Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    jeste ali zato treba oterati upravu jer su oni ti koji sastavljaju tim a ne trener,tako je oduvek bilo u srpskom fudbalu.svejedno,idemo do titule a vi izdrzite u borbi protiv placenika sto oce da nam preuzmu tribinu po naredbi.pozdrav
    O boze da l' ti vidis sta pises :S

    Comment


    • Ja sam gledao par meceva, ipak mi je stadion odmah do zgrade gde zivim.Nisam ih gledao bas puno.
      U sustini forsira formaciju 4-5-1 koja se lako menja u 4-3-3.
      Levo je igrao Brana Ilic, a desno Lazevic kojeg su menjali Katai i Stevanovic.
      A vezni red su jos cinili Medojevic i Mitosevic s tim da je Mitosevic bio malo ofanzivniji od Medojevica i Merebasvili koji je igrao ofanzivnog veznog.Mada njegovom povredom je stalno dolazilo do rotacija.Neki put su Katai i Ilic igrali na njihovoj poziciji.Poenta je u tome da su znali stalno da rotiraju strane.
      Nisam siguran al mislim da su ovu drugu formaciju sto je naveo Nash igrali u revansu Kupa protiv Sevojna kada su Katai i Ilic igrali poluspiceve, ali tada nije igrao Oumaru.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        O boze da l' ti vidis sta pises :S
        mnogo si ti naivan a pravis se nesto ultra pametan.hoces reci da ne igraju menadzerski igraci u nasem fudbalu ? nije cilj prodati sve sto valja pa dovesti 10 puta jeftinije igrace i gurati ih ? cilj je smeniti stanojevica i dovesti 10 puta losijeg trenera ? ako su ga vec smenili,trebali su dovesti neko trenersko ime a ne milinkovica,totalno nebitnog trenera.da li po tebi kada timu ide lose,treba smeniti odmah trenera po cenu dolaska bilo koga ? posto sad arsenalu ide lose i treba oterati vengera,da li treba dovesti stanojevica na njegovo mesto,eto cisto da se desi neka promena ?
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          oprosti,permutovao sam.opet nisam za stanojevicevu smenu kao sto nisam bio ni za jokanovicevu ali to je realnost srpskog fudbala,cim odbijes da slusas naredjenja i da guras igrace koje menadzeri zele,mozes da pakujes stvari.tako je i u zvezdi oni su promenili 15 trenera za 10 godina.ali neka,idemo do titule svakako jer su se oni jos dublje zakopali
          Kad je Stanoje prestao da gura menadzerske igrace, mozda samo na momente. Videces da ce svaki koji sa Damjancem ima ugovor zaigrati, doduse nece on biti trener ali imas primer Scepovica, kog doduse podrzavam sada kad trci ali opet. Sto je stavio nespremnog Miljkovica pred Genk? Sto Babovic nije kaznjen za ostavljanje ekipe na cedilu + nikakve partije? On je sam molio za Sasu Markovica a decko je dobio 2 minuta u Genku. Sta to govori? Da mu drugi sastavljaju tim i da nema muda ili bar donekle sastavljaju. A ako ga sam sastavlja kao sto kaze, onda je nestrucni kreten. Ako ne onda je supak koji nema muda. Uzmimo u obzir da ga ne sastavlja on i da je tako bilo i pred Genk i da je Miljka nego gurnuo. Lepo im kazes da ces da ga stavis, uradis suprotno, prodjes Genk, doneses im koje milionce i ne mogu da budu nezadovoljni. Tako se radi ako si trener i ako imas muda ako si kao sto on kaze vojnik Partizana.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            mnogo si ti naivan a pravis se nesto ultra pametan.hoces reci da ne igraju menadzerski igraci u nasem fudbalu ? nije cilj prodati sve sto valja pa dovesti 10 puta jeftinije igrace i gurati ih ? cilj je smeniti stanojevica i dovesti 10 puta losijeg trenera ? ako su ga vec smenili,trebali su dovesti neko trenersko ime a ne milinkovica,totalno nebitnog trenera.da li po tebi kada timu ide lose,treba smeniti odmah trenera po cenu dolaska bilo koga ? posto sad arsenalu ide lose i treba oterati vengera,da li treba dovesti stanojevica na njegovo mesto,eto cisto da se desi neka promena ?
