Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je sa Vladimirom?

    Sto najgori,videli ste sta je sve odbranio Skendiji

    MOGU DA TI PUSE RADISAAAAAAAA,RADISAAAAAAAAA,RADISAAAAAA!!!!!!!!!! !
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Mozda neka mala povreda,ili je kaznjen zbog lose forme ili nesto trece. Verovatno nikad necemo saznati

      TI SI PRVI GOLMAN RADISAAAAAAA,RADISAAAAAAAAAAAAAAA

      Comment


      • Veceras da pokazemo kvalitet koji posedujemo i da ne krivimo Radisu za golove.
        Pa da je povreda sigurno bi rekli.Pre bih rekao da je Stojke napravio neki prekrsaj pa je zbog toga kaznjen.

        Comment


        • Comment




          • Daj da vidis kad u meni djavo povileni!

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Dokle je bese Stojkovic potpisao ugovor?

              LBJ,nisam ja rekao da si ti pljuvao Saleta,vec da ga vecina navijaca pljuje,ne znam ni ja zasto.Ja uopste nisam primetio da Vukic igra toliko lose.
              Ne znam je li ti iko odgovorio , Stojke je na 3 godine potpisao , znaci ova i jos dve , a zasto Radisa brani stvarno mi nije jasno , doduse kako je Stojke branio u Uzicama mozda i bolje da Radisa brani
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Evo i ja da se javim iz kafica u BG, sad krecem u Hram! Veceras pokazujemo ko smo i lagano u LE! Volim ga k'o oka dva!
                sigpic

                Comment


                • Evo mene na Jugu poranio sam debelo kao i uvek za Partizan zivim ja!

                  Comment


                  • Ja jedino da namestim TV na sever a pomerim krevet na jug JBG sta bi dao da zivim u BG
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ipak se Stojkovic povredio na jutrosnjem treningu.
                      Sad je rekao Strajnic.

                      Comment


                      • Volkov je zasluzio ovaj gol vise nego iko...Uzivanje je gledati ovako dobrog igraca u Partizanu.

                        Comment


                        • Bravo Volkov majstore! Partizan dominira,ali vidi se da je problem u zavrsnici.Edu je lose fizicki pripremljen zbog sezone u Brazilu,a Jovancic sve losije igra...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Tek sam sada video na snimku da je golman dotakao loptu ''noznim prstima'' kada je Jovanovic sutirao na gol.
                            Radisi Ilic svaka cast sto je ostao na terenu i izdrazo jos minut-dva duze umesto da bude zamenje.Povreda nije naivna.

                            Comment


                            • Koliko nama Volkov vredi to je strasno , pa covek polu povredjen igra bolje od celog tima zajedno... Ivanov i Rnic nesigurni , Rankovic dalje od centra ne ide, Medo kad god nesto dobro napravi umesto asistencije on po golu koliko god to glupo bilo jer nikad ne prodje, Ilic se trudi toliko , izborio 2 kornera , dosta od njega za razliku od onog , od onog , ne mogu mu ni ime izgovoriti , nemam pravu rec , umesto da Tomicu da , da suta indirekt on se napravi pametan a ono bi Neca zatvorenih ociju pogodio , jos nikako nema pasa unapred od njega , samo nazad , pa i ja bi mogao igrati sto on igra samo treba imati kondiciju i kad dobijes loptu vracati nazad a paziti da je ne dobijes tj bezati od nje. Tomic solidan , nije jos nista napravio ali probija. Onaj njihov napadac je bolji od nase obojice zajedno ,ono sto Jovancic promasi Hteo sam razbiti TV ,a Edu je vidno povredjen... Inace su mi u kuci rekli da sam poludio , stavio sam one dve zastavice sto su se delile tj bile na stadionu kad smo igrali sa Arsenalom izmedju radijatora Sal,dres, onaj cilindar sto sam prosle godine uzeo pred stadionom Partizanov ... Sve sam potjerao iz dnevnog Idemo u Kup Uefa

                              ,, Ti si prvi golman Radisa,Radisa ,,
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Napadaci su jako lose odigrali prvo poluvreme,eduardo ne moze da primi loptu kako treba a jovancic se skoro nije ni video.I nije mi jasno sto stanojevic drzi u igri vukica,kad nam on bukvalno pokvari svaku akciju.

                                Comment

                                Working...
                                X