Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obrisao sam SVE sto nema veze sa FK Partizan. Od sad samo da pisemo o igri,navijanju,taktici itd.

    Comment


    • Posto je ocigledno doslo do pogresnog tumacenja mog posta u temi Zvezde, da se izvinem navijacima Partizana koji su mislili da sam na njih mislio u psovki. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, iako je to sudiji bilo upuceno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Гробари у првим колима првенства од краја бојкота!

        Војводина - Партизан, август 2007.



        Партизан - Банат, август 2008.



        Партизан - Борац, август 2009.

        borac.jpg

        Партизан - Инђија, август 2010.





        Партизан - Нови Пазар, август 2011




        Велике су разлике је л' да?
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • http://btjunkie.org/torrent/The-Weig...3af690bc683c67

          Skinite nije vezano za temu ali kao VIP korisnik molim vas da mi se dozvoli jedna reklama, hvala
          Last edited by LBJmvpFORlife; 15-08-11, 20:44.

          Comment


          • Moze mi neko objasniti ovo oko stadiona , sta se tu desava i gde ce Partizan sada igrati ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Moze mi neko objasniti ovo oko stadiona , sta se tu desava i gde ce Partizan sada igrati ?
              Gde god ti da igras...

              Comment


              • Povreda lakta koju je Eduardo zadobio protiv Novog Pazara nije teze prirode, pa ce biti medju putnicima za Samrok.

                http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-napada-Samrok

                Comment


                • Smiljanic potpisao na 2 godine.

                  Dobrodosao kuci legendo!

                  sigpic

                  Comment


                  • Dosao Lola da hara po Beogradu

                    Izgleda da ce Anderson Markes biti u prvih 18 na utakmici u Uzicama

                    Comment


                    • Stanojević: Nije Partizan Real Madrid pa da se opusti

                      Koja legenda je Sale Stanojevic ... Nema opustanja ... Stigli Manga i Smiljanic, kad udjemo u LE , ima da haramo i osvojimo Kup Uefa
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Moze mi neko objasniti ovo oko stadiona , sta se tu desava i gde ce Partizan sada igrati ?
                        pa gde bi igrali nego na jna... zna se ciji je fss, ovo su price za malu decu i mazanje ociju da ce partizanov stadion biti suspendovan...

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          pa gde bi igrali nego na jna... zna se ciji je fss, ovo su price za malu decu i mazanje ociju da ce partizanov stadion biti suspendovan...
                          Naravno da ce da igra na JNA i da ce da pobedi sve a narocito komsinicu i da ce nas Partizan biti prvi ponovo 5. put zaredom. Dominiraj!

                          Comment


                          • Grobari,kakav je golman Djordje Pantic?

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Grobari,kakav je golman Djordje Pantic?
                              Dosta los

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Grobari,kakav je golman Djordje Pantic?
                                U 2 meca protiv Reala je nevidjeno sta je branio ali generalno je rupa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X