Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ja bih sad potpisao da Rna ostane do kraja karijere. Svaku tekmu igra kao sat od Genka ume da zajebe, stoji ali nijedan stoper nije sigurniji na lopti od njega, nikad ne mlati po njoj uz klinac, podeli po zemlji u duelu odlican, samo pricam ako ode neka dodje Sokrat!
    Ja Rnu obozavam kao Grobara, a on ti je Partizanov Skrtel i njemu je problem samo glava ali kad igra rastereceno vidis koliko je dobar igrac. A pored Rnica imamo naseg Brede Hangelanda koji se cini dominantan a cim spic ume malo da barata loptom unisti ga. A Vilotic je smesan i presmesan, Cosic je vec sad izmisljen igrac za njega, da ne pricam o Adiju.

    Ljubo i ja sam na klipovima video kako Eduardo daje 3 po mecu a ovde prebacuje sa gol linije.
    sigpic

    Comment


    • svako ima pravo na svoje misljenje ali meni stvarno nije jasno kako se ivanov bavi fudbalom... koliko sam mu se puta smejao samo dok sam ga gledao...covek je nesiguran i ne ume sa loptom,ne ume ni da je izbaci iz sesnesterca...ruku na srce gledao sam ga samo na utakmicama za evropu i par utakmica iz nase lige,odavno ga nisam gledao tako da mozda se poboljsao i poradio na sebi ali decko je antitalenat.
      Isto me zanima ,kad pricate o nasim igracima-npr kazete da je scepovic dobar da li mislite da je dobar za nasu ligu ili uopste,jer ako je ovo drugo onda stvarno nista ne razumem. Decko je smesan u evropi ne bi mogao nigde da igra jer bi ga iole ozbiljni odbrambeni igrac oduvao i odneo...pa samo pomislite sta bi se desilo kad bi se nasao 1 na 1 sa vermalenom - mislim da ga ne bi prosao iz 100 puta... i ne samo on da ne bude da imam nesto protiv njega,nego su nam skoro svi igraci krajnje zalosni...ali za nasu ligu izgleda vise nego dovoljni i stvarno im svaka cast na rezultatima... Man city je poklekao i nije mogao da izdrzi seriju pobeda u ligi kakvu mi imamo
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Zato kazem da cemo da vidimo

        Sve u svemu,sada kad je titula osvojena,bice lakse isporbavati razne opcije

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          svako ima pravo na svoje misljenje ali meni stvarno nije jasno kako se ivanov bavi fudbalom... koliko sam mu se puta smejao samo dok sam ga gledao...covek je nesiguran i ne ume sa loptom,ne ume ni da je izbaci iz sesnesterca...ruku na srce gledao sam ga samo na utakmicama za evropu i par utakmica iz nase lige,odavno ga nisam gledao tako da mozda se poboljsao i poradio na sebi ali decko je antitalenat.
          Isto me zanima ,kad pricate o nasim igracima-npr kazete da je scepovic dobar da li mislite da je dobar za nasu ligu ili uopste,jer ako je ovo drugo onda stvarno nista ne razumem. Decko je smesan u evropi ne bi mogao nigde da igra jer bi ga iole ozbiljni odbrambeni igrac oduvao i odneo...pa samo pomislite sta bi se desilo kad bi se nasao 1 na 1 sa vermalenom - mislim da ga ne bi prosao iz 100 puta... i ne samo on da ne bude da imam nesto protiv njega,nego su nam skoro svi igraci krajnje zalosni...ali za nasu ligu izgleda vise nego dovoljni i stvarno im svaka cast na rezultatima... Man city je poklekao i nije mogao da izdrzi seriju pobeda u ligi kakvu mi imamo
          Kad ti pored svega sto si ovde napisao, sta necu da komentarisem jer bi trebalo da te ispravljam 5 dana, uzmes za primer vrhunskog stopera Vermalena stvarno ne mogu da te uzmem za ozbiljno.

          Comment


          • Ma kakav Vilotic. Bolje da ostane Rnic.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Vidim da svi mnogo kritikuju Ivanova, ali ja za njega nisam stekao utisak da nista ne zna. U vazdusnim duelima je vise nego dominantan, ja skoro nisam video igraca koji 95% duela u vazduhu dobija. Jeste da je malo nesiguran kad mu je lopta u nogama, ali dobro. Uz Adija je po meni najbolji stoper u JSL..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Vidim da svi mnogo kritikuju Ivanova, ali ja za njega nisam stekao utisak da nista ne zna. U vazdusnim duelima je vise nego dominantan, ja skoro nisam video igraca koji 95% duela u vazduhu dobija. Jeste da je malo nesiguran kad mu je lopta u nogama, ali dobro. Uz Adija je po meni najbolji stoper u JSL..
                ;) ;) Ne kazem da nije dobar , naprotiv solidan je , ali brate kada mu dodje lopta a neko ide na njega on se skenja i salje u aut ili korner ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Xaxaxa, Vilota grobar bi nam lepo legao, mada mnogo posla za nas odradjuje i u kolektoru !

                  Samo svadjaj Vilota, xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

                  Comment


                  • Poslednji pozdrav Adzicu i da se osvrnem na izjavu da su titule otete:



                    OTIMAJ!

                    Comment


                    • Moram ovde svoj ljubilarni 4k post.



                      NA VREME JE STIGAO MANCE U SREDINU!

                      Comment


                      • Comment


                        • Poceli smo protiv Radnickog , nadam se da cemo odigrati dobro i upisati nova 3 boda

                          edit : sta uradismo coveku , brate prozivali smo ga 2 meseca a onda vukic na sceni , kakav gol zasluzio je novi ugovor , jos se namesta , ja kontam masi 100 posto , kakav gol
                          Last edited by Mr.M; 03-12-11, 14:29.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Parni valjak nastavlja da melje sve pred sobom.
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Izrazito pozitivna atmosfera u Humskoj, ovoliko osmeha na Jugu nisam video odavno, bravo Partizane!

                              Comment


                              • Kakav je bio Anderson?

                                Znam da je dao gol,ali zanima me kakav je bio pozadi

                                Comment

                                Working...
                                X