Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Da cekam da izgubi titulu, si ti normalan decko?
    A mislis da ces je sa novim trenerom uzeti ,dok uigra tim na njegov nacin trebace mu 2 meseca , do tada je titula prosuta , Stanojevic ima rezim On je pripremao tim i on treba da zavrsi sezonu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      A mislis da ces je sa novim trenerom uzeti ,dok uigra tim na njegov nacin trebace mu 2 meseca , do tada je titula prosuta , Stanojevic ima rezim On je pripremao tim i on treba da zavrsi sezonu
      Nisu oni deca pa da ne znaju sta se i kako igra, sistem je sistem nema ih hiljadu to su igraci koji su igrali u svojim karijerama u preko 5 razlicitih sistema ko god da dodje nece doneti neku toplu vodu ili su verzije 4 4 2 ili verzije 4 3 3 ili 4 5 1 nema tu cetvrto. Stanoje mora napolje ionako samo misli o svom dupetu i o tome da ostane na poslu a ne o ekipi i o igri.

      Comment


      • Kada je sastanak UO-a i kada ce se saznati je li ide ili ostaje ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Apsolutno me ne zanima ko ce biti novi trener. Jedino sto znam da nam je potreban vise nego leba...Mora da se menja igra,a i treba neko da razdrma igrace.Sveza krv bre.

            Comment


            • http://www.mondo.rs/s216509/Sport/Fu..._Krstajic.html

              Kiza Milinkovic novi trener Partizana, otisli Stanojevic i Krstajic. Ala ste se usrecili.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                http://www.mondo.rs/s216509/Sport/Fu..._Krstajic.html

                Kiza Milinkovic novi trener Partizana, otisli Stanojevic i Krstajic. Ala ste se usrecili.
                Treba da idu jer su nam obrukali klub za sva vremena, prvi sa taktikom, drugi sa pojacanjima. Samo sto je problem sto je bagra u foteljama jos gora i tesko ce se isterati, jedino sto ce verovatno Milija Babovic da menja Djuru i onda ce mu sincic biti kapiten jos. Sve u svemu, pripremljen teren za vasu titulu za sada. Necu odmah da pljujem po Milinkovicu, jer ipak svakom prvo treba dati sansu ali vec vidim kako to izgleda. Nabijamo loptu napred pa sta uvalimo na silu uvalimo. Drago mi je sto je Krle bar ispao covek i nije se priklonio ovoj bagri, steta za njega al pogresio je i to mnogo.
                sigpic

                Comment


                • Tako je bre! Napolje!

                  Comment


                  • E u picku lepu materinu...

                    dao Bog da gresim,ali ne verujem...sad smo tek propali!

                    Smenio je njega Djura ne zbog rezultata vec zbog izjava,mnogo ste naivni!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Smenjen je zbog Samroka,tacka. Dosta je dobrih stvari napravio,ali ova je mnogo,mnogo losa...necu da ulazim u diskusiju kako nije imao igrace ( sa tom konstatacijom se slazem inace) ali protiv Samroka mu nisu trebali igraci,morao je sam da ih pobedi. Jesu se nasi igraci ispromasivali na toj utakmici,ali svi znamo ko bi sigurno dao bar 2 komada...Dijara! Ajde da vidimo ko ce nam biti novi trener i kako cemo igrati. Dobra stvar je sto je sad pauza u prvenstvu i novi trener ce imati vremena da se upozna sa ekipom i da otera Rankovica,Vukica i ostalu bagru.

                      Comment


                      • Onaj ko je na ovaj nacin osramotio sveti dres treba da ide i nikad da se ne vrati. Hvala na svemu al mrs u k***c.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Smenjen je zbog Samroka,tacka. Dosta je dobrih stvari napravio,ali ova je mnogo,mnogo losa...necu da ulazim u diskusiju kako nije imao igrace ( sa tom konstatacijom se slazem inace) ali protiv Samroka mu nisu trebali igraci,morao je sam da ih pobedi. Jesu se nasi igraci ispromasivali na toj utakmici,ali svi znamo ko bi sigurno dao bar 2 komada...Dijara! Ajde da vidimo ko ce nam biti novi trener i kako cemo igrati. Dobra stvar je sto je sad pauza u prvenstvu i novi trener ce imati vremena da se upozna sa ekipom i da otera Rankovica,Vukica i ostalu bagru.
                          Mislis da je Milinkovic spas? Ma ako nista ovaj je igrao bar pas igru. Milinkovic je i u Spartaku i u Vosi igrao nesto tipa Stouka i prolazilo je jer su te ekipe fizicki verovatno najspremnije u ligi. Ali necu nikome da dajem ocene i pre nego sto je potpisao. Tamo nije ni imao igrace za nesto normalno, ovde ih ima ako bude znao da ih sklopi kako valja sto Stanojevic nije. Nisam optimista nikako al videcemo sve. Stanoje i Krle treba da idu ali i oni koji su mnogo veci problem. Mada, nece se tu nista menjati nikad ako ne bude privatizacije i zato tandem trener-sportski direktor mora da bude ubitacan i da izvuce maksimum iz svega moguceg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel moze neko lepo da napise kakav fudbal igra Milinkovic ( inace moj prezimenjak ). Kakvu formaciju forsira,da li isto veruje u kontra krila i da li su i njemu Rankovic i Vukic ortaci. Posto Vojvodinu ne mogu ocima da vidim nisam gledao ni jednu njihovu utakmicu,osim kada su igrali protiv nas.

                            @ Nash-ne mislim da je spas. Ne mislim nista dok ne odigra 5 utakmica.
                            Last edited by Ljuba90; 01-09-11, 19:55.

                            Comment


                            • Nek nam je Bog na pomoci
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jel moze neko lepo da napise kakav fudbal igra Milinkovic ( inace moj prezimenjak ). Kakvu formaciju forsira,da li isto veruje u kontra krila i da li su i njemu Rankovic i Vukic ortaci. Posto Vojvodinu ne mogu ocima da vidim nisam gledao ni jednu njihovu utakmicu,osim kada su igrali protiv nas.

                                @ Nash-ne mislim da je spas. Ne mislim nista dok ne odigra 5 utakmica.
                                Napisah gore kako igra a ne verujem ni da zna sta su krila.

                                Ne podnosim ni ja Vosu iako su iz mog grada, stoka neopevana, samo Korida FKNS(normalno posle Partizana) ali igrali su sa normalnim krilima koliko mi je drug pricao. Lazetic desno a ne secam se ko tacno levo. Mada je mozda i bio desnjak ali desno je bio desnjak i ako to bude koristio bice odlicno, ovakav Neca ima da gazi. Formacija 4-4-2 ili 4-5-1.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X