Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.srpskifudbal.rs/2011/09/2...artizan-uzivo/ Tekstualni prenos ;)

    Comment


    • Prilicno lako koliko vidim, a postava za Kup mnogo retardirana. Nigde Ninkovica ni u Kupu, vazno da Vukic igra. Al necu da se nerviram, prosli smo i to je bitno, neke stvari su jednostavno neresive.
      sigpic

      Comment


      • Evo i golova od juce:

        sigpic

        Comment


        • Kako Tomic kida,poludeo je totalno ove sezone A Vukic retard skoro promasio ovaj zicer na kraju

          Comment


          • Sutra protiv Rada u pola 7. Idemo po nova 3 boda , u dobroj smo formi , imamo niz pobeda , samo da ovako nastavimo i imamo JAMB!DOMINIRAJ!
            Mislim da smo mnogo kvalitetniji tim i da pobeda niti u jednom trenutku nece doci u pitanje. Cak mislim da bi bilo dobro da se do 60 minuta povede sa 2,3-0 i onda da Sale ubaci Ninkovica i Babica da vidimo da li su oni stvarno za Partizan ili ne
            ... Fudbalski to je hram , stadion JNA , na njemu igra Partizan , tim za koji zivim ja ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Fala Bogu...

              Predsednik Partizana Dragan Đurić nedavno je najavio da će stadion u Humskoj dobiti nov semafor, a to bi trebalo da se dogodi vrlo brzo. Naime, čelnici crno-belih naručili su nov semafor s led ekranom, koji bi početkom meseca trebalo da stigne u Beograd.

              Comment


              • Dok ga ne vidim ne verujem nista.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Sutra protiv Rada u pola 7. Idemo po nova 3 boda , u dobroj smo formi , imamo niz pobeda , samo da ovako nastavimo i imamo JAMB!DOMINIRAJ!
                  Mislim da smo mnogo kvalitetniji tim i da pobeda niti u jednom trenutku nece doci u pitanje. Cak mislim da bi bilo dobro da se do 60 minuta povede sa 2,3-0 i onda da Sale ubaci Ninkovica i Babica da vidimo da li su oni stvarno za Partizan ili ne
                  ... Fudbalski to je hram , stadion JNA , na njemu igra Partizan , tim za koji zivim ja ...
                  Miko, jeste kvalitetniji, ali ne mnogo. Rad ove sezone ima izuzetnu ekipu-jos nema rezultata, ali polako, proradicemo
                  mislim da samo part i zvezda imaju bolje igrace npr vosa nema...vreme ce pokazati...na jna ce biti odlicna tekma-tu dileme nema

                  Comment


                  • ,, Samo zelim da pobedi on , bila hala ili stadion , svaki kos , i svaki gol, bila radost ili bol , bicu tu i pevacu , Crno-Beli , nas je grad , Crno-Beli, Beograd ,,

                    Partizan u timu : Stojkovic-Aksentijevic-Rnic-Ivanov-Lazevski-Medo-Smiljanic-Tomic-Ilic-Edu-Markovic
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Eduardo konacno, u stilu Inzagija, mnogo srece imao al samo nek ga je dao vise.

                      Nazalost nisam mogao danas da odem na utakmicu.

                      Ponovo 2 zadnja vezna, Sale levo, jedino odlicno sto Aksentijevic igra a ne Miljkovic. Ninkovica ni na klupi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Strasnu levicu ima Edu

                        Comment


                        • Opet dobismo bez igre, 3 boda su bitna. Ne znam na koju foru ali redovno dobijamo. Samo ovako nastaviti i skupljati bodove. Kad vec niko od ovih sto nas upropastavaju ne ide, moramo izvuci maksimum iz situacije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa imali smo bar 5,6 stopostotnih sansi...nije to lose. Tesko je vratiti onu igru koju smo igrali protiv Genka. Ali ne sumnjam da ce za mesec,dva sve biti na mestu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Pa imali smo bar 5,6 stopostotnih sansi...nije to lose. Tesko je vratiti onu igru koju smo igrali protiv Genka. Ali ne sumnjam da ce za mesec,dva sve biti na mestu.
                              Ma bilo je sansi al sve je to nesto na silu, nema tecne igre.

                              Ne znam, da smo bar trenera promenili pa da verujem da ce biti bolja igra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Partizan - Rad - 1:0

                                Odlicna utakmica , Stojkovic jos jednom pokazao zasto je prvi golman i koliko nam znaci , dosta su se momci trudili , nije nam svirana cista ruka u prvom delu , nije nam sviran u 20 cist faul na 17m nad Markovic , ako ono nije bio faul stvarno smesno , to za penal nam je mozda vraceno kada Radu nije svirano vucenje ali igrac nije pao tako da ...
                                Lepa igra celog kolektivnog tima, Eduardo kakva mjastorija , prvo sam mislio da je ono slucajno ali kada se vidi na ponovljenom lepo se vidi da mu je to bio cilj kako je podigao loptu. Imali smo jos 3-4 stopostotne sanse tako da je rezultat mogao biti puno veci , Rad je imao jednu precku ali Stojkovic bi to skinuo jer je bio na lopti da je isla u okvir.3 nova boda , idemo po jamb!Dominiraj!
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X