Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    4 pobede u 4 kola i 2 poraza od nas i cigana koji smo jaci. Jedino Kolubara je problem. A najlepsi fudbal su igrali.

    A mi za vreme Stanoja nismo nikad imali pomoc sudija jel?
    njemu je kolubara jedini problem u 5 utakmica a stanoju samrok jedini u dve godine.

    @lebron...izvini sto nisam procitao tvoje drevne spise...sad cu da prelistam ceo topik pa da saznam pravu istinu...e hvala ti na ovom podatku za ivana tomica i kup uefa...
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      njemu je kolubara jedini problem u 5 utakmica a stanoju samrok jedini u dve godine.

      @lebron...izvini sto nisam procitao tvoje drevne spise...sad cu da prelistam ceo topik pa da saznam pravu istinu...e hvala ti na ovom podatku za ivana tomica i kup uefa...
      A Genk, pickasti derbi, 2 puta smesna Vojvodina, ocajna igra, takticke greske. Nemojte molim vas, covek je samo dobro krenuo i posle nista. Svi smo ga ovde branili, ponekad i previse ali sad je doslo vreme da ide jer nas je dovoljno unistio.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        njemu je kolubara jedini problem u 5 utakmica a stanoju samrok jedini u dve godine.

        @lebron...izvini sto nisam procitao tvoje drevne spise...sad cu da prelistam ceo topik pa da saznam pravu istinu...e hvala ti na ovom podatku za ivana tomica i kup uefa...
        Derbi izgubljen u rupi je najsramnije odigran derbi jedne Partizanove ekipe ikada, gubili smo i po 3-0 a nikada onako pickeci nismo igrali, 2 puta nas je Vojvodina ne bila nego ponizila, ispali smo od Genka koji je krsh ekipa. A sto se tice mojih drevnih spisa trebalo je da ih procitas, takvih genijalaca sa jeftinim sarkazmom i jos jeftinijom ironijom sam se ovde nagledao i jednu stvar mogu da ti kazem, niko od vas nikad nijednu pametnu nije rekao, umislili ste da je busenje i pod****vanje neka vestina i da ste zbog toga izuzetno duhoviti a zapravo ne vidite, da pod 1 rusite atmosferu na forumu a pod 2 ste samo obicni provokatori sa kolicinom znanja jedne ogranicene veverice.

        Comment


        • @S-Nash

          Covece obozavao si Stanojevica zadnju godinu dana , bio ti je idol , na profilu , pa kovao si ga u zvezde

          Inace nista od Vignjevica ako Bog da , dobijamo Vosu i Stanoje ostane a i da izgubimo ostaje , moramo pobediti Svi oni koji navijaju protiv Partizana nisu Grobari Dominiraj!Bice Jamb!
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            uprava je problem.samo fudbalski laici mogu da kazu nesto protiv stanojevica,covek je uzeo dve titule,duplu krunu,uveo partizan u ls...sta jos treba,da prodje grupe? ali to su ti evro navijaci,oni bi pristali da prodjemo grupe u ls. makar zvezda uzela titulu,samo da bi oni mogli da vide mesija,ronalda ili gigsa na jna.ja bih pristao uvek da uzmemo titulu makar svake godine ispadali od samroka,flore talin,kaunasa....samo da smo bolji od zvezde,to je najbitnije.ja ne znam koga vi zelite za trenera...murinja? marcela lipija ? djovanija trapatonija ?
            Verovatno najgluplji post u ovoj temi, ne uzimajuci u obzir Carterove nebuloze.

            Ova rasprava je nakom ispadanja od Samroka vodjena mali milion puta, tako da nemojte da mlatite praznu slamu.

            Stanojevic napolje, uprava napolje, Sale i Neca na svoje mesto, Babovic u picku materinu, Jovancic, Vukic i Miljkovic takodje, Aksentijevic, Ninkovic i ostali biseri da se guraju sto je vise moguce i tek onda se mozemo nadati lepoj buducnosti.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              @S-Nash

              Covece obozavao si Stanojevica zadnju godinu dana , bio ti je idol , na profilu , pa kovao si ga u zvezde

              Inace nista od Vignjevica ako Bog da , dobijamo Vosu i Stanoje ostane a i da izgubimo ostaje , moramo pobediti Svi oni koji navijaju protiv Partizana nisu Grobari Dominiraj!Bice Jamb!
              Vidis kako lepo pise bio.

              Comment


              • genk ? dominacija u obe utakmice protiv ekipe koja igra 0:0 sa valensijom,ta valensija nadigrala barsu,genk iskidao liona sa igracem manje...pickasti derbi,koliko i pickasto murinjovo branjenje sa interom protiv barse i ostvaren zeljeni rezultat...sta me interesuju dva poraza od vojvodine ako smo uzeli duplu krunu...ne dobije ni barsa santandera dva puta pa osvoji titulu,ko im to zamera stanoje,najbolji srpski trener !
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Vidis kako lepo pise bio.
                  U svakom slucaju ako ti je neko idol i napravi los rezultat za tebe vise nije osoba , sta sam ja trebao da Edgar Davids promasi prazan gol za titulu Lige Sampiona i da mi vise ne bude idol ? Da Alonso napravi glupost u zadnjem krugu za titulu i vise da mi nije idol. Idol su osobe koje si volio i koje nastavljas da volis. Jeste mi Sale Stanojevic idol jer sam zahvaljujuci njemu svedocio Ligi Sampiona. Jeste mi idol jer je napravio cudo u 8 kola pre kraja pre 2 sezone. Bice mi idol i da smo ispali od Teleoptika a ne od Samroka
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    @S-Nash