            Ne pravim se pametan samo znam gomilu stvari koje ti ocigledno ne znas.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Kad je Stanoje prestao da gura menadzerske igrace, mozda samo na momente. Videces da ce svaki koji sa Damjancem ima ugovor zaigrati, doduse nece on biti trener ali imas primer Scepovica, kog doduse podrzavam sada kad trci ali opet. Sto je stavio nespremnog Miljkovica pred Genk? Sto Babovic nije kaznjen za ostavljanje ekipe na cedilu + nikakve partije? On je sam molio za Sasu Markovica a decko je dobio 2 minuta u Genku. Sta to govori? Da mu drugi sastavljaju tim i da nema muda ili bar donekle sastavljaju. A ako ga sam sastavlja kao sto kaze, onda je nestrucni kreten. Ako ne onda je supak koji nema muda. Uzmimo u obzir da ga ne sastavlja on i da je tako bilo i pred Genk i da je Miljka nego gurnuo. Lepo im kazes da ces da ga stavis, uradis suprotno, prodjes Genk, doneses im koje milionce i ne mogu da budu nezadovoljni. Tako se radi ako si trener i ako imas muda ako si kao sto on kaze vojnik Partizana.
              ja upravo govorim o tome ali smatram da je uprava ta koja ima dil sa menadzerima i onda oni stanoju po komandi naredjuju ko da igra.tako je i u zvezdi i partizanu i cim se neko usprotivi sledi otkaz,zato je i tolika kolicina trenera koji ne mogu vise od dve godine da se zadrze i da uspostave kakav takav ritam igre.a ne ide to bas tako ti njega ne stavis jer ti cim prijavis sastav sat vremena pred utakmicu bez tih igraca koji su ti naredjeni,tebe nema na mapi i vec ti je urucen otkaz posle utakmice.stanojevic se usprotivio i za one pare za eduarda i sto mu nisi dali pare da zadrzi odredjene igrace i zbog toga odmah pedala a on je tu zrtveno jagnje
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ne pravim se pametan samo znam gomilu stvari koje ti ocigledno ne znas.
                najlakse je kada nemas odgovore reci,eh sta ja sve znam.eto odgovori na ova pitanja daj argumente i to je to,u pravu si.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  ja upravo govorim o tome ali smatram da je uprava ta koja ima dil sa menadzerima i onda oni stanoju po komandi naredjuju ko da igra.tako je i u zvezdi i partizanu i cim se neko usprotivi sledi otkaz,zato je i tolika kolicina trenera koji ne mogu vise od dve godine da se zadrze i da uspostave kakav takav ritam igre.a ne ide to bas tako ti njega ne stavis jer ti cim prijavis sastav sat vremena pred utakmicu bez tih igraca koji su ti naredjeni,tebe nema na mapi i vec ti je urucen otkaz posle utakmice.stanojevic se usprotivio i za one pare za eduarda i sto mu nisi dali pare da zadrzi odredjene igrace i zbog toga odmah pedala a on je tu zrtveno jagnje
                  Da je prosao Samrok ne bi leteo a kakve god igrace da ima morao je. Ubije covek Genk u pojam, najbolji igrac i jedan od TOP10-15 veznjaka Evrope se ne vidi, sva oruzja im zaustavi i umesto da ih napuni u oba meca on ispadne jer ne zna svoju igru da formira. Mozda mu je neko gurnuo Miljkovica ili Scepu za taj mec (mada drugom ne zameram, nije mu niko loptu dao ko svet tad a ginuo je) ali Vukica nije sigurno vec mu je Zvone ortak pa je igrao a to sto vise nije ni za sta nema veze. Dijara mozda nije mogao 90 ali je mogao 10 minuta da odigra a ne da 3 zelena igraca resavaju. Sve u svemu, Stanojevic je morao da ide zbog mnogo stvari. On je i sa ovim sto ima, mogao da dodje do grupne faze LS da je izvukao maksimum iz igraca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Фактички Зека никада није ни сјахао, Ђурић таксита је његов кум човек који је таксирао заставом 128. копао канале за лову, који навија за звезду коме деца навијају за звезду је Зекин кум, марионета којом плавооки управља, сви добро знају да никада није ни одлазио из Партизана у потпусности и да се шетка кроз управу и канцеларије кад год пожели...

