Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultat je povoljan,samim tim,tesko gostovanje,cvrsta ekipa na svom terenu.Steta sto nismo dobili,tj. kada smo dali prvi gol,steta sto im nismo dali jos jedan,ali nema veze,sta je tu je.

    U Hramu,ocekujem laganu pobedu,u to nema sumnje.

    Ne brinem nista,prolazimo lako,cao zdravo!
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Bas sam razocaran igrom. Plasili smo se da igramo svoj stil. Precenili smo rivala definitivno. Stanojevicu se ne moze mnogo zameriti sto se tice posavke igre, ali sto se tice pristupa itekako moze. Nadam se ozbiljnoj, agresivnoj igri u revansu.

      Comment


      • Naravno,necemo dozvoliti nikakva iznenadjenja 25-og..Pristup ce biti poptuno drugaciji,naravno..
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Slazem se da je trebalo da ih lepo odvalimo tamo ali jbg tek sada se videlo koliko nam je vazan Volkov- bar za 30% smo opasniji sa njim u timu.

          Comment


          • Partizan sigurno prolazi, tu ne price ali...najvise se plasim igre ovakve protiv jacih klubova.

            Comment


            • Sasa Stanojevic :

              - Bolji smo od Iraca. Prosto ne mogu dа verujem kаko nismo iz onаkvih šаnsi uspeli dа pogodimo mrežu rivala više putа. Ipak, u revanšu ćemo imati Vukića, što će nam značiti, jer ćemo igrati više napadački. U Humskoj Šamrok ne sme da nas ugrožava, kao što je to činio ovde - rekao je Stanojević.


              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Odavno sam ja rekao da mi trenera nemamo.

                Comment



                • DJORDJE PANTIC!!! kolko volim tog coveka
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Odavno sam ja rekao da mi trenera nemamo.
                    Ma daj dizali Stanoja u nebesa,i sada od jednom nevalja,nema covjek igracki kadar,tjerajte upravu
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma daj dizali Stanoja u nebesa,i sada od jednom nevalja,nema covjek igracki kadar,tjerajte upravu
                      Nikad dizan u nebesa od strane mene niti bilo koga ozbiljnog nije. Uprava dominira nad vama vec 4 godine a po svemu sudeci ce i ove tako da oni odlicno rade svoj posao i ostace tu nadam se do daljnjeg.

                      Comment


                      • Konacno ali konacno da se Sale Stanojevic opametio da igra i sa Babovicem i sa Tomicem ali ponovo igra Vukic a ne Sale Ilic

                        EDIT : Kakav gol Aksentijevica , pored ovakvog bisera nama igraju Rankovic i Miljkovic Svaka cast Nikola , prelep gol
                        Last edited by Mr.M; 21-08-11, 16:33.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Pobedili izgubili, osvojili neosvojili, Stanoje je vidjen da ode. Kako neko moze ovoliko gresaka da pravi nije mi jasno.

                          Comment


                          • Mrs iz kluba bre majmune nestrucni jebem ti sve zivo sto imas govedo usrano!

                            Comment


                            • Znao sam.......apsolutno zasluzena pobeda SPS-a...Mnogo smo lose odigrali,mnogo..Nama je Volkov 50% ekipe!

                              Comment


                              • Bem ti zivot sevojno nas pobedi.
                                Last edited by .....; 21-08-11, 17:59.

                                Comment

                                Working...
                                X