Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahaha ostao mr Shamrok, toliko o tome kakav je smeker slizao se sa upravom, **bem te u usta i tebe i Mladena.

    Comment


    • Za ovo moram novi post jer nece niko pogledati temu ako editujem.

      http://www.mondo.rs/s216541/Sport/Fu...Partizanu.html

      Da li je moguce?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        A treba sada da nas vodi raspalitet Milinkovic, covek koji je povukao Vojvodinu u svlacionicu , ne znam , meni se to nikako ne svidja i on mi se gadi licno , to je kraj Partizana ako se on imenuje
        Ti si taj sto ce da odredi kad je kraj Partizana. Taj Milinkovic je igrao za Partizan i taj Milinkovic je sa tom istom Vojvodinom 2 puta nadigrao Stanojevicev Partizan bio nas i na JNA i u NS i taj isti Milinkovic je bio u trci za titulu do 3 kola pred kraj sa sugavom Vojvodinom i sad si ti nasao da kazes kako on ne valja?

        Comment


        • Bravo Majstori ... Iako sam ja procitao da Milinkovic dolazi kada ovi zavrse protiv Kaljarija ali ako ne ovo je odlicno Dominacija se nastavlja Samo gazi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Samo pokazuje da smo vecinski pametni sto nismo stali uz trenera koji nas je obrukao kao sto niko nije. Ovi iz fotelje su jos gori ali ko njih da otera?
            jel ovaj "obrt" onda sada dokaz da vecinski niste pametni?

            Comment


            • Ti si prvi trener STANOJE,STANOJE! E sada da vidimo sta ce biti , kao prvo moj komentar je da je ovaj ,,Kiza,, lepo proanaliziran i da nece doci kao sef strucnog staba, nadam se da Stanoje ostaje i da je shvatio neke greske i tada idemo po duplu krunu DOMINIRAJ!
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                jel ovaj "obrt" onda sada dokaz da vecinski niste pametni?
                Ovaj obrt nema veze sa navijackim misljenjem. Da je danas bilo 1000 ljudi da kuka i place za mr Shamrokom to bi za mene bio poraz ovo me danas nista ne cudi, klosar bio klosar ostao, slizao se sa bagrom iz uprave pickica ispao, nek mu je na cast, ja cu svake nedelje obavljati ono sto je moje na Jugu ali ce on ceo zivot nositi beleg Shamroka i derbija u rupi, za mene je klosar i picka i to ce da bude zauvek.

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  jel ovaj "obrt" onda sada dokaz da vecinski niste pametni?
                  Mi na njega nismo uticali, vec uprava i oni su debili, rekli smo svi to milion puta. Aj sad setnja s teme!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ti si taj sto ce da odredi kad je kraj Partizana. Taj Milinkovic je igrao za Partizan i taj Milinkovic je sa tom istom Vojvodinom 2 puta nadigrao Stanojevicev Partizan bio nas i na JNA i u NS i taj isti Milinkovic je bio u trci za titulu do 3 kola pred kraj sa sugavom Vojvodinom i sad si ti nasao da kazes kako on ne valja?

                    Upravo tako. Ne znam zasto su se svi toliko odmah pobunili protiv coveka kada je vec 100 puta pokazao da je vrstan takticar.Ne znam dokle ce biti trener Stanojevic (ovo me podseca na Antica i FSS:ide ostaje i na kraju ipak ide) ali Milinkovic bi mogao biti dobro privremeno resenje,u najmanju ruku.

                    Comment


                    • Originally posted by milanche View Post
                      Upravo tako. Ne znam zasto su se svi toliko odmah pobunili protiv coveka kada je vec 100 puta pokazao da je vrstan takticar.Ne znam dokle ce biti trener Stanojevic (ovo me podseca na Antica i FSS:ide ostaje i na kraju ipak ide) ali Milinkovic bi mogao biti dobro privremeno resenje,u najmanju ruku.
                      Ma ostade klosar.

                      Comment


                      • Izgleda da je Bjeka napao nesto mutavog taksistu i da je to donelo obrt.

                        Sta sada, dozivesmo najvecu bruku u istoriji, a promena nema nigde. Eto kakav smo klub kad posle Samroka nismo nista promenili.

