i Stojicu.

            - Јованчић је летос продат Партизану за 650.000 евра. Новац до првог милиона из наредног трансфера у потпуности припада црно-белима, а средства преко тога бисмо делили у размери 60:40. А онда се испоставило да трансфер у Јужну Кореју буде баш милион евра. Јованчић вреди неупоредиво више, тако да је Рад на драстичном губитку. Цена би му расла, да је макар још пола године остао у Србији.
            Krle majstore

            Comment


            • Ljudi nemam net, u govnima sam i nisam u toku pa ako mozete napisite ima li sta interesantno osim Rivalda, kojeg bi licno uzeo i rekao mu da ce imati sve moguce uslove ali da mora da nam privuce jos nekog jakog asa koji jos moze da odigra i da nam svojim iskustvom i znanjem pomogne da dodjemo do LS. Eto, zato bih ga uzeo a i cisto da jedno takvo ime prodje kroz Partizan, ne odbija se jedan Rivaldo koji sigurno moze da igra JSL i u Evropi da udje bar 20 minuta.

              Ko bi trebalo iz Teleoptika sve da bude promovisan?
              sigpic

              Comment


              • http://pressonline.rs/sr/sport/fudba...da%C5%A1e.html



                <3 <3 <3

                Comment


                • Da mi je neko pre 10 godina rekao da ce Partizan odbiti Rivalda verovatno bih ga nakljukao bensedinom i bezbedno odvezao do najblize ludare

                  Comment


                  • Pa samo Rivaldov uticaj na mladje fudbalere bi bio dovoljan,a da ne pricam to sto je i sa 40 godina bolji od pola nase domace lige + marketing.

                    HOCEMO RIVALDA!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Gotova je prica o Rivaldu.

                      Comment


                      • Jojic,Askovski i Ostojic uskoro potpisuju , drago mi je da nam omladinska skola radi ovako dobro , nije bez razloga 2 najbolja u Evropi odmah iza Ajaxa
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Comment




                          • Srecan rodjendan voljeni nas <3
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 21-12-11, 11:11.

                            Comment


                            • Neka predsednik vodi klub, neka bude i trener, i menadžer i direktor. Menadžer i jeste pošto on završava sve transfere što se tiče prodaje. Onda nama baci novac da u minut do 12 kupimo igrače. Rekao je da nema para od Lige šampiona. Pa gde su pare? 15 milona je zarađeno prošle godine. I opet smo mi iz sportskog sektora zaradili. Ponosno mogu da kažem da sam bio kapiten te ekipe. I Stanojević je uveo ekipu u Ligu šampiona. Sad pitam i gde su pare od Nastasića? Kome je vraćen dug od Nastasića koji nije odigrao ni jednu sekundu u Partizanu, nego je poklonjen menadžeru da bi se isplatio njegov dug. Nije mi jasno uopšte".

                              “I sada sezona nije uspela. Kada sam letos dolazio rekao sam to što smo potrošili, potrošili smo, u zimu neće biti kupovine. Nećemo nikakve izdatke, da ćemo se skoncentrisati na Teleoptik. Zato smo Vuka Rašovića na moj nagovor, još dok sam bio igrač, postavili za trenera. Rekao sam mu idi radi samostalno napravi nešto u karijeri ako hoćeš da jednog dana budeš prvi trener negde, ili u Partizanu. I evo kako radi godinu dana. Imamo 5-6 interesantnih klinaca iz Teleoptika. Zato sam rekao da nema potrebe da trošimo pare u Srbiji, izuzev ako sepojavi neki ekstra talenat za Partiza, ako već imamo super igrače u Teleoptiku. Da ih sada stavite u Superligu svaki će da vredio od 300-500 hiljada evra. A neko će da nam opet traži 20-50% od transfera”.

                              "Ja više stvarno ne znam šta se dešava. Da li je ovde bolje kada si u problemu, kada imaš rezultatski neuspeh, pa neka te gaze. Ne znam da li je bolje biti na plus ili minus 10. Ja sam 29. maja završio karijeru, 10. juna sam seo u fotelju, a Savić je otišao već petog. Upravni odbor odlučio. Što se tada nije pitao sportski direktor? Ja sam rekao ne može, dok ne uđemo u Ligu šampiona, dok ne odradimo kvalifikacije, a oni su rekli mora se prodati. A on je već bio prodat. Pojedini menadžeri rade sa velikim transferima, a neki mešetare sa malim. U junu smo potrošili tri miliona evra i ja sam rekao neće biti kupovini, kao što neće biti. Ali evo već je Jovančić otišao, koji se nije snašao, tek je došao, nekome treba više vremena. 650 hiljada smo uložili, 150 smo imali dug sa Radom, znači uzeli ga za 500, a prodali smo ga za 900 hiljada".

                              "Izgleda da je sportski sektor počeo da radi markenting. Izbaciš nekog Lazara Markovića, pa izbaviš Ninkovića, pa još neke klince iz Partizanove škole. I sada pročitam novine gde piše da ne valjamo ništa. Nismo zadovoljni jer nismo u Ligi šampiona. Evo neka uprava da budžet 5 miliona evra od sponzora. Što ni prošle godine nismo imali sponzora. U minut do 12 smo dobili sponzora Elektorprivredu Srbije za Ligu šampiona. Kako drugi klubovi mogu da nađu sponzora i markentinški su duplo bolji od nas. I sada je kriv samo sportski sektor. Dosta mi je svega i zbog neuspeha i omalovažavanja, i sada kada smo napravili neki uspeh. Nismo spavali po 3-4 meseca radi ovih rezultata koji se tiču domaće lige. Kakva je takva je, naša je, i Kup koji mi poštujemo. I sad ako neko ne ceni neka ide u Bundesligu ili u Francusku. Mi radimo u našoj zemlji i u našoj ligi, bolju nemamo".

                              "Svaki prelazni rok ispada kao da smo krenuli na neke izbore. Ja nikada nisam bio na izborima, niti sam kada gladao. Ja nisam politički opredeljen, niti ću ikada biti. A u našem klubu kao da je izborna kampanja. Da li je ljudima dosadno što je mirno, da nisu navikli da je mirno, da nemaš prelazni rok slave godine, da napraviš neku koncepciju da to traje. Nisam više siguran šta ko o čemu misli. Gde god sam bio u Srbiji čist mi je obraz gde god se pojavim. Svi govore svaka čas. Bio sam i u Banjaluci i u centralnoj Srijii. Čist mi je obraz bio i posle Genka jer smo igrali dobro i protiv Šamroka jer smo nesrećno ispali. Nama je to najteže palo, može da priča ko šta hoće. Prvo igračima, pa sportskom sektoru i naravno navijačima. A ostali su se krili iza nas. E ne može više. Kada budu donosili 80% para u Partizan kao što sportski sektor donosi, na čelu sa omladinskom školom koja je svake godine izbaci nekog talenta u prvu ekipu. Kada donesu 5 miliona u klub onda mogu da pričaju šta su uradili. A ne kada je loš rezultat, sportski sektor je kriv, kada je dobar, onda je uprava sve obezbedila. Čast izuzecima. Čista mi je savest. I dalje ležem u krevet mirno, i ustajem mirno. Vozača imam samo kada mi nametnu da ga imam, inače sam se vozim po Srbiji. Bez obzira na moju karijeru koju sam imao, o kojoj drugi treba da pričaju, namam komplek da se bilo gde pojavim sam i da glumim neku facu. Mogu da sednem i da popričam sa bilo kim, bilo da on ima ili nema para. E to mi je najveća zahvalnost za ono što sam radio. Ne kažem da sam idealan, uvek se trudim da budem bolji. Ali da te neko omalovažava mislim da je smešno. Ako treba napravićemo kampanju pa ćemo da budemo kao političari".

                              "Ovo nema ni u Hondurasu, nikad mira. Evo napravili smo zalihu, neka nas sklone sada, sportski sektor neka ide. Ostavili smo i Markovića i Ninkovića, i sve ove klince koji će vredeti desetine miliona. Imam osećaj da je ovde problemšto se osetilo da imamo kvalitetne igrače pa treba uzeti kajmak u narednom periodu. Nikada se nisam trpao što se tiče prodaje igrača, niti ću, ne interesuje me. Interesuje me samo Partizan i ljudi sa kojima radim da iskreno vole Partizan da radimo za interes kluba. Zato što smo svi mi koji radimo u sportskom sektoru Partizan je nešto napravio od nas i pokušavamo da vraćamo. A Partizan je ovih godina druge mnogo zadužio, ne znam da li su mu šta dali. Osim ako nisu uzeli. Ovde se čeka da i Stanojević ode na zasluženi odmor, i da ja odem na slavu i da opletu po nama. Možda smo mutavi pa ne čitamo novine, ne zamo da upalimo kompjuter. Nisam eksprert, završio sam ugostiteljsku školu, za konobara, ali znam da upalim kompjuter i pročitam novine. Prvo imamo pare, pa odjednom nemamo pare. Smanjujemo budžet. Evo smanjujemo ga, uzimamo klince iz Teleoptika. Mi hoćemo da zadržimo Vukića, a neko priča samo za javnost da hoće da zadrži Vukića, a u stvari neće. E to je problem. Moramo da gledamo iskreno, a ne da se krijemo. Meni je drago da vas vidim (novinare, prim. aut), volim da pričam sa vama, ali ne mogu da pričam umotano, što radimo već pola godine".

                              "Nemam snage više da štitim sve. Ne pije više vode. Ako Krstajić smeta takav kakav je, što hoće nešto da uradi i da pokuša da uradi. Ja sam gušter u ovom poslu, ali se konsultujem, možete da pitate kompletnu administraciju da se konsultujem sa svima. To radim zato što ne znam, imao sam fudbalsku karijeru, ovo je nešto novo. Nemam kompleks da se sa bilo kim edukujem i da pričam. Izgleda da ovde ima nekog kompleksa od Krstajića i Stanojevića. Evo neka odluče Grobari. Napravićemo referendum ako treba, neka se stavi u javnost. Neka izglasa 50,01% grobara u Srbiji i odmah idemo. Niti ja zavisim od Partizana, niti Partizan zavisi od mene. Hvala Bogu Partizan mi je dao sve u životu, kao i Stanojeviću. A mi pokušavamo da i posle karijere vratimo nešto Partizanu, da pomognemo. Svakome su vrata otvorena širmo, da popriča i pita o čemu god želi, to izgleda smeta nekome".
                              Imamo +10 i Djura mora da jede govna...

                              Ovo Krstajic prica iznerviran zbog mutavog smrada.

                              Comment


                              • Mladen Krstajic je odgovoran licno za najlosije odradjen prelazni rok u istoriji Partizana. Moze da se ne slaze sa Djuricem i da ga kritikuje sto na +10 jede govna ali da prica ovakve gluposti nema pokrice.

                                Comment

                                Working...
                                X