                    Док умире све што вреди, лопов мирно у фотељи седи!!!!!

                    И да реакције на југу неће бити јер су на југу вође које нам плаћа управа,а полиција их штити да би држали трибину под контролом..

                    Нећу лоповску управу-Хоћу управу која воли ПАРТИЗАН!
                    Нећу позајмљене играче-Хоћу добра појачања!

                    Крив си Станоје,што си умислио да си Мурињо,па се браниш на 1-0.
                    Али шта ћеш кад имаш волове од играча..
                    Крив си Станоје што држиш против Генка Миљка и Шћепу,иако ти цео стадион скандира да их избациш.

                    Крив си Станоје,што си онако зихерашки приступио дербију,чувао си резултат ко...
                    Крив си Станоје,што си касно схватио способности Вукића..

                    Шамрок? Ух,твоја кривица,али већа кривица твојих волова,који не могу гол да погоде са 5м.
                    Генк? Твоја кривица за 1.текму,али није твоја кривица што опет нам треба 10 зицера да би дали 1 гол!

                    Све у свему,док су нам ту Ђурић,Ружић,Раша Бабић,Јовичић,биће нам овако!

                    СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ!! За ЛШ,За ПОБЕДЕ У ДЕРБИЈУ,За ТИТУЛЕ,За ДУПЛЕ КРУНЕ,Зато што си ГРОБАРЧИНА!

                    СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ !!!



                    УПРАВА НАПОЉЕ!
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Majstore uzmi listaj topik necu ja da se ponavljam hiljadu puta, imas analiziranog Stanojevica bar 20 puta ovde i to samo od mene, ako te ne mrzi citaj ako te mrzi opet dobro. Sto se tice uprave je l vidis ti majstore moj signature? E pa ako vidis onda nemoj pricati svasta, ja sam za to da kompletan zaposleni kadar u FKP ode ali ako moramo poceti od Stanoja i Mladena, nema problema, mars napolje i to je to.

                      Comment


                      • Originally posted by Kalu View Post
                        Фактички Зека никада није ни сјахао, Ђурић таксита је његов кум човек који је таксирао заставом 128. копао канале за лову, који навија за звезду коме деца навијају за звезду је Зекин кум, марионета којом плавооки управља, сви добро знају да никада није ни одлазио из Партизана у потпусности и да се шетка кроз управу и канцеларије кад год пожели...

                        Док умире све што вреди, лопов мирно у фотељи седи!!!!!

                        И да реакције на југу неће бити јер су на југу вође које нам плаћа управа,а полиција их штити да би држали трибину под контролом..

                        Нећу лоповску управу-Хоћу управу која воли ПАРТИЗАН!
                        Нећу позајмљене играче-Хоћу добра појачања!

                        Крив си Станоје,што си умислио да си Мурињо,па се браниш на 1-0.
                        Али шта ћеш кад имаш волове од играча..
                        Крив си Станоје што држиш против Генка Миљка и Шћепу,иако ти цео стадион скандира да их избациш.

                        Крив си Станоје,што си онако зихерашки приступио дербију,чувао си резултат ко...
                        Крив си Станоје,што си касно схватио способности Вукића..

                        Шамрок? Ух,твоја кривица,али већа кривица твојих волова,који не могу гол да погоде са 5м.
                        Генк? Твоја кривица за 1.текму,али није твоја кривица што опет нам треба 10 зицера да би дали 1 гол!

                        Све у свему,док су нам ту Ђурић,Ружић,Раша Бабић,Јовичић,биће нам овако!

                        СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ!! За ЛШ,За ПОБЕДЕ У ДЕРБИЈУ,За ТИТУЛЕ,За ДУПЛЕ КРУНЕ,Зато што си ГРОБАРЧИНА!

                        СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ !!!



                        УПРАВА НАПОЉЕ!
                        Covek objasnio u jednom posto sve sto ja pokusavam ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Kalu View Post
                          Фактички Зека никада није ни сјахао, Ђурић таксита је његов кум човек који је таксирао заставом 128. копао канале за лову, који навија за звезду коме деца навијају за звезду је Зекин кум, марионета којом плавооки управља, сви добро знају да никада није ни одлазио из Партизана у потпусности и да се шетка кроз управу и канцеларије кад год пожели...