                        EDIT: Ono sto ne mogu da verujem je to koliki broj navijaca po forumima je na kraju srecno sa ovim zavrsetkom. Razumem da mrze mutavog i ekipu ali da smatraju da trener posle takvog poraza treba da ostane mi nikako nije jasno, da li je moguce biti toliko slep, glup, ne znam ni kako to vise da nazovem. Mrzim i ja sve foteljase, ali da moju ekipu izbaci ekipa ciji navijaci skupljaju po 50 eura za budzet, leteli bi mi Murinjo i Ferguson zajedno a ne tvrdoglavi ziheras.
                        Last edited by Casiraghi; 02-09-11, 13:18.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jeste Shamrock nizerazredna ekipa od koje se nije smelo ispasti ali vec sam rekao , taj Shamrock je nadigrao Kopenhagena koji je prosle godine igrao osminu finala Lige Sampiona. Pobedili su nas , pa sta ? Jel treba da se ubijemo ? Odmah da oteramo Stanojevica ? Pa veceg Grobara za trenera od Stanojevica necemo dobiti , dobar je covek , odlican trener , sada je samo falio malo u Evropi jer je igrao bunker ali pre svega velika GROBARCINA! Veca nego sto ce Milinkovic ikada biti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Jeste Shamrock nizerazredna ekipa od koje se nije smelo ispasti ali vec sam rekao , taj Shamrock je nadigrao Kopenhagena koji je prosle godine igrao osminu finala Lige Sampiona. Pobedili su nas , pa sta ? Jel treba da se ubijemo ? Odmah da oteramo Stanojevica ? Pa veceg Grobara za trenera od Stanojevica necemo dobiti , dobar je covek , odlican trener , sada je samo falio malo u Evropi jer je igrao bunker ali pre svega velika GROBARCINA! Veca nego sto ce Milinkovic ikada biti
                            Prvo Kopenhagen ih je dobio oba puta mi nijednom nije primio gol uopste. Drugo opet ponavljam to sto za tebe nije sramota to znaci ili da imas 10 godina ili da nisi bas neki navijac. Trece Stanojevic nema kredibilitet vise mnogo je usro i mnogo puta. Ja sam 10 puta veci grobar od njega pa nisam trener boli me uvo sto je grobarcina nek mi se nosi iz kuce.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Prvo Kopenhagen ih je dobio oba puta mi nijednom nije primio gol uopste. Drugo opet ponavljam to sto za tebe nije sramota to znaci ili da imas 10 godina ili da nisi bas neki navijac. Trece Stanojevic nema kredibilitet vise mnogo je usro i mnogo puta. Ja sam 10 puta veci grobar od njega pa nisam trener boli me uvo sto je grobarcina nek mi se nosi iz kuce.
                              Nemam 10 godina Veruj da jesam navijac i to vrlo veliki navijac Upravu si , imao je kredibilitet , sada ga vise nema, ako napravi jos jedan kiks ja cu biti prvi koji cu reci da ide , ali verujem da moze uzeti duplu krunu i vratiti poverenje i uvesti tim sledece godine u LS
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Jeste Shamrock nizerazredna ekipa od koje se nije smelo ispasti ali vec sam rekao , taj Shamrock je nadigrao Kopenhagena koji je prosle godine igrao osminu finala Lige Sampiona. Pobedili su nas , pa sta ? Jel treba da se ubijemo ? Odmah da oteramo Stanojevica ? Pa veceg Grobara za trenera od Stanojevica necemo dobiti , dobar je covek , odlican trener , sada je samo falio malo u Evropi jer je igrao bunker ali pre svega velika GROBARCINA! Veca nego sto ce Milinkovic ikada biti
                                Na klupi mi ne treba opredeljenje, tribine su za navijanje. Grobarstvo na klupi moze biti bonus na strucnost, a pisali smo svi milion puta kakve je greske pravio na taktickom planu, da li treba ponovo?

                                Nije stvar samo u porazu vec u najvecoj bruki u istoriji Partizana. On da je neka Grobarcina, bio bi svestan toga i sam bi otisao od silne sramote. A to izgubili - pa sta, mozes reci eventualno za Genk.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X