                    Covece obozavao si Stanojevica zadnju godinu dana , bio ti je idol , na profilu , pa kovao si ga u zvezde

                    Inace nista od Vignjevica ako Bog da , dobijamo Vosu i Stanoje ostane a i da izgubimo ostaje , moramo pobediti Svi oni koji navijaju protiv Partizana nisu Grobari Dominiraj!Bice Jamb!
                    Mislio sam da je dobar i da je u stanju da ispravi greske jer svako gresi i svakom treba progledati kroz prste za neke stvari. On je sve gori i gori. A i nisam hteo da kvarim atmosferu ovde i smaram sa tim nadajuci se da ce on da se vrati na staro. Na zivce je poceo mi ide jos od revansa u kupu.

                    A Stanoje nikad nije igrao toliko lep fudbal koliko je Vignjevic sa Hajdukom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      genk ? dominacija u obe utakmice protiv ekipe koja igra 0:0 sa valensijom,ta valensija nadigrala barsu,genk iskidao liona sa igracem manje...pickasti derbi,koliko i pickasto murinjovo branjenje sa interom protiv barse i ostvaren zeljeni rezultat...sta me interesuju dva poraza od vojvodine ako smo uzeli duplu krunu...ne dobije ni barsa santandera dva puta pa osvoji titulu,ko im to zamera stanoje,najbolji srpski trener !
                      Sta mene briga za te ekipe, ne gledam ja isto na to ja navijam za Inter ali ga ne volim a moj Partizan je do prosle godine znao za ponos u tim derbijima i kada je gubio radio je to muski i hrabro, picke mi nikada bili nismo do te utakmice, a sto se tice Vojvodine nije joj Santander pandan nego npr Atletiko, i Barsa kada izgubi nikad to u odlucujucim utakmicama ne radi, mi kad smo izgubili od Vojvodine cigani su nam prisli na 1 a madjari na 3 boda. Stanoje verovatno jeste najbolji srpski trener ali on ne radi vise u Partizanu ni sa 30% svog kapaciteta a meni takav ne treba.

                      @Miko ti ih imas jedno 40 tako da vidi da nisi negde pogresio, izracunaj ponovo leba ti.

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        genk ? dominacija u obe utakmice protiv ekipe koja igra 0:0 sa valensijom,ta valensija nadigrala barsu,genk iskidao liona sa igracem manje...pickasti derbi,koliko i pickasto murinjovo branjenje sa interom protiv barse i ostvaren zeljeni rezultat...sta me interesuju dva poraza od vojvodine ako smo uzeli duplu krunu...ne dobije ni barsa santandera dva puta pa osvoji titulu,ko im to zamera stanoje,najbolji srpski trener !



                        Rekao bih nesto, napisao bih nesto, verujte mi... ali jedna slika je vredna hiljadu reci.

                        Comment


                        • ma lose zboris decace,ja sam u pravu,veruj mi
                          Last edited by asprilja; 28-09-11, 18:57.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            ma loze zboris decace,ja sam u pravu,veruj mi
                            E to je taj kljucni argument da se razumemo ja bih najvise na svetu voleo da je on Murinjo ali on ne da nije Murinjo nego je trenutno toliko odvratan da bih prihvatio bilo kog mesto njega.

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              genk ? dominacija u obe utakmice protiv ekipe koja igra 0:0 sa valensijom,ta valensija nadigrala barsu,genk iskidao liona sa igracem manje...pickasti derbi,koliko i pickasto murinjovo branjenje sa interom protiv barse i ostvaren zeljeni rezultat...sta me interesuju dva poraza od vojvodine ako smo uzeli duplu krunu...ne dobije ni barsa santandera dva puta pa osvoji titulu,ko im to zamera stanoje,najbolji srpski trener !
                              Mlacenje lopte u prazno, bez mnogo ideje, zato sto mu na mestu gde treba da igra Dr. Sale igrao istrosen igrac kog su unistile povrede i koji nije vise ni za sta sposoban + jos par debila.

                              A Zvezda nije Barselona pa da se branimo. To sto oni tako sebe zovu ne znaci da to i jesu.

                              A Stanoje nije najbolji srpski trener, niti je bio, niti ce ikad biti. Radomir Antic, pa svi ostali.
                              sigpic

                              Comment


                              • Predlazem da otvorimo temu u sportskom delu : Zelje i Pozdravi ... Pa tu pisite koga zelite ,svi ste vi pisali da Kiza dolazi , ja jedino rekao nece doci ;) Rekli ste gotova stvar , on da dodje u Partizan ? Necu se 10 put citirati sta je rekao o Partizanu posle kupa , ono sto je rekao , da sam ja direktor FK Partizan ni na stolicama ne bi sjedio a kamoli da vodi klub. Vignjevic sa Hajdukom napravio dobar start i sad je on dasa ? Nije prvi a nije ni poslednji. Vlado Jagodic je prvi put u istoriji BiH lige napravio cudo u gostima u 1 delu polu-sezone , nije imao poraza u gostima i uopste u ligi do zadnjeg kola i meca sa Leotarom na Policama. Sad cemo reci Vlado Jagodic je genije i u svakom klubu ce biti u vrhu ? Necemo o tome , Stanoje ostaje i idemo po titulu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X