Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ironija: Kada radmila Manojlovic peva pesme "Marakana" i "Deset ispod nule"
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
      Iskreno, voleo bih da je nasa liga za 50% jaca, mozda bi i uradili nesto van Srbije. Ovako se sprdamo sa Kosjericima i ostalim vodoinstalaterima, a na kraju se van Balkana sprdaju sa nama.
      Jbg ovaj drugi dio posta i nije skroz tacan,ako uzmes utakmice s Genkom uopste niste bili podredjeni cak suprotno po mom misljenju,ali je splet raznih okolnosti doveo do vaseg ispadanja.Taj isti Genk jeste dozivio dva ubjedljiva poraza,ali ih kuci niko nije dobio u jednoj dosta kvalitetnoj grupi oni su kuci izborili remi protiv veoma jakih protivnika(Chelsea,Neverkzen i Valencija).Ono protiv onih Iraca je bilo bezveze i donekle sramotno,ali ne ekipa i njene mogucnosti generalno nego ziheraski pristup pogotovo u onoj utakmici u gostima gdje se ono moglo/moralo odmah zavrsiti,utakmica kod kuce je vec nesto drugo.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma i kako smo od Genka ispali, 2 penala onaj Maikonov stvarno smesan... Jbg nije htelo, ne treba ih rasturati, samo osveziti sa par igraca i neka puste Vukica i sv. Savu a Kapiten na leto u penziju, dovesti neka dva crnca po vezi i dovdjenja ima mali Nine i Brasanac ko bog.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ma i kako smo od Genka ispali, 2 penala onaj Maikonov stvarno smesan... Jbg nije htelo, ne treba ih rasturati, samo osveziti sa par igraca i neka puste Vukica i sv. Savu a Kapiten na leto u penziju, dovesti neka dva crnca po vezi i dovdjenja ima mali Nine i Brasanac ko bog.


          Samo da ne dovedemo Mirica i ja sam zadovoljan.

          Comment


          • Neki igraci razumijem da su zaduzili Partizan,ali cak i najbolje ekipe moraju osvjezavati ekipu,a ne ekipe s ovih prostora.Sljedece godine vam je opet lagan zrijeb(uslovno receno,mislim kakav je bio prije sada je mila majka,prije Englezi,Spanci i Zabari,sada Belgijanci,Svedjani itd) s ovom ekipom i par sretnih okolnosti(ovog cak i manje) mozete se plasirati u LP,a tamo valjda nece biti sedmica kao Dinamu,mada oni su ipak manje karakterna ekipa...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Neki igraci razumijem da su zaduzili Partizan,ali cak i najbolje ekipe moraju osvjezavati ekipu,a ne ekipe s ovih prostora.Sljedece godine vam je opet lagan zrijeb(uslovno receno,mislim kakav je bio prije sada je mila majka,prije Englezi,Spanci i Zabari,sada Belgijanci,Svedjani itd) s ovom ekipom i par sretnih okolnosti(ovog cak i manje) mozete se plasirati u LP,a tamo valjda nece biti sedmica kao Dinamu,mada oni su ipak manje karakterna ekipa...
              Mi da nismo imali crveni mi bismo izdrzali protiv Arsenala, imali smo i par sansi, u Engleskoj bilo sasvim fino. Jedino su nas ugazili Sahtjor i Braga kod kuce, u Ukrajini smo bili egal a Bragu smo ubili tamo.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Mi da nismo imali crveni mi bismo izdrzali protiv Arsenala, imali smo i par sansi, u Engleskoj bilo sasvim fino. Jedino su nas ugazili Sahtjor i Braga kod kuce, u Ukrajini smo bili egal a Bragu smo ubili tamo.
                Gledao sam 4 tekme prosle godine,nisam gledao protiv Brage i Sahtara u gostima,ove ostale jesam i jbg moglo je i puno bolje od onoga,bilo je dobrih partija,protiv Ukrajinaca kuci ste bili bas u podredjenom polozaju,to vam je i najgora utakmica bila,protiv Arsenala obije sasvim fine partije...u svakom slucaju sljedece godine uz male promjene u ekipi moze todobro izgledati naredne godine,samo sto je jebeno sto imate vrlo malo jakih utakmica,odnosno ovih par sa Zvezdom,ali i to nije nesto,gledao sam
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Gledao sam 4 tekme prosle godine,nisam gledao protiv Brage i Sahtara u gostima,ove ostale jesam i jbg moglo je i puno bolje od onoga,bilo je dobrih partija,protiv Ukrajinaca kuci ste bili bas u podredjenom polozaju,to vam je i najgora utakmica bila,protiv Arsenala obije sasvim fine partije...u svakom slucaju sljedece godine uz male promjene u ekipi moze todobro izgledati naredne godine,samo sto je jebeno sto imate vrlo malo jakih utakmica,odnosno ovih par sa Zvezdom,ali i to nije nesto,gledao sam