                          Док умире све што вреди, лопов мирно у фотељи седи!!!!!

                          И да реакције на југу неће бити јер су на југу вође које нам плаћа управа,а полиција их штити да би држали трибину под контролом..

                          Нећу лоповску управу-Хоћу управу која воли ПАРТИЗАН!
                          Нећу позајмљене играче-Хоћу добра појачања!

                          Крив си Станоје,што си умислио да си Мурињо,па се браниш на 1-0.
                          Али шта ћеш кад имаш волове од играча..
                          Крив си Станоје што држиш против Генка Миљка и Шћепу,иако ти цео стадион скандира да их избациш.

                          Крив си Станоје,што си онако зихерашки приступио дербију,чувао си резултат ко...
                          Крив си Станоје,што си касно схватио способности Вукића..

                          Шамрок? Ух,твоја кривица,али већа кривица твојих волова,који не могу гол да погоде са 5м.
                          Генк? Твоја кривица за 1.текму,али није твоја кривица што опет нам треба 10 зицера да би дали 1 гол!

                          Све у свему,док су нам ту Ђурић,Ружић,Раша Бабић,Јовичић,биће нам овако!

                          СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ!! За ЛШ,За ПОБЕДЕ У ДЕРБИЈУ,За ТИТУЛЕ,За ДУПЛЕ КРУНЕ,Зато што си ГРОБАРЧИНА!

                          СТАНОЈЕ ХВАЛА ТИ !!!



                          УПРАВА НАПОЉЕ!
                          Zecevic nema uticaja u FKP. Ima ga Bjekovic, ima ga Ristovski, ima ga Babic, ima ga Grubor, ima ga Djunic. Oni ako odu mozemo se nadati promenama nekim radikalnim ako ne bice to sve manje vise isto, kidacemo cigane jer su na celu sa Bjekovicem uzasno iskompleksirani od istih ali dalje od toga necemo odmaci. To je sustina.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Covek objasnio u jednom posto sve sto ja pokusavam ...
                            Napisao je ono sto MVP, ja i ekipa konstantno pisemo i sto niko nece da shvati na pravi nacin. Jel kriv covek i jel mnogo gresio, jeste? Derbi, Samrok, Genk, Vukic, Miljko a ima jos mnogo toga. Listaj temu od ranije i ti i Kalu pa cete videti koliko sam ja prvi branio Stanoja, vise nego sto je bilo ko i dizao ga i u nebesa u pojedinim trenucima jer sam mislio da je Grobar, da je neko ko zna kako do uspeha u Evropi i ko je najperspektivniji srpski trener, jer sam mislio da je to taj, koji moze da odvede Partizan gde mu je mesto. Imas u tom postu dokumentovano sta je sve zajebao covek i ako si citao moju analizu celu, a kazes da jesi, video si da ni kurca nije ispravio i da su greske samo rasle. Morao je da ode jer je izgubio sve konce koje je drzao i jer je obrukao klub kao niko.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Zecevic nema uticaja u FKP. Ima ga Bjekovic, ima ga Ristovski, ima ga Babic, ima ga Grubor, ima ga Djunic. Oni ako odu mozemo se nadati promenama nekim radikalnim ako ne bice to sve manje vise isto, kidacemo cigane jer su na celu sa Bjekovicem uzasno iskompleksirani od istih ali dalje od toga necemo odmaci. To je sustina.
                              Da,kidacemo cigane i zbog toga,i zbog toga sto su oni u jos vecem kanalu od nas.Rekao si sve lepo,ali ja se ne zadovoljavam samo kidanjem cigana.Ti?

                              I mislim da su nam potrebne radikalne promene,do kojih naravno nece doci.

                              I sto ovde neki lik prica o placenicima koji preuzimaju juznu tribinu,ne znam,to je zalosno..
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s216512/Sport/Sp..._da_kazem.html

                                Ovo me je mnogo zanimalo jer je na terenu imao uvek muda do poda. Bas me zanima da li ce biti direktan ili ce okolo-naokolo kao i svi ostali foteljasi, da vidimo je li to postao za ovo kratko vreme?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X