Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Zasto da ide ? Realno na toj poziciji sada nemamo kvalitetnog igraca a Vukic igra odlicno u zadnjih par meceva ;) Ako cemo naci dostojnu zamenu onda moze ali cisto sumnjam
    Zato sto je ocajan u polju sta me briga za njegove golove i na kraju krajeva matora drtina je i ne treba nam za domace prvenstvo mozemo i sa klincima dok u Evropi nema blage veze i jedan je od direktnih krivaca za ispadanje iz iste.

    Comment


    • da,da,on je masio zicere sa 2m od gola...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        da,da,on je masio zicere sa 2m od gola...
        Sta ti znas o fudbalu gledas ko da gol, eventualno ko asistira i to je to, ne mogu sa tobom da raspravljam o igri za godinu dana koliko sam ovde nisi nijednom izjavio nesto sto bi me navelo da pomislim da imas i trunke znanja o fudbalu, stoga stvarno nemam nameru da se nastavljam.

        Comment


        • Ovako ljudi ovo nije nesto sto se ne tice Partizana ali nije ni preterano bitno za samu ekipu ali ja imam obavezu da ovo prenesem. Tice se navijackog sveta i vodje Grobara Kimija, molim vas da koga ne interesuje ne cita i da ne komentarise ako nije upucen, i ako ljudima smeta neka kazu, sklonicu. Elem:


          На овај потез сам се одлучио због мојих другара, моје браће и мог Партизана . Данима сте питали шта се дешава са мном, зашто ме нема . Тражили сте моје саопштење, е па ево и ја да се јавим овим путем . У време када нам је земља у највећем хаосу, наша трибина је доживела велики помак у свему . То знате и сами, не морам да вам пишем и причам сада . Онда се десио случај "татон", када је много моје и ваше браће пало иако нису криви, и то сви ми знамо . Десило се да осуде момке без иједног доказа . Наравно песмама смо стали уз нашу невино оптужену браћу, и поврх свега ја сам осуђен за песму коју нисам певао . После и сами знате шта се све дешавало да не би писао и понављао о томе , јер очигледно моја појава и моје речи ће се осудити одмах као и моја појава на дербију и на атлетској стази . Буквално ми је забрањено да кажем било шта . Хвала вам свима који сте били уз нас, и уз нашу браћу као и њихове фамилије . Хвала вам свима који сте се борили за правду . Нас је све спојио Партизан и наша Мајка Србија и тако ће и бити за век векова . Месецима слушам како прозивате навијачку групу Alcatraz да је мурија, да су цинкаре, да су мафија итд ... Месецима нас пљујете и псујете нам мајке ви који сте до јуче стајали поносно уз нас . Ви који сте нам били као рођена браћа. Да ли сам ја мурија ? Да ли сам ја цинкара ? Да ли сам ја заслужио после свега мајку да ми псујете ? Да ли су моји буразери Кића и Прела цинкаре ? Да ли су заслужили то од вас ? Псујете момке који не могу да вам одговоре, а шатро се борите за правду . Јел су они осудили Гробаре на 240 година, или су стали и именом и презименом без обзира на последице за њих. Да ли су људи којима смо оставили трибину то . О чему причате људи ? О чему месецима међусобно се лажете и уплићете неутралне у гомилама лажи које сте сервирали на наш рачун . Партизан који нас је све спојио никад боље резултате нема, нама је остало да га пратимо, да га подржавамо сваким даном све више и више, а ви покушавате да уништите трибину преко овог јебеног срања . Радите оно што нико у навијачком свету није покушао, а то је рушење трибине преко интернета . Причате како смо пљачкатрази, како имамо кеш, како зарађујемо на Партизану . Ево усро сам се од пара . Пуни ми рачуни . Одакле вам бре те идеје и глупости . Није нама због ових који то сервирају, они имају јасан циљ, него нам нису јасни ови који знају причу и насели су на гомилу лажи и бљувотина .Хвала вам свима који сте ме псовали и мене и моју браћу . Лепо са ваше стране . Хвала и вама који сте уз нашу браћу и хвала свима који су били уз мене . Пуно ми је значила ваша подршка, иако нисам присталица интернета и фејсбук срања, али ето . Једно схватите ја нисам изнад Југа, Југ није изнад Партизана, али је зато Партизан изнад свих ! О томе када ћу се ја вратити могао бих да вам напишем хиљаду ствари, и хиљаду разлога зашто се сада не враћам, али првом приликом доћићу тамо где ми је место а то је ЈУГ ! Знам да очекујете тачан датум и све али стрпите се . Не чекате само мене, имате пуно наше браће која сада труну у затвору, док се ми препуцавамо по јебеној социјалној мрежи ! Ви сте ти који сада требате да будете уз сву нашу браћу и уз наш Партизан ! Због вас и због нас сада када нам је најтеже треба сви да се држимо заједно . Наставите да бодрите наш Партизан, недајте да оно лепо што смо годинама имали пропадне због неких глупости . Наставите да се борите за правду . Браћа су нам у затвору и у бекству . Alcatraz је стао за све оптужене и тако ће и бити док пресуда не падне . За оне који кажу да користимо несаломиве у овом процесу, ставите прст на чело и запитајте се шта причате . Ко кога користи сада . Ми смо стали за све, а ви лажном борбом покушавате то да уништите . Где сте били када је све почело ? Данима бих могао и ја да пишем све и свашта, али нећу . Сами знате све, запитајте се кога слушате. Запитајте се ко вам сервира да све то кажете и да лажете .Ја се свима извињавам што тренутно нисам у могућности да помогнем, али ускоро ћу бити ! Ви који нам чувате Југ издржите и недајте да наш Југ падне у циганске руке .Хвала вам још једном на подршци у моје и у име моје браће ! ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА ! Остајте ми живи и здрави! ALCZ DORCOL ! У неким будућим "кафанама" за боља времена ! АЛИ НИКАД ДРУГОВЕ СВОЈЕ ! БОРБА ЗА ПРАВДУ ! ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ ! Ваш бураз Кими !

          Comment


          • Comment


            • Ne mozes ni da prodjes u evropi kad igras prvenstvo sa 30% nismo za klasu iznad nego dve klase iznad svih kod nas a opet dve klase nize od evrope :S

              Comment


              • Kakva golcina Eduarda

                Comment


                • Ovi vam se nabili u sesnaest metara i ne daju igrati ljudski,onaj Babovic par finih pasova imao
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ovi vam se nabili u sesnaest metara i ne daju igrati ljudski,onaj Babovic par finih pasova imao
                    Da igraju ljudski bilo bi 0-5

                    Comment


                    • Posto je iz nekog razloga JSL tema zakljucana , ovde cu , Zvezda gubi 0-1 od Vose , ako ne pobede , idemo na +9,10 i titula resena

                      SLavice se titula , Partizan je sampion , peva cela SRBIJA!!!
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Kao sto rekoh dve klase iznad nase lige sto nam ne donosi dobro ocigledno.

                        Comment


                        • Vojvodina vodi 0-2..;)

                          EDIT: Kraj, odosmo na +10..

                          Last edited by colke995; 10-12-11, 14:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mogla je zvezda da pobedi i 10-0,mi bi opet osvojili titulu ;)

                            Comment


                            • Comment


                              • Iskreno, voleo bih da je nasa liga za 50% jaca, mozda bi i uradili nesto van Srbije. Ovako se sprdamo sa Kosjericima i ostalim vodoinstalaterima, a na kraju se van Balkana sprdaju sa nama.

                                Comment

                                Working...
                                X