Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UPRAVA Napolje!Stanojevic NAPOLJE! Celi tim NAPOLJE ... Gospodo moja sta uradiste , eto ti defanzive moj Stanojevicu , samo se ti zatvaraj kad damo gol , idi u neku baraku pa se tamo zatvori od sveta i javnosti , rekao si gospodine da dajes ostavku ako ispadnemo , nadam se da si covek od reci
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • AHAHAHAHAHA

      UPRAVA NAPOLJE! UPRAVA NAPOLJE! UPRAVA NAPOLJE! UPRAVA NAPOLJE! Picka im materina ona smesna...

      Ovim sto cu reci sebe izdvajam kao laznog grobara ( sto verovatno i jesam ), ali ako ona picka ne da otkaz, prestacu da pratim JSL i koncentrisacu se samo na kosarku, dok ce fudbal biti samo neka zanemarljiva imenica u mom veoma retko koriscenom recniku .
      Last edited by ЕлБиЏеј; 25-08-11, 21:57.

      Comment


      • Nek se jebu svi na gomilu!

        Stanojevicu,dobar si covek,ali o fudbalu jos moras da ucis.

        Jovancic,Babovic i Rankovic MARS NAPOLJE MAMU VAM JEBEM!!!!!!!!!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Jad,beda,sramota,bol,suze.

          Comment


          • Izbacise nas krovopokrivaci....e je.em ti zivot...

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Jad,beda,sramota,bol,suze.
              Katastrofa brate...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Pa mi nemamo ni 2 igraca koji valjaju,bem ti zivot izbaci nas samrok.

                Comment


                • Dule Vujosevic salalala *ebe seku aleksic salalala!

                  Comment


                  • Svaka nam cast!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • RASPAD!

                      Zvezdu PROSECNI Francuzi pune,mi gubimo od SAMROKA,reprezenatcija odavno propala...

                      Ovo je definitivno kraj.Bicemo dno Evrope.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • dal je moguce da se dozivi tezi poraz imali smo vise od igre i nista...

                        Comment


                        • Najlaksi moguci protivnik u grupi i ponovo nista

                          Comment


                          • Evo sada je Strajnic rekao sustinu cele price.BRAVO MAJSTORE!Jeste da to svi znaju,ali treba da cuje cela Srbija preko TV-a konacno!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Bas me zanima sta ce sada da se desava sa klubom. Da vidim da mu igraju Vukic,Rankovic,Jovancic i ostala bagra u sledecim utakmicama. Djubrad bre sve,boli ih uvo za sveti dres.

                              Comment


                              • Dragan Djuric - Gospodine Djuricu , nemoj da ti se smislja pesma od Zecevica , daj ostavku i lepo napusti ovo jadu i bedu.
                                Darko Grubor - Moj Grubore i ti mozes slobodno sa Djuricem , nece biti problem da te se ubaci u jednu recenicu
                                Mladen Krstajic - Nasao si igrace svaka ti cast , rekao si da je Jovancic odlican da ga nisi mogao cuvati propalitetu jedan, rekao si da je Edu strasan , strasan je u svakom smislu te reci , samo si Volkova pogodio ali 1 od 10 nije uspeh kao ni prodaja Savica.
                                Aleksandar Stanojevic - Jedini covek koga sam cenio u Partizanu od uprave ali jedini , spakuj i ti kofere , nemam zivaca vise , napravili ste veliko S+A+E
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X