Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i ja sam za ovo optimista nevidjeni, jos se i Dija vratio sad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ma i ja sam za ovo optimista nevidjeni, jos se i Dija vratio sad.
      Ma bice to ok...

      odoh da bancim

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ma bice to ok...

        odoh da bancim
        Vidi se da si matorac kad kreces u ovo vreme.

        Inace, ni Lazar nije brzi od Mambe, dobio ga ovaj na 30 metara ako ste gledali gore na linku sto sam postavio. Ubica forever!
        sigpic

        Comment


        • Ispravio bih te - ja sam maratonac

          A i sutra cu posle derbija,pa nema potrebe da divljam sad...sutra ce biti vise povoda

          Comment


          • Kod mene u skoli isto danas 3-je nosi Zvezdin sal ;) Rekao sam im da ga donesu u Ponedeljak ,a ja cu 3 poneti ako pobedimo Dobio sam epitet najveceg Grobara od prvih razreda ... Sutra cemo da im objasnimo kako se igra fudbal , prosle godine je Moreira odlucio , ove godine bi mogao Diarra ... Uglavnom jedva cekam sutra , bice vatreno i bice veselje posle pobede , SRETNO MOMCI
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Prosle godine je odlucio Psiholjub, kakav crni Moreira...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Vidi se da si matorac kad kreces u ovo vreme.

                Inace, ni Lazar nije brzi od Mambe, dobio ga ovaj na 30 metara ako ste gledali gore na linku sto sam postavio. Ubica forever!
                I to Dija u patikama Lazar u kopama.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  I to Dija u patikama Lazar u kopama.
                  Niko ga nikad uhvatiti nece, brz je ko gazela.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kao Usain Bolt.

                    Comment


                    • CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ja pucam od samopouzdanja. Tako je vec 4,5 godina(a preko 10 u basketu). Ali nekako sam mator da bi se lozio i prepucavao. Ne mislim ovde na forumu,nego ovako u privatnom zivotu Ortaci pred svaki derbi skacu,urlaju-"razbicemo vas,jadni ste,muhamedi..." ,ja samo kazem: "cekaj bre da se zavrsi utakmica pa onda pisaj po meni." Nekako sam na kraju uvek ja po njima.

                        Stalozenost je uvek krasila nas Grobare

                        Po mojim procenama... sutra odlucuje Scepakadabra i jednom za svagda zapusuje usta simpatizerima. Makar se nadam da ce tako biti.

                        Comment


















                        • Aj pa da sutra slavimo titulu.
                          Last edited by Ljuba90; 26-11-11, 03:40.

                          Comment


                          • Danas samo opusteno, da primenimo recept stvoren u nekoliko poslednjih derbija i bice sve u redu. Katanac da sredini kao poslednji put i to je to.

                            Comment


                            • Jer ti s zvezdo bila i sampion, gostila si i vest bromvic albion a sad si zvezdo na niske grane pala jer si se kurvala!

                              Da danas pukne guza musavici kako je i red .

                              ‎"Не дајте се пасијим синовима"-Дуле Вујошевић !

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X