Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bre! Markec se sprda,a jos je maloletan

    Comment


    • Odlicno prvo poluvreme , odlicna igra , koliko-toliko bolja nego ranije , 0-2 u Novom Sadu i ako ovako ostane imamo 3 boda. Prelepa utakmica. Stojkovic skinuo 2 dobre sanse Vojvodine. Marko zabio i pre toga imao jednu odlicnu sansu. Majstorija Markovica za 0-1. Miljkovic i Lazevski po meni lopte nisu dobili , Miljkovica smo videli ono jednom napred i nista vise. Svaka cast momci , da zavrsimo ovo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Joj ni iz cega dadosmo gol milina.

        Comment


        • Javno preklinjem Stanojevica da nadje neki drugi, bolji, lepsi, unosniji posao, molim te odjebi vise od Partizana kako znas i umes.

          Comment


          • Vojvodina - Partizan - 1:2

            Prvih 30 minuta odlicne igre , pokazali smo kako se igra ,jos ima nedostataka ali u odnosu na pocetak sezone deluje mnogo lepse i bolje.
            Do kraja prvog dela smo zadrzali prednost i otisli sa 0-2 na odmor. Prelep prolaz i gol Markovica a onda i Scepovic lepo 1 na 1 za 0-2
            U nastavku dosta zatvorenija igra ,ponovo smo se povukli nazad i dopustili Vojvodini punu inicijativu , cuvali smo 0-2 , Bojovic oko 70 smanjio na 1-2 i dao nadu Firmasima ali nama idu 3 boda sto je najvaznije i sada imamo 2 boda ispred zvezde koja je remizirala sa Radnickim 1:1 na marakani.
            O igracima :
            Stojkovic - Po meni igrac utakmice danas , 2 puta je spasio loptu u golu , kod gola nista nije mogao tako da svaka cast , jos jedna briljantna partija
            Miljkovic - Stara skola , u napadu 0 , u odbrani nevidljiv , ne znam na osnovu cega on igra u 1.timu
            Ivanov - On igra u prvoj postavi Bugarske reprezentacije , da mi je znati na koju foru ? Cim je ali cim je kod njega lopta a malcice opasnost on to u korner ili aut , ne sme se boriti nista , prava kukavica , takav nam ne treba , samo unosi paniku u tim
            Rnic - Rnic je gospodar odbrane u ovom trenutku ako mu oprostimo onaj veliki kiks sa Radom u proslom kolu. Sve osim toga je briljantno , zna kada sta treba.
            Lazevski - Nije to onaj Lazevski od prosle godine koji je probijao levo , vidi se da povreda nije zalecena i imamo dosta problema levo , nadam se da ce se Volkov oporaviti i vratiti na svoju poziciju
            Medo - Po obicaju konstantan , danas i dobar , 2 suta po obicaju od kojih ni jedan nije u golu , ali sve u svemu lepa partija.
            Smiljanic - Nismo ga puno videli , uglavnom obavljao defanzivne zadatke , lepa partija i od njega
            Tomic - Neca po obicaju konstantan iako danas nismo videli puno od njega , imao je par prodora ali nista znacajnije , za neku 6 ocenu od njega danas.
            Ilic - Sale odigrao 55 minuta onako kako je trebao , iskusno , par odlicnih pasova i sasvim zadovoljavajuca partija od legende.
            L.Markovic - Ko bi rekao da mu je 17 godina ? Momak sa 17 razbija apsolutno. Odlican prodor i gol za 1-0 , vidi se da ce biti genije. Ali vec se prica da ce u Januaru put Firence , nadam se da to nije tacno jer je apsolutni vladar na terenu u napadu.
            Scepovic - U svakom slucaju , trebao mu je gol danas. Lose igre u pocetku sezone je morao popraviti golom ili dobrom partiju , gol je bio , partija solidna.
            Jovancic - Ma nista od njega ,koliko god se cinio dobar , to sada ne pokazuje , previse trom , nema resenja i nije on za 1.tim a retkost i da udje.
            S.Markovic - Usao cisto da se povuce i odigra odbranu , nista znacajno.
            Babovic - E moj rezervni kapitenu , ponovo si se pokazao na delu sa zutim kartonom , necu trositi reci

            Sve u svemu , 3 boda su najbitnija. Idemo ka jambu!Dominiraj!
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ajde bre covece koja crna igra, odvratno izgledamo, odvratno. Stanoje napolje!

              Comment


              • Jes da smo imali par dobrih sansi, ali nam je Mojsov poklonio dva gola, jos je Stojkovic najzasluzniji sto nije bilo vise golova na utakmici.
                Dodjosmo do te situacije da se branimo i da igramo bunkericu u poslednjih 20 minuta sto je sramota.Nadvisli su nas danas, samo je problem sto im je ovo stara boljka i sto ne mogu da nam budu velika pretnja u napadu, a pritom imaju inicijativu.
                Rezultat bolji od igre.

                Comment


                • Objasnili u navijanju, zapad ceo nas, NS nam je domaci teren!

                  Laza i Scepa majstori, davali bi koliko zele da je vezni red normalniji.

                  Sve u svemu, dobismo ovu stoku koja misli da je neki veliki tim. Bio sam na istoku fokusiran na navijanje ali vidim da se ovaj opet brani, budala.

                  Napred Partizan, Stanoje odlazi!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ovo je strasno ! Kakva je ovo igra ? Pa, mi nismo imali ni jednu sansu osim ova 2 gola. Nista. 9 0. minuta se branimo, ne mozemo da zadrzimo loptu HEBENIH 2 minta. Nama je glavni igrac dete koje ima 17 godina. Ali, NE NADAJTE se bice prodat u januaru !!! MARS UPRAVA, MARS STANOJE,MARS PLACENI navijaci !!!

                    Comment


                    • Ma bitno je da smo ovu malogradjansku stoku konacno spustili na zemlju, igra ocaj ali sa istom kiks mora doci i letece Stanoje.

                      Samo za Kupreta!

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Ma ovo je strasno ! Kakva je ovo igra ? Pa, mi nismo imali ni jednu sansu osim ova 2 gola. Nista. 9 0. minuta se branimo, ne mozemo da zadrzimo loptu HEBENIH 2 minta. Nama je glavni igrac dete koje ima 17 godina. Ali, NE NADAJTE se bice prodat u januaru !!! MARS UPRAVA, MARS STANOJE,MARS PLACENI navijaci !!!
                        LoL.

                        Comment


                        • Da kazem da me je Scepin gol posebno obradovao. Promenio se, trudi se mnogo i vise ne petlja 1 na 1 kad izadje. Normalno i Lazin skoro jednako i nista mi nije draze kad nasi biseri nose tim. Scepovicev posebno iz prostog razloga sto ga pljuju svi zivi iako ne zasluzuje vise i promenio se. Najperspektivniji nas spic. Da bude samo konstantan i u reprezentaciju umesto one teladi koje sebe nazivaju spicevima. Bravo Scepo majstore, bravo Lazo!
                          sigpic

                          Comment


                          • Idalje se nista ne menja. Idalje! Mater da mu pojebem Samrokovsku!

                            Comment


                            • -Ovo ti je prvi gol u derbijima.
                              -Pa ako se ovo moze nazvati derbijem onda jeste.
                              Lazo majstore!
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...an-kakav-zelim

                                Ovo sam zeleo cuti od njega , za svu gospodu koja je kritikovala zasto Ilic ne igra AMC neka procita dole zadnju recenicu ...
                                Bice ovo bolje , lepo Stanoje objasnio , idemo po titulu i JAMB!Dominiraj!
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X