                  Protiv njih igramo sa pola snage, to je fazon

                  Comment


                  • Bude li Babovic i dalje vodio glavnu rec tesko cemo mi i ove sezone u LS.Moja baba kad ima grip moze jace da sutne loptu od njega.Fali nam jos 2,3 igraca na nivou Tomica,Volkova,Ilica,Markeca i imali bi cemu da se nadamo...

                    Comment


                    • Zavrsen prvi dio sezone.
                      Odlican prvi dio sezone iza nas , bezimo Zvezdi 10 bodova i 90% titula je resena. Sada treba da pravimo tim za Ligu Sampiona sledece godine a ne da nam se prodaju igraci u Julu poput ,, ne znam ,, recimo Savica pa je Rnic stigao koji dan pred mec sa Genkom i slicno. Tesko je uigrati ekipu. Treba videti na koga se moze racunati i sledecu sezonu a oni koji planiraju da idu da ih se odmah posalje a dovedu adekvatne zamene za njih. Takodje treba videti sta ce biti oko Lazara Markovica , nama je bukvalno isto prodali ga sada ili u Julu , nadam se da do toga nece doci i da ce ostati i sledecu sezonu. U odbrani koliko znam Volkov sigurno ostaje i sledecu sezonu , imamo desno Aksentijevica u slucaju da Miljko ode , takodje treba videti sta se planira oko Rnica i Ivanova da ne bude u mesec dana formiranje nove odbrane. Mislim da bi Rnic trebao ostati , Anderson ce verovatno ici pa treba dovesti sada u zimskom prelazu jednog pouzdanog stopera. U veznom redu ja ne vidim da nam treba neka promena iako ode Medo , imamo Smiljanica i Sasu Markovica , treba videti kako sta sa tandemom Babovic-Vukic-Tomic i koliko ce oni ostati i naravno napad , da li Scepovic ide ? Kakvi su planovi sa Eduardom i Diarrom ? Nadam se da ce drugi dio sezone biti rutina i sledece godine da himna Lige Sampiona se cuje na nasem stadionu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Prva stvar Anderson ne da nece da ide nego je to smesno, druga stvar nije odlicna polusezona, ovo u prvenstvu je ocekivano, mi ne igramo nikakvu evropu i to je kiks, fijasko, bruka. Sa ekipom koju imamo to je bruka. Savic je prodat za ogromne pare i morao je da ide da nije prodat a da nismo ulsi u LS mogli bismo u minus kao komsinica. Veza mora da se menja Tomic ce 90% da ide Babovic Vukic i Kapiten nisu za ozbiljan fudbal Miljko Maikon ce nadam se otici iako je odlican bio krajem sezone. Treba nam plej i treba nam krilo. Dijara treba da ide.

                        Comment


                        • Dobili smo zvezdu u polufinalu kupa.

                          Bice

                          Comment


                          • Stvarno je bezobrazan ovaj Tole, zna li taj čovek za meru i granicu? Nije mu bilo dovoljno to što nam je namestio najlakšeg rivala, već je morao da namesti i revanš u Hramu!

                            Comment


                            • Kazu da je mali Jokic talentovaniji od Lazara :S Kako nam radi skola sunce ti samo ih stancujemo Da imamo serifa od Maksimira gde bi nam bio kraj.

                              Comment


                              • Zuti se obradovao sto su nas izvukli,a Stanoje kaze da nije hteo da izvucemo zvezdu,ocekivao ih je u finalu kupa,satro zbog tenzija na prvenstvenom mecu.